• Поради не є хибні,… але, гадаю, вони кардинально нічого не змінять. Більше того – заженуть власника творчого блоґу в непотрібні йому рамки.

  > “Знайдіть всю необхідну інформацію ще до того, як візьметесь за написання статті”

  Часто-густо гарна думка приходить під час самої роботи або навіть ближче до кінця написання посту. Важко передбачити, що знадобиться для гарного її викладу 🙂

  > “Не переймайтеся якістю та стилем вашого чорновика”

  Чи стикався ти із ситуацією, коли в чорновику все так хаотично, що потрібно купу часу для розбору того, що за чим йде, що за слово написане, чому тут ці стрілочки і куди вони ведуть, тощо.

  > “Встановіть для себе часове обмеження, після якого припиніть роботу.”

  Жоден пост не схожий на попередній. Один пишеться за годину, інший вимагає декількох днів. Творчий підхід важко підігнати під якісь часові рамки. А вимикати комп’ютер, коли прийшла гарна думка, бо час вийшов, не завжди правильно.

 • Звісно, у кожному окремому випадку потрібно знаходити індивідуальний підхід. Але я пишу про власний досвід. Мені всі ці чотири пункти доволі суттєво допомагають скоротити час на написання статті. А особливо, як не дивно – саме четвертий пункт про встановлення умовних часових рамок.

 • ” … про встановлення умовних часових рамок … ”

  Чому “умовних”? Тому, що вони нечіткі? 🙂

 • тому, що ніхто не відганятиме вас від комп”ютера після закінчення цього часу. Ви самі поставили перед собою ці рамки – і теоретично – самі можете їх порушувати… Хоча у такому разі втрачається ефект від цієї техніки.

 • Так і є 🙂

 • Дуже вдячна за пораду! Я й справді відволікаюсь на усі ці фактори під час написання статті. Тепер знатиму, яким чином підвищити ефективність роботи! )))
  Спасибі!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.