Минув рівно тиждень з часу „виходу у світ” першого випуску нової рубрики “3+2+1” і сьогодні настав час продовжити знайомити моїх любих читачів із новинками української, англомовної та російської блогосфер.
Між іншим, шукаючи українські матеріали для нової рубрики, я зробив для себе кілька не дуже приємних висновків про насиченість української блогосфери якісним і цікавим контентом. Хороших блогів обмаль і оновлюються вони дуже рідко. Але є і хороша новина: Мій Google Reader поповнився ще як мінімум десятьма суперовими фідами українських тематичних блогів.
Тому, якщо ви ведете якісний і цікавий український тематичний блог – не полініться написати про нього у коментарях до цієї статті. А раптом я його ще не бачив…??? Це не тільки гарантуватиме потрапляння до мого рідера, але й суттєво підвищить шанси на те, що посилання на статті вашого блогу також почнуть з’являтися у рубриці „3+2+1”…
Але годі передмов. Пропоную ознайомитися:
3
- Каталоги блогів. Навіщо реєструватися. Хороша колекція каталогів, в яких варто зареєструвати свій блог від Назара Піха. До речі, саме його щоденник виявився для мене приємним відкриттям. А у статті Назар не лише ділиться переліком каталогів, але й розповідає, навіщо блогерам перейматися реєстрацією своїх ресурсів у них та яку користь вони від цього отримають. Якщо ви ще не реєстрували свій блог у каталогах – список ресурсів Назара може стати хорошим місцем для початку.
- СтудентPlus питає про Web 2.0. Коротка стаття-відповідь Сергія Даниленка на запитання газети „СтудентPlus”. У ній автор говорить про повсюдний феномен Web 2.0. Особливо цікаво почитати про вади та недоліки цього феномену з точки зору Сергія.
- Колекція лінків для Web-дизайну. А це вже стаття майже регулярного комментатора на «Українській блогосфері» Ігоря Виспянського. Цього разу до уваги всіх своїх читачів Ігор пропонує чималу колекцію якісних ресурсів, які стосуються веб-дизайну. Приділивши посиланням достатню увагу, ви навчитесь малювати у Фотошопі, створювати кліпи у Флеші та й взагалі – працювати з графікою в Інтернеті.
+2
- When Should I Put Advertising on My Blog? Автор статті навряд чи потребує представлень. Цього разу Дарен розмірковує про той час, коли блогерові варто задуматися над доцільністю розміщення реклами на блозі. Плануєте у майбутньому монетизувати свій блог? Тоді ця стаття буде цікавою і для вас!
- 3 Simple Steps for Driving Your Audience to Actions. Хто із блогерів не мріяв знайти відповідь на одвічне запитання: Як перетворити своїх відвідувачів на лояльних читачів? У статті, посилання на яку наведене вище, автор зі всією переконливістю дає відповідь на це запитання. Давайте відвідувачам те, чого вони хочуть – і вони стануть „проповідниками” вашого блогу.
+1
- Метод «4 конвертов» 2.0. Поради доволі знаного російського блогера Макса Крайнова щодо управління особистими фінансами. Нещодавно Макс навіть створив спеціалізований інтернет-ресурс „4 конверти” для обліку сімейних витрат. І якщо через короткий час після отримання зарплати ви з подивом помічаєте, що грошей у вашому гаманці майже не залишилося – можливо є сенс скористатися Максовими порадами і спробувати метод 4 конвертів на практиці.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)