• До речі про рекламу – я теж так одного разу подумав, що якби захотів шось рекламувати у блогах, то навряд чи знайшов більш-менш пристойний блог з відповідною цільовою аудиторією та відвідуваністю.

 • В цілому в Україні більш просунуті портали громадської журналістики, на які можна подавати свої матеріали для можливого залучення трафіку, аніж соціалки типу “Чув”, “Mynews”, “Times.ua”.

 • helveen, у тому й справа. У нас є достатньо автономних блогів, для того, щоб говорити, що феномен набуває певного розвитку. Але поки-що новачки, відразу після створення щоденника, опиняються у своєрідному інформаційному вакуумі. Коли в англомовних (та що там – навіть російських) блогах пишуть, як підняти відвідуваність до 1000 уніків за пів-року – то починаєш розуміти, що це не для української блогосфери. І починаєш усвідомлювати, що потрібно щось міняти.

  doctor_juta, а про які саме портали громадської журналістики йдеться? Яким саме чином починаючий блогер може розвинути свій ресурс?

 • jarofed, h.ua к примеру

 • Про ХайВей я неодноразово чув і приблизно уявляю, як працює цей портал. Та все ж, його дуже складно назвати інструментом для розвитку блогів.
  Сайт громадської журналістики? – Так!
  Інструмент для просування тематичних ресурсів? – Мабуть все-таки ні!
  Це радше спосіб для молодого журналіста спробувати свої сили і опублікувати перші матеріали. Тобто інструмент розвитку професійних навичок.

 • направляйте читачів на feeds.com.ua та обмінюйтесь ними

  можна виводити останні записи в себе у блозі

 • до мене з feeds.com.ua приходить десь по 2-3 людини в день (коли є нові записи)

 • до мене 1-2, але далеко не кожного дня…

 • це якшо врахувати, що жодний блоґґер і згадки немає про feeds.com.ua

  я власними силами показую ваші заголовки десь 200-300 унікам, зараз буде біля 500

 • В принципі, з всього, що згадано в пості, для україномовних блогів найефективнішим інструментом є госьові пости. Все-таки вже є українські блоги з відвідуваністю по кілька сотень на день.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.