• Вибачення – однозначно 🙂
  Я час від часу чищу свій рідер від мотлоху – кілька разів зустрічав блоги, які після кількох місяців мовчання писали пост вибачення, ніби все я знову з вами – й далі мовчали 🙂

 • Що цікаво, сьогодні ж читав поради для блогерів. Виходить протиріччя стосовно написання статей про самого себе. Можливо,контекст трішки різний.

 • Ідея полягає в тому, що навіть тематичний блог повинен бути особистісним. Інакше це вже офіційний новинний сайт, а не авторський проект. Тому писати про свій власний досвід, про свої враження, про свої думки, тощо – абсолютно необхідно. Окрім всього – це ще й додає інтересу вашому блогові у очах відвідувачів…

  Але… у тематичному блозі не можна скочуватись до публікації статей виключно про себе і повному відході від тематики. Хоча такі приклади бували.

  Іншими словами, поки ви пишете про себе, щоб глибше розкрити тематику блога – це нормально. Якщо ви зрідка розміщуєте матеріал про себе без стосунку до тематики – це ще може бути. Але якщо тематичний блог починає публікувати виключно статті про особисте життя автора, тоді який же це тематичний блог?

  Вихід для автора: відкрити ще один блог і присвятити його своєму життю. 😉 За одне й дізнається, наскільки це цікаво читачам…

 • Pingback: BlogoHelp › Ваш провідник у світі блоґінґу!()

 • Pingback: BlogoHelp › Ваш провідник у світі блоґінґу!()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.