• Треба й собі взяти участь 🙂 Вже давно думав про нові домени!

 • Никогда не участвовала ни в каких конкурсах – обычно или конкурс не нравился или стимула участвовать нет. А тут, кажется, что-то поинтереснее будет. Вообще-то в последнее время в интернета жизнь стала более реальной что ли, или офф-лайновой так сказать. Я даже стала задерживаться после работы, чтобы пробежаться глазами по тем блогам, которые близки мне по разным причинам. А вообще потрясающая идея проводить конкурсы среди пользователей. Полезно и интересно!

 • Да, уже домены – далеко не дифицит, как было лет 5 назад. Например, я регистрирую .ру по 99 рублей, .инфо иногда по 4 доллара или еще дешевле. Все идет к тому, что скоро домены бесплатно будут раздавать, особенно после ввода русскоязычной зоны и доменов первого уровня мировых компаний.

 • Взяв участь в акції й також вже отимав домени. 🙂

 • Тобто іншими словами – автор “акції” купує розміщення статті з трьома посиланнями за орієнтовно 15-25$ в залежності від доменних зон. Не погано платить, якщо врахувати, що розміщення статті на середньостатистичному блозі з ПР=3-4 та тИЦ=20-100 коштує 2-5$.

 • акція дає більше, ніж просто посилання

 • Круто! Постараюсь щось отримати…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.