• 4% респондентів (40 людей) старші 60-ти, думаю в Україні цей процент набагато менший.

 • Важко сказати… наскільки мені відомо, в Україні подібних досліджень ніхто не проводив! Але он наприклад у Польщі кількість старших блогерів доволі вражаюча. Так що не виключено, що ми про них просто не знаємо – а вони собі пишуть! 😉

 • Щось не зрозумів в останній діаграмі пункту “paid to blog”. Ті що платять за блоґ?

 • Ні, радше ті, яким платять за те, що вони ведуть блог (або просто пишуть статті до блогу)…

 • mobik

  Много интересного, вообще хороший блог, так держать!

 • А хто вирішив, що блоги це юнацьке захоплення? Більшість блогів, з якими довелось зустрічатись були саме авторства людей років з 25.
  А взагалі матеріал дуже цікавий.
  Хотілося б дізнатись статистику стосовно України, однак поки що, здається, на неї ще довго чекати.

 • Яндекс час від часу проводить дослідження рунету. Теоретично, там повинні бути і дані щодо України. Так що потрібно чекати наступного звіту Яндекс, і сподіватися, що вони винесуть українську статистику в окремий розділ.
  Як альтернатива – проводити власне дослідження. Щоправда, поки-що це зробити буде складнувато… Але хто знає – можливо й варто спробувати! 😉

 • Ну якщо сформувати коло питань і відповідей, то все можна зробити. В принципі взяти домен org.ua, написати простенький скриптик для опитування, чи знайти готовий. Однак, існування сайту лише для опитування не є добрим – не хочеться ж перетворювати uanet на смітний. А ідея з сайтом статистики по блогерам досить непогана і сам чесно кажучи над нею думав. Можливо хтось розвине. Чи підкаже мені, чи сам реалізує. Мені ось здається, що можна зробити щось на зразок дошки відміток і інформації саме про українських блогерів. Однак в цілому я цього не бачу – лише неочерчена концепція. Якщо щось народиться пишіть мені будь-ласка на пошту grandse@ukr.net.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.