Чергова п’ятнична колекція українсько-англійсько-російських лінків від Ярослава Федорака:
3
- Безпрецедентна акція в українській блогосфері – Дмитро Возний дарує три домени у зонах com, net, org, info, biz, ru, com.ua, kiev.ua або in.ua кожному блогерові, який має більше десяти підписників і дасть три посилання на блог та проекти Дмитра. Ідея стара, зате приз дуже достойний. Тому раджу всім, хто ще не взяв участь, задуматись над можливістю долучитися до акції. Сумніваюсь, що вона триватиме вічно.
- Сергій (Hellveen) опублікував чергову статтю з рубрики Webreader (щось давненько їх не було). У рубриці ви дізнаєтесь: за що судять YouTube, чи світить українцям користуватись офіційними iPhone-ми, як Firefox 3 потрапив до книги рекордів Гінеса, та чи продаватиме український Bigmir гуглівський adWords.
- Черговим філософським постом «Синусоїди та відпустки» продовжились публікації у «Монетизації блога». Шкода, що останнім часом Микола дуже рідко радує нас постами. Якщо ви ще не бачили блога про монетизацію, який би публікував пости «про життя» – то вам сюди. Мушу визнати – виходить дуже органічно. Без перебільшення – це один із моїх улюблених блогів в українській блогосфері.
+2
- Skill. Одна з нечисленних статей Стіва Павліни (Steve Pavlina) про секрети успіху в блогінгу. І хоча тематика блогу Стіва далека від мистецтва ведення особистих щоденників – все ж він має повне право розмірковувати про принципи успішності у цій сфері. Як, власне, і будь-яка інша людина, яка заробляє своїм хобі майже півмільйона доларів на рік.
- Why you should take the time to submit great guest posts. Оскільки зовсім не так давно я проанонсував у своєму блозі можливість публікації гостьових постів, то поспішаю поділитися з вами додатковою інформацією для роздумів. У наведеній статті ви знайдете відповідь на запитання, чому гостьові пости не повинні нести рекламного відтінку і чому потрачені зусилля на написання фундаментального, цікавого і корисного гостьового поста завжди себе виправдовують.
+1
- Черное и белое, или Как упростить свою жизнь и добиться цели. Чудова стаття про встановлення цілей та рух до них. Зверність увагу, що більшість матеріалу, який стосується цієї «слизькуватої» теми не вартий навіть того паперу, на якому теоретично, його могли б надрукувати. Стаття ж Євгена Четвергова (kopernik) – це справжній скарб. Я більш, ніж переконаний, що його методика буде дієвою. От тільки одне «але» – дуже мало людей здатні свідомо жити за принципами, описаними у статті.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)