• якби не ти я б пропустила акцію психа, дякую, дуже люблю читати 3+2+1 🙂

 • коли читаю такі відгуки, то відчуваю, що не даремно працюю над блогом.

 • Шкода що щоденники обходиш увагою 🙁 Хто б робив огляди щоденникових записів?

 • Не обходжу! 😉 У мене в рідері як мінімум з два десятки особистих щоденників. Так що справа за авторами 😉 Правда сервісів дійсно малувато – все більше по стенделонах.

 • Чесно кажучи, не встигаю навіть слідкувати за всіма подіями в Вашому блозі. Багато цікавих матеріалів і на всі часу не вистачає.
  Щодо посилань хочеться додати, що ось так завітавши до Вас сьогодні вранці декілька годин мандрував різними блогами. І в цей момент дописую замітку до свого блогу, в якій знову ж буде посилання на Ваш блог. Бо вважаю недоречним переказувати Ваші матеріали, а вважаю їх досить цікавими. І чесно, дуже зрадію, якщо випадково завітавши до мене хтось стане завдяки таким посиланням Вашим постійним читачем. Значить таки комусь мій блог буде корисним. В першу чергу, тій людині, що зможе отримати у Вас корисну інформацію.
  І взагалі, для чого блоги? Звичайно ж для обміну корисною інформацією, а як можливо обмінюватись інформацією в інтернеті без посилань? Копірайтерство, нечесна і жодним чином не корисна праця.
  Ще раз дякую за чудові матеріали, які справді допомагають, а іноді добре надихають 🙂

 • Дякую. Згоден з вами щодо посилань. Думаю, коли українські блогери навчаться просувати найцікавіші матеріали одне-одного – ми нарешті перетворимось на зрілий сегмент інтернет-ринку. А там і більші можливості, і рекламодавці, зрештою.

  Тут головне зрозуміти – не може один блог бути суперпопулярним – а всі інші – взагалі невідвідуваними. Досягнути успіху можна тільки у розвинутій сфері. Тому перед українськими блогерами стоїть подвійне завдання: не лише розвивати власні проекти, але й сприяти розвитку проектів своїх колег.

  Радий, що все більше людей це розуміють.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.