• я якось шостим пунктом йду мабуть…

 • Я за блоґрол. На власному блозі маю 🙂 Я не люблю довгі (декілька аркушів А4) блоґроли. Тому з цим (10-15 шт.) погоджуюсь.

  Попереджувати про видалення зі списку дуже правильний підхід і коректний по відношенню до інших. Щоправда, тут є свої тонкощі.

  Адже, те, що ти (сподіваюсь не проти, що на “ти”) тут попередив хтось може не побачити (так би мовити “провтикати”) або йому вигідно буде так казати 🙂

  Непоодинокі випадки, коли чувак проситься до всіх підряд в блоґрол, а потім самовільно видаляє зворотній лінк (це щонайменше некоректно і підло).

  Найкраще (я собі так думаю на майбутнє) перед додаванням своєму співрозмовнику пояснити власні вимоги до пропонованого ресурсу. І вразі порушення в майбутньому правил видаляти без будь-яких докорів сумління. Плюс до цього можна писати лист:

  “На жаль, ви порушили нашу домовленість і я вимушений усунути ваш лінк з … . Отже, ви не зобов’язані і надалі тримати в базі мій лінк …”.

 • Цілковито з вами згоден, Ігор. А взагалі, як на мене – блогрол це не стільки місце для обміну, скільки місце, де читачі блогу можуть знайти ще більше цінної і корисної для себе інформації. Тому, навіть якщо автор і обмінюється лінками з колегами – варто стежити, щоб інформація була дійсно якісною…

  Якщо, звісно, автор не дотримується підходу: “Я веду блог тільки для себе, а на відвідувачів мені начхати!!!”

 • Оффтоп
  “Цілковито з вами згоден, Ігор.”
  Давай на майбутнє на “ти” (до jarofed).

 • домовились…
  є у мене така звичка. Звертатись на “ви” до людей, яких я особисто не знаю. Мабуть, потрібно позбавлятись (в розумних межах, звісно). Бо ти не перший, хто мені про це говорить.

 • Якщо подивитись мої перші коментарі на форумі _http://promolab.org/ (десь два роки тому, коли я захопився веб’ом), то я там також всім “викаю”. Це не є погано. Я також до старших людей в побуті завжди говорю на “ви”. Просто для мене звернення (на “ти” чи на “ви”) не має такого значення, як ставлення до опонента або ж його вчинки…

  П.С. Мені – 23. Сивини на голові нема 🙂

 • Невеличкой блогрол думаю буде досить корисним. Нехай не так для пошукових машин, як для користувачів, які всеж таки навіть для довгого блогролу, який і на рулоні туалетного папіру не розміститься, зможуть продивитись декілька перших пунктів чи то яскравих назв.

 • LOG

  Цікаво також коли закривають блогрол від пошукових роботів. Це ше гірший випадок, Ніж Ігор приводив.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.