• Так, саме так я і зробив. залишив всього 1-2 публікації на тиждень, а решту часу взагалі не займаюсь блогом. він мені зараз не потрібен, я відпочиваю)
  через пару тижнів повернусь у попереднє русло. а в тебе буде відпочинок цього літа? бо схоже в тебе про запас відкладено сотні статей 🙂

 • Ого, чим це ти завинив перед Akismet-ом??? Він вперше зловив тебе у спам? Якщо повториться – треба писати розробникам і просити – щоб прибрали тебе зі своєї спам-бази.

  Що стосується відпочинку – звісно збираюсь. Піду у відпустку через тиждень – ось тоді й читачам дам відпочити 😉 На рахунок заготовлених попередньо статей ти мене переоцінив – їх далеко-далеко не 100…, а по-друге, на мою думку, не зовсім чесно викладати статті, коли ти тривалий час не маєш доступу до комп”ютера. Зрештою, їх же мабуть коментуватимуть, можливо, щось запитуватимуть. Тому потрібно бути на зв”язку…

 • не знаю 🙂 акісмет поводить себе не зовсім зрозуміло дял мене – він був не публікував тривалий час у мене letrodectus, а зараз все ок. чорт його знає..

 • Наскільки я пам”ятаю, у Андрія (podarok) теж була подібна проблема. Він просто звернувся у підтримку Akismet і його видалили зі спам-бази. Після цього його коментарі більше не розпізнаються як спам.

 • я теж написав у підтримку..

 • hellveen – я почала використовувати іншу пошту для коментування.
  у мене ось якраз цих вихідних був такий відпочинов. виявився він щоправда вимушеним – вдарила блискавка і згорів свіч з мережевою.

 • ну в мене теж два тижні тому вдарила блискавка і перестала працювати плата 🙂 прийшлося міняти. хоча я кожного разу вимикаю дріт з пк…

 • Я теж десь вимушено відпочиваю – просто-напросто відрізаний від світу комунікацій 😉 Доводиться скучати за Інтернетом.

 • Коли вже я дійду до того етапу, що вже відпочивати потрібно буде? Це не спам, а крик душі блогера-початківця, який і крім блогу, має безліч усіляких занять. Є такий вислів “Дурнів робота любить”… :))
  Однозначно блогер повинен відпочивати в абсолютному офлайні. Навіть мило й аська почекають, нмд, а все інше – точно.
  І те, що за кілька днів блог не помре, – ну звісно. Але якщо в когось відпустка затягнулася більш як на два тижні – то це вже сприймається як “закинення” блогу, знову ж таки нмд. Одначе справжній блогер не може ДОВГО без свого дітища, авжеж?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.