• от за що люблю укр. блогосферу – так це за те, що оновлення тут дійсно з’являються регулярно між 6 та 7 вечора 🙂

 • Pingback:   Как быть качественным блоггером - arturclancy()

 • Дякую, Яно. На вихідні, щоправда, записи тут з”являються регулярно між 5-тою та 6-тою. Але це не принципово! До речі, досягнути такої регулярності простіше простого – відкладена публікація рулить! 😉

 • Мені трохи шкода тих блоґерів, яким пости даються “потом і кров’ю” (якщо такі звичайно є). Для мене блоґ – це задоволення і трошки праці. В такому разі блоґерство для них – це сама справжня робота. Гірше того, ВОНИ САМІ СЕБЕ (не шеф, не контракт, не щось інше) контролюють і перетворюють задоволення в “катування”, вибудовуючи захмарні плани, темпи і, як наслідок, УЯВНІ шалені прибутки в майбутньому.

  Кидайте то і тіштесь життям. Є стільки всього: фотографія, екстрім-спорт, подорожі, … І не обманюйте себе тим, що без вас українська, а тим паче світова, блоґосфера щось втратить, чи, що ваші відвідувачі не переживуть ваш відхід 🙂 На ваше місце обов’язково стане хтось інший (може навіть автор цього блоґу або я ;)). Тому живіть для себе, а не для уявної аудиторії, чи великого “бабла”, пишіть в своє задоволення, читайте якісний матеріал своїх колег, аналізуйте, вдосконалюйтесь і рано чи пізно вдача усміхнеться саме ВАМ.

 • Цікавий блог? Досить сумнівна категорія, як на мене. Ніхто не знає, що в певний момент цікавить читача стрічки почитача (рідера). Інша справа “правильний блог”, “блог заточений під успіх”. Це тематичний блог, це регулярний блог, це блог автора-зірки, автора-особистості. Ось такі категорії я визнаю.

 • Ігор, згоден з тобою на всі 100%. Якщо блог не приносить задоволення – то навіщо взагалі було починати?

  Станіслав, “цікавий блог” – це суб”єктивна категорія. Звісна річ, що для когось він буде цікавий, а для когось – ні. Вочевидь, друга група ніколи не повернеться на цей блог. А ось писати цікаві статті – це дуже навіть об”єктивна навичка. І хоча важко досягнути постійних цікавих публікацій, все ж, на мою думку – це таки можливо. Головне, як уже було сказано у статті – щоб тема блогу була цікавою вам особисто.

 • >Якщо блог не приносить задоволення – то навіщо взагалі було починати?

  Блог – це потужний маркетинговоий інструмент професіонала насамперед. Для задоволення є персональні щоденники. Наприклад у мене немає блогу, а є Журнал. Хоча часом в розмові я можу назвати його “блогом”. Але стосовно теми цього повідомлення: журнал – для задоволення. блог – це інструмент і технологія.

 • Мені імпонує така класифікація: всі особисті щоденники, корпоративні блоги, тематичні і професійні щоденники, авторські проекти у вигляді щоденника, тощо – це блоги. Тому як персональна сторінка у ЖЖ, так і корпоративний блог компанії Google – це блоги. От тільки цілі і завдання у них відрізняються.

  Що стосується задоволення – то тут я дотримуюсь думки, що будь-яке заняття повинно наближати людину до щастя. Звісно ж – це в ідеальному випадку. Але у будь-якому разі більшість людей прагнуть до максимального скорочення тих дій, які не приносять задоволення. І це абсолютно нормально. Навіть якщо вам платять за те, щоб ви вели корпоративний блог – але ця робота не приносить вам жодного задоволення – на мою думку, найкраще рішення – звільнитися. І так у всіх сферах життя.

 • The Lex

  За що я люблю “типу професіоналів”, так за те, що вони ладні горло перегризти за виключне право називатися “блогерами” всупереч “усяким там приватним щоденникам”. 🙂 Кумедні такі… 😉

 • > “Блог – це потужний маркетинговоий інструмент професіонала насамперед. Для задоволення є персональні щоденники … ” чи далі “… журнал – для задоволення. блог – це інструмент і технологія”.

  Все ніби й так, але щось … На мою скромну думку, межа між блоґом, персональною сторінкою чи щоденником дуже розмита. Сьогодні автор дотримується всіх канонів бізнесу і поводить себе, як професіонал, завтра написам пару слів від душі, не маючи на увазі ніяких маркетингових “штучок”. І що це вже не блог, а щоденник.

  Так, розумію, можна дати їх означення і казати: “це блог, це тоже блоґ, це вже щоденник, …”. Але то зайве.

  The Lex сказав: ” … вони ладні горло перегризти за виключне право називатися “блогерами””
  Все вже не так серйозно 🙂 Мова йде лише про трохи відмінне розуміння термінів. Тай слово “блоґер” в Україні поки не звучить аж настільки гордо, щоб через це перейматись.

 • >Сьогодні автор дотримується всіх канонів бізнесу і поводить себе, як професіонал, завтра написам пару слів від душі, не маючи на увазі ніяких маркетингових “штучок”. І що це вже не блог, а щоденник.

  Cкажу, що більшість американських, канадійських блогерів не довзволяють собі такого непрофесіоналізму. На а в Україні, це очевидно хоча б з цього топіку, блог це для задоволення… Тому і маємо такі результати в блогосфері, яка не практично не має блогів. Цей сайт jarofedа є можливо виключенням.

 • “Cкажу, що більшість американських, канадійських блогерів не довзволяють собі такого непрофесіоналізму.”

  Ну, якщо більшість блогерів собі не цього дозволяють, то що нам проти більшості перти. Дякую, що просвітили, п. Станіслав, як ведуть блоґи професіонали.

 • Головне мислити як блогер і все буде файно )))

 • Pingback: Якою має бути частота публікацій? | Blogoreader – українська блоґосфера - блоґи, новини, статті, персони()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.