• shoot.. а чому немає моєї статті “Розмова блоґера з рекламодавцем…” з перепрошую? 🙂

 • а-а-а… просікли! Всьому виною принцип підготовки статей. Пишу сьогодні на завтра (тобто цей випуск писався вчора)… Але у наступному випуску (щоправда, буде він вже мабуть не дуже скоро – бо йду у відпустку і не матиму доступу до інтернету протягом двох тижнів) місце для вашої статті зарезервовано! Це точно!!!

 • The Lex

  “Чому в уанеті немає спонсорів, здатних забезпечити проведення подібного конкурсу?”

  А звідки ти вирішив що таки нема? 😉

  “Я б провів!”

  То єто… Що, власне, заважає? 😉 Гадаю, бажаючих прийняти участь трохи знайдеться – ото й подивимося, “чи є порох в українській блогосфері?” (к)

 • Я не сумніваюсь, що знайдуться учасники для цього дійства. А от у спонсорів чомусь не вірю! Може за рік-два вони й з”являться. Але поки-що окремо встановленим українським блогам навіть прямих рекламодавців важко відшукати. Втім, якщо я помиляюсь і хтось хоче виділити хоча б 1000 доларів на блогосферний конкурс – звертайтесь. Разом щось придумаємо.

 • The Lex

  Коротше, з власного досвіду: в мене “типу проекти” обома мовами – російською і українською. Мотиви – то пусте – цікаво інше: на один і той самий контент – однаковісінький за ключовими словами, якими у данному випадку взагалі є технічні терміни штибу “adsl” – тож на російськомовний контент є рекламні оголошення AdSense – отак прямо і пишуть щось на кшталт “adsl-модем напрокат” – а от на україномовний – нема.

  Що я думаю? Я думаю, звісно, що сам Гугль трохи зі своїми “мовами” аж надто “бавиться” – але то вже інше питання. Головне – наш, “вітчизняний” рекламодавець про нас просто не знає. Тобто по суті навіть не підозрює що ми є. Або ж не звертає уваги, гадаючи, мабуть, що ми нічого не можемо. “Ми” – це ті, хто пише українською мовою. То чи плакатися треба “про відсутність української блогосфери” чи робити її? І може спочатку зробити ті самі “проекти-конкурси” просто так, заради ідеї – невже ж оце ви-ми всі тільки заради грошей оцією, звиняйте, фігньой страдаємо?

  “Я мзду не беру – мне за державу обидно.” (к)

  Сумно, пані та панове, сумно. Правду каже байка про єврея та українця, еге ж…

 • Дякую за згадку і про мене 😉

 • О, дякую-дякую!
  файно відпочити!

 • Dima

  Так не можна не погодитись з тим, що дизайн теж має значну роль. Але треба приділяти увагу й контенту.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.