• G3D

  Частково ти правий,але от іноді цей же рідер може дати поштовх жо розвитку після вигорання.. Та й підписуватися на всі блоги підряд тебе ніхто не заставляє..

 • Абсолютно підтримую автора, у моєму рідері теж дуже багато стрічок, що зумовлене професійною необхідністю) слідкувати за великими масивами інформації)) Можна виділити три основні групи: екологічні сайти, інтернет та блоги, новинні та культурні проекти. Загалом їх близько сотні, на щастя сайтів цікавих досить багато, тому з”являються й нові фіди в рідері Однак, я вирішив тримати їх в межах сотні, тому коли число перевалює за 100 проводжу таку собі чистку)

 • Чудові думки.
  Я штучно стримую зростання підписок, тримаю в гугл-рідері першочергові, в нетвібс – другорядні. до першочергових належить всього 20-30 фідів. цим я не витрачаю час на їх прочитання.

 • G3D, згоден, підписуватися ніхто не заставляє. Та попри це іноді зауважую за собою, що на вулиці вже давно за північ, а я сиджу і читаю свій рідер! 😉

  Kolia, я штучно не обмежую. Але намагаюсь постійно стежити за якістю матеріалів, які читаю. І не без того – іноді чищу рідер.

  hellveen, в мене також два рідери. Щоправда один відведено під робочі проекти, а інший – блогові. І хоча формального поділу на першочергові/другорядні блоги у мене немає, все ж частенько за собою помічаю, що неформально оновлень у одних блогах я чекаю більше, ніж в інших. Думаю, у всіх так.

 • є ще такая штука – PostRank (AideRSS), яка дозволяє фільтрувати пости за популярністю.
  крім того, є альфа версія рідеру chytach.com, який також формує фіди для перегляду на основі популярності записів, а розробляэ його наш співвітчизник.

 • Можу лише про себе сказати. чиаю просто аби читати. Інколи є щось цікаве, котре переймаю. але загалом це не впливає на ведення блогу. Тай тої тематики, що цікавить мене я в блогах не знаходжу, хіба в гуглі можна знайти за пошуком. А коли вже нічого не знаходиться і нічого не видумано тоді зявляються просто щоденникові записи.

 • Кілька хвилин тому переді мною стояла дилема: писати чи читати. На видному місці світилася іконка з цифрою і я вирішив читати. Тепер буду вручну завантажувати фіди. Але буває я, навіть, до рідера на дохожу.

 • chugylo, вітаю з відкриттям блога! 😉 Саме так, через коментарі, і дізнаюся, що з”являються нові україномовні проекти…

 • У читанні інших блогів дійсно слід себе обмежувати. А тим більше, скажімо, в моїй “ніші” необхідно читати багато “неблогів” :)) .
  Так що нічого дивного, Ярославе, що Ваш пост мене зачепив і видався вельми своєчасним.

 • Кумедно. У тому ж самому ключі дам не свою пораду: перед тим як публікувати щось перечитай його ще раз і ще раз і ще раз, кожного разу вкорочуючи матеріал, залишаючи лише саму суть. Щоб передати саму лише суть цього поста – хіба потрібні для цього аж 470 слів у 11 абзацах? “Менше слів – більше діла” – гарно сказав! Коли плануєш втілювати? 😉

  P.S. Порада з книжки Стівена Кінга “Як писати книжки”.

 • О-о-о! Нарешті постійні коментатори відкривають свої обличчя. 😉 Приємно знаходити нові блоги. Хоча “Хитрого фоголя” я давненько вже запримітив, але все ніяк не асоціював його з ніком the Lex…

  Що стосується: “перед тим як публікувати щось, перечитай його ще раз і ще раз і ще раз, кожного разу вкорочуючи матеріал”… Зміст “Майстра і Маргарити” також можна конспективно переказати на одній сторінці A4. Втім, чомусь читають саме роман…

  цікаво, скільки людей зацікавились би цією статтею, якби вона складалася з одного абзацу. Або ще краще – з одного речення? Я правильно зрозумів хід твоєї думки???

  Я за простоту! Але я НЕ за примітивізм!

 • Ярославе, не плутай художню літературу з блоґами чи пізнавальною. В літературі важливіше форма за зміст і тому читают “Майстра і Маргариту”, а блоґи читають за конструктивні думки.

 • The Lex

  Тут така штука, що ти пишеш про “недоцільність читання усього підряд бо багато води і мало змісту”. Я ж зауважую, що й для тебе самого і в читанні і в продукуванні найперша ціль – це таки “художнього типу вода”, а зміст – то вже більш на другому, а може й далі. От якщо взяти усі ті RSS і звести їх зміст “до сухої вижимки за змістом” – хіба ти не погодився би читати саме таку “стрічку-конспект” замість “повних Майстра та Маргарити”?

  Доречі, стосовно закиду “до нехороших блогерів”: як раптом з’явиться потужня гарна і грунтовна стаття “про створення та підтримку мережі сателітів” – вона гарантовано матиме успіх і буде саме тим сами “справді конструктивним”.

  Стосовно “нових блогів” – та є багаторічні проблеми з організацією та наскрізною навігацією контенту сайту, тому сторінку “Про себе самого” мало хто знаходить… 🙂

 • Алекс, зрозуміла річ, що “Майстра й Маргариту” я навів лише для гіпертрофованої ілюстрації своєї думки. Навряд чи хоча б один із наявних сьогодні блогерів може претендувати на таку художню цінність, яку має цей твір.

  Втім, суть, думаю, зрозуміла. Якби весь запис складався з одного речення – навряд чи хтось би над ним замислився чи прокоментував.

 • the Lex, от щодо “сухої вижимки за змістом” – згоден. Але в моєму випадку правда й те, що мої найулюбленіші блоги – ті, які вміють писати не тільки “грунтовно і по темі”, але роблять це зі значною мірою художності. От чесно – спеціально щойно пройшовся по своєму рідері і спробував визначити кілька улюблених блогів. Жоден із них не пише виключно сухо, хоча, звісно, їхні записи завжди цікаві і корисні.

  Я розумію, що можу не дотягувати до ідеалів. Але принаймні докладаю всіх зусиль.

 • Може напишеш про свої улюблені блоги?

 • Може якось і напишу! 😉

 • дякую…
  відписався 8)…

 • podarok, нарешті, хоча б одна людина зрозуміла статтю буквально і зробила хороше діло 🙂

 • The Lex

  Тю! Та я вобще RSS користуватися не вмію… 🙂

 • ага! 😉 шукав на твоєму блозі RSS-кнопку, щоб підписатися. Так і не знайшов!

 • The Lex

  Та то ще треба машинку для автоматичного строчіння RSS прикрутить, бо я якось почав, а потім ручками набридло. Доречі, позаяк RSS я знаю зсередини, з точки зору коду – то зазвичай RSS і т.п. канали прописані у твоєму HTML як

  – link rel=”alternate” type=”text/xml”
  – link rel=”alternate” type=”application/rss+xml”
  – link rel=”alternate” type=”application/atom+xml”

  … з відповідними урлами, звісно ж. І більше того: щонайменше Годзілла вміє визначати їх наявність і рапортувати про ону запалюванням помаранчевої княпочки поряд зі строкою урлу у вікні браузера – наскільки я пригадую, цього вже навчився і 7-й ІЕ. Тому з пошуком RSS проблем не має виникати взагалі – вчіть матчасть, як то кажуть. 😉

 • ага. а ще в гугл.рідері можна просто набрати назву блогу чи його урл і буде тобі щастя! Та все ж зручніше (особливо для людей, які тільки-но починають розбиратися з RSS-підпискою), коли на блозі є характерна помаранчева іконка 😉

  Підписався таки 😉

 • це вміють робити всі нормальні браузери) я тільки цими кнопками зазвичай й користуюсь)
  більше того є сервіси, за допомогою яких можна зробити ррс стрічку й додати собі в рідер для сайта, який не має рсс. От так от, магія)


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.