• The Lex

  Доречі, “як позбутися”… 😉 Центральний вислів, щиро кажучи, ніяковенький: або ти Дарья Донцова і пишеш усяку фігню на розвагу своїм читачам, яким пофіг що читати, аби кумедно і аби “вони відчували що то ти для них пишеш”, або ж ти людина, яка власним досвідом ділиться – справжнім! – і їй пофіг, що цей досвід корисний лише тим, кому він насправді потрібен для вирішення тих чи інших справ.

  P.S. Один маловідомий чувак – Тьома Лєбєдєв – ось щойно взагалі запропонував цікавенне: “Собираем цифры. Напишите в каменте любое число. Например: 48.” (к) – і нічо, вже відгуків на 24 сторінки. 🙂 От тобі і “they know how much you care”…

 • За “позбутися” – дякую. (хоча “позбавитись” – також валідне слово української мови)…

  Що стосується Тьоми – тут, імхо, грає інший фактор. Популярність людини, як бренду. Колись писав про це у статті “Як стати популярним блогером”

  В двох словах:
  1. Досягнути популярності (як Тьома), а потім стати блогером.
  2. Стати блогером, а потім досягнути популярності.

  А коли тебе щоденно читає кілька тисяч (або навіть десятків тисяч) людей – то від нестачі коментарів не страждатимеш… Про що б ти не писав.

  Звісно, у вузькоспеціалізованих тематичних блогах такого менше, бо:
  по-перше, як ти правильно відзначив – ключова аудиторія менша;
  по-друге, автор навряд чи дозволить собі писати відверту нісенітницю, яка ну вже зовсім не стосується теми!

 • Согласен! Должны диктоваться статьи здравым смыслом, а не просто так!

 • jarofed озвучив мою інтуїцію. Я це ніби й знав, але десь глибоко… Інтуїція живить розум, розум живить інтуїцію — і чайник варить.
  Існує теорія поведінки людини, за якою будь-яка дія може мотивуватися трьома факторами: виживанням, бажанням успіху і розвагою. Виживання з блогінгом немає нічого спільного, для успішної людини статті, написані «правильно» будуть цікавими, ну а для того, хто хоче порозважатись, краще пропонувати порносайти і придумування цифр. В Інтернеті переважає 2 і 3 тип поведінки. Думка сирувата і не знаю, які з цього можуть бути висновки.

 • Корисний пост для тих, хто почав “холонути” до свого блогу.
  А також для тих, хто із самого початку неправильно підійшов до заняття блогінгом.
  Та й усім іншим, можливо, незайве прочитати і зав’язати вузлик на згадку… або додати закладку.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.