• Гарна машинка! Я коли собі вибирав – також дуже-дуже саме на цей 530-й думав – але потім позарився на потужніший графічний процесор, а в останню мить перед покупкою ще й на “виділену графіку”. Дизайн же цього HP просто чудовий! Заздрю! Може й собі купити ще один? 🙂 Про крадену вінду міг би й не писати… 😉

  Стосовно “де писати” – ноут дає потужню можливість писати будь-де у хаті чи надворі, де є рівна поверхня щоби поставити і зручна поверхня щоби сісти. З досвіду спілкування зі своїм – у ліжку _працювати_ незручно. Найзручніше з найдених мною місць – класичне солдатське “подалі від начальства, поближче до кухні” – тобто, власне, на кухні. Дякуючи, звісно, що метраж моєї дозволяє розміститися там будь як. Ну і до всякої печеньки рукою подати… 😉

  Ну і, звісно, в “усамітненій кімнатці з білим сидінням” – теж саме те. От тільки я інет прокинув скрізь по квартирі бездротовий – на те воно й ноутбук. А коли є про що писати – пишеться легко – перевірено! А таке щоб “обов’язково треба писати щодня” – такого я не вітаю, бо коли “нема про що, а треба” – воно й виходить “ні про що” – еге ж? 😉

  P.S. А чого не схотів який-небуть безкоштовний Убунту замість платної Вінди на ноут?

 • Ноут придбав більше року тому й з того часу не уявляю постійне користування десктопом для себе) Тим більше, що ноути більш дружні до природи 🙂
  Вітаю з покупкою!

 • Ги, хіба це повнорозмірна клава? От у мене повнорозмірна, а в тебе обрізана 🙂

  А щодо коворкінгу – я тобі напишу варіант в приват, можливо він тобі сподобається 🙂

 • У мене ще крім вище перечислених факторів є фотографії, які я ніяк неможу досортувати. Тому з вордом бравзером квіпом і т.п. ще переключаюся на Пікасу.
  Але тепер серйозно взявся до фоток, таки думаю досортувати, так як мені треба(бо можна сказати, що нафік їх сортувати).
  Коли пишу, то просто стараюся менше відволікатися, але все таки не дуже виходить, та й плюс написання в мене не дуже багато часу займає.
  Щодо ноутбука, то це мій перший і єдиний комп. Купив 9ть місяців тому. Дуже задоволений. тим більше вінт 250 і 2 оперативи. А тим не менше фільмів в мене на ньому практично нема. Софт, софт і цеще одне, що я зараз сортую. Бо після диплому все шкереберть на ноуті, а останні дні халявного нету накав стільки всього…

 • jin

  Ярославе, вітаю із покупкою, але про крадену ОС міг би й не писати 🙂 Лептоп це дуже зручно, але у мене погані враження від ноутів HP (напевне тому, що ними користуюсь 4 роки :)), сподіваюсь твої відгуки будуть кращі.

  Наразі рекомендую поставити додому WiFi-рутер (зараз є багато цікавих моделей, з ATA-шкою, з USB-портами для підключення флешки/вінта/принтера чи CDMA-модема, тощо) – інет буде на ноуті по усій квартирі 🙂 Мені найкраще працюється на кухні 🙂 є думка придбати собі нетбук – звичайний ноут занадто великий – а кпк – не надто зручний

  Розкажіть мені – а навіщо для написання статей (у т.ч. для блогу) MS Word? Він же великий і незручний! Я ерйозно, ніколи для якихось записів, статей, поміток не використовую цього монстра (а от MS Outlook для коротких поміток – дуже зручний) – частіше Notepad++, чи зразу редактор WP (якщо йдеться про блог)

 • Вітаю с днем Незалежності 🙂

 • всім дякую. Помаленьку звикаю до нового пристрою і дедалі більше задоволений.

  the Lex, jin, про wifi зараз не думаю, тому що частково причиною придбання ноута якраз було “відключення” від інтернету. Тим більше – інтернет є на десктопі! якщо дуже припече – можу просто перекинути мережевий дріт на ноут. Поки-що мене повністю влаштовує флешка, якою перекидаю необхідні файли з компа на ноут і навпаки. Мінімум часу – максимум зручності.

  що стосується моделі (чому саме HP) – у всьому як завжди винні відгуки знайомих. Та й дизайн, відверто кажучи, мені дуже подобається. Принаймні найбільше з усього, що можна було взяти за такі гроші. Сподіваюся, що не розчаруюся. Але поки-що дуже задоволений!

  щодо Word-a і чому я ним користуюсь. Думаю, це просто справа звички. Звичайного блокнота мені точно не вистачає. А всілякими блокнотозамінниками я ніколи не користувався. (хоч може й даремно).

  P.S.: де крадена вінда??? Яка крадена вінда??? О_о

 • jin

  мережевий шнурок – це зовсім не те… та й замісь флешки значно зручніше скористатись ftp (самбою я не користуюсь – звичка :)) чесно – я просто не розумію лептопа відірваного від світу.

  ps: це я написав сидячи на прийомі у окуліста, у черзі 🙂 звісно що не з ноута, хоч він з собою 🙂

 • jin

  забув згадати – спробуй notepad++ – опенсоурс для вінди, вкладки, підсвічування коду різних мов (включаючи html та php). рекомендую (лише ним та vi-єм і користуюсь, як простими редакторами)

 • пишу зараз з точнісінько такого ж ноута 🙂
  для роботи – повністю вистачає

 • Лептоп – це наше все 🙂 Без нього – як без рук. Гм, мені було б також цікаво покористуватися цими ультрапортативними, щось на кшталт Asus EEe – недарма ж їх позиціонують як машинки для блоґґерів, журналісті тощо.

  Вітаю з покупкою!

 • jin

  Конспіратор, ну то спробуй, все просто, 1900 гривень за eee і 2300 за one у сітікомі (ssd у обох, 4гб у eee і 8 у one, вінда хп на еее і лінух на одиничці). мені асер більше до душі – почекаю “устаканювання” і цін і сімейного бюджету (я собі серйозно техніку нещодавно оновив)

 • Можливо, це суб’єктивна думка, але здається в тебе (я на «ти», добре?), навіть трохи змінився стиль. Став якийсь спокійніший. Але може це просто ейфорія від покупки, а не факт писання в зручній позі і місці.

  Я теж хочу купити собі ноут, але не маю можливості. Як все-таки буду купляти, то виберу щось на зразок того ж таки Acer One. Реально мені не потрібний потужний комп’ютер.

  Щодо Word, то я не можу уявити, як я пишу в ньому щось для Мережі. Дуже важкий і заточений для офісної документації. Я використовую на Linux простий Gedit. Для мене головне підсвітка синтаксису і вкладки.

  P. S. Слово «нірвана» вжите у неправильному значенні.

 • г. у мене таке ж саме.. відволікатись це так легко особливо з теперішніми rss каналами, новинами, рекламою в інтернеті і звичайно icq з “скупим” )

 • На лептопах клавіатура до дупи. Писати на ній важко. Я підєднюю додаткову, звичйну клаву і друкую. Інакше досить атки не зручно.

 • хм… а я чув інші відгуки щодо ноутбучних клавіатур. Звісно, на асусі eeePC не надто розженешся. Але якщо клавіатура повнорозмірна, то після звикання працювати за нею стає набагато зручніше, ніж за звичайною (якщо звісно, звичайна не куплена за 100 баксів)…
  Особливо це відчувається, якщо володієш “сліпим” десятипальцевим методом набору.

 • Мені на лептопі дуже зручно. Привик дуже швидко.

 • jarofed, класична клавіатура має таку розкладку, що більшість лептопів немає… навіть той же цифровий блок.
  може мякість ноутбучних кнопок класна але це теж справа звички і людини. Інколи так сильно клацаєш що лептопні кнопки вже давно б вискочили.

 • ELECTRIC, на моєму ноуті є цифровий блок :-Р

 • masterpiecer, які в нього розміри? і розмір кнопок?

 • ELECTRIC, google: MSI Megabook VR700X

 • masterpiecer, ото монстр. ти колись пробував довго носитися з ноутбуком? з твоїм монстром то каторга 🙂 то ж типу настольного компа – непереносного :)))))))) якщо не секрет. А чим ти керувався при виборі ноутбука?

 • ELECTRIC, я з ним їжджу на всі баркемпи і по Україні і живий 🙂 Щоправда він важкуватий але ж я мужик 🙂 А обирав я портативну заміну домашньому ПК. От і обрав 🙂

 • masterpiecer, ну от, це той самий стаціонарний комп. о попробував би з такою махіною повисіти десь під небом одною рукою його трима.чу, іншою себе, а ще іншою щось підлаштовувати:)))))))))))

 • ELECTRIC, віриш я так до нього звик, що виробляю з ним абсолютно все що тільки можна без зайвої мороки 🙂

 • masterpiecer, ну це твоє особисте, а професійне трошки інакше вибирається:)

 • ELECTRIC, не сперечаюся 🙂

 • masterpiecer, тоді перестаємо офтопити:)

 • Доречі, компанія Мєлкософт саме втнула акцію і продає свій Ворд у “домашній та студентскій” версії за “смішні” 399 гривен – сам не бачив – читав у новинах. Наче цю версію можна навіть поставити на 3 домашні компи – тобто, виходить, на ноут включно…

 • нарешті починають рухатися у потрібному напрямку. Зважаючи на національні особливості, Майкрософту краще продавати дешевше, але отримувати прибуток, ніж намагатися продати за багато сотень доларів, але в результаті добиватися того, що 99.99% софта – неліцензійні.

 • а в мене Everex sa-2053t
  хоча тексти статей чомусь пишу за “великим” компом…
  А на ноуті – записую подкасти, бо можна собі лягти і дивитись в небо 8)))

 • ось, до речі, ще одне чудове застосування для ноутбука. Теж планую спробувати записати подкаст 😉 дякую за ідею.

 • jin

  Олександр, ніфіга собі у тебе машинка… У самого 15,4″ модель вагою 2,7кг, але шукаю нагоди поміняти на 12″ модель вагою 1,2кг, і мені все одно що у меншого брата буде слабший процесор, інтегроване відео…

  для підкастів краще купити диктофон 🙂 півтора роки назад купив дружині диктофон Sony, може з часом подарую їй нового (Sony чи Olympus), а старий заберу собі 🙂 диктофон – дуже зручна штука (користуюсь такими засобами запису звуку уже десяток років, ще з мікрокасет починав)

 • суперечливе питання. Якщо говорити про мобільність, тоді, звісно, диктофонові важко знайти достойну альтернативу. Але якщо говорити про якість (а подкасти записувати виключно вдома) – тоді є сенс задуматися про власну міністудію (принаймні – якісний мікрофон та окремо навушники, вартість яких, думаю, приблизно дорівнюватиме вартості середнього диктофона). Взагалі про подкасти багато розповідав Сергій Петренко на липневому київському мінікемпі

 • g_i

  у мене хп 500, виглядає абсолютно ідентично:)ґ
  ВІТАЮ!!!

 • дякую! я справді задоволений! 😉

 • Pingback: Єдиний центр | Монетизація блога()

 • jin

  Ярослав, про диктофони для подкастів, глянь на Zoom H2, високоякісний стереозапис, позиціонується як “мобільна студія”, і купити можна усього за $200. Зараз вибираю дружині диктофон, як придбаю, то напишу огляд (тільки 90% що це буде Olympus чи Sony, оскільки якісний стререозапис мене на даному етапі не цікавить, а топові пристрої від вказаних фірм і з ними непогано справляються на побутовому рівні)

 • jin, дякую за “наводку”. коли дійдуть руки до подкастів – обов”язково розгляну цей варіант. Ну і звісно ж, з нетерпінням чекатиму огляд того диктофона, який вибереш для дружини 🙂

 • jin

  за оглядами, його використовують для чорнових записів концертів, репетицій, дуже хвалять 🙂 Аналогом може стати Olympus LS-10, але він відчутно дорожчий.

  наразі я ще вагаюсь, між лінійкою Olympus DS-30/40/50 (відрізняються між собою лише обсягом вбудованої пам’яті та додатковими аксесурами, яким комплектується DS-50), Sony ICD-SX57/76 та Sony ICD-MX20. А може мене задусить жаба витрачати гроші для коханої дружини, і куплю їй недорогий VP-3100PC 🙂

  PS: а хтось із читачів може щось порекомендувати із диктофонів?

 • я не знаю диктофона, який зможе записати із студійною якістю. Ми ж не говоримо про професійні?
  В той час як навіть досить дешевий USB мікрофон дасть дуже хорошу якість і відповідну мобільність при наявності ноутбука або довгого USB кабеля.

 • jin

  відписав у себе

 • jin
 • для “відписав у себе” існують трекбеки

 • jin

  podarok, я знаю про трекбеки, але наразі є обмеження через хостинг 🙁 переїзд на інше місце, де таких обмежень не буде у планах, але усе руки не доходять купити хостинг-план


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.