• У того самого Даррена Роуза є популярна стаття про такий собі фільтр з 12-ти умов без яких не можна випускати статтю в світ (копія є тут http://ukietalks.com/Blog/before-publishing/). Неважливо, що, як і коли ви написали на своєму журналі, але якщо ваше письмо не проходить цей фільт краще цього не публікувати в Мережі.

 • Так, Станіславе. Звісно ж я знаю про цей перелік! Дуже корисні поради. Я колись навіть переклав їх для цього блогу… (http://blogosphere.com.ua/2008/05/08/13-zapytan-jaki-slid-zadaty-sobi-pered-publikacijeju-v-blozi/)

 • хм. у мене ще такого не було. Хоч і блог не веду але все ж таки написати завжди є про що. Кожного дня появляються якісь новинки, щось свіже і гаряче, про яке можна розказати мало але таке що ніхто щене знає. В тому і суть, новини приносять знання+натхнення, особливо якісні 🙂

 • Коли ема про що писати – гугл, будь-яке слово, тем навалом. Але інколи, в мене принаймі, буває так, що тем в голові занадто багато і в кінці виходить, що ніпро шо не пишеш:) Бо губишся. Напевно треба робити собі список тем інколи його перглядати. Перелік тем на майбутнє 🙂

 • Непоганим джерелом тем може стати список ключових слів, за якими відвідувачі потрапляють на сайт з пошуковиків.

 • Ну стосовно пошуковців і написання статей під них, тут з The Lex я повністю не згоден: мені власний досвід показує, що до мене приходять здебільшого за тими запитами, які вже були освітлені мною. “Обмусолювати” тему з усіх боків лише для того, щоб підняти рейтинг блогу в пошукових сервісах я не вважаю доцільним, бо тут починає виступати інший фактор: а чи цікаво буде писати Вам тричі одне й те саме? Особисто мені таке робити не подобається, тому і матеріал добрим навряд вийде, і цим скоріш підвищить кількість відмов, тобто людей, що завітали, проглянули і забули, бо не сподобалось…

  Стосовно матеріалу статті, хотілось би додати Вашу ж пораду ще з весняних статей: про всяк випадок можна тримати декілька матеріалів на різних стадіях. Якщо в даний момент часу писати ні про що, а бажання є, то чи не краще витратити пів годинки і допрацювати старий матеріал, щоб і циклічність виходу статей не перервати, і не висмоктувати тему з пальця..

  У самого, на жаль, здебільшого до такого руки не доходять. Коли є маса ідей не вистачає часу чи пунктуальності для того, щоб скласти хоча б план чи нотатки для майбутніх заміток. А потім сидиш і міркуєш, а що ж я хотів тиждень тому написати так… Ну декілька разів раніше підготовлені замітки мені допомагали.

 • Особисто для мене дуже продуктивним джерелом пошуку нових тем є коментарі. Бо зазвичай у одній статті доволі складно повністю розкрити певну тему. А якщо якась стаття піднімає розгорнуту дискусію в коментарях – значить вона цікава відвідувачам. А раз так, чому б не продовжити?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.