• Я також підтримую розвиток людських блогів та сайтів, щодо кількості сайтів, які реально підтримувати… важко сказати, залежить від завантаження на основній роботі… Але думаю 3 реально. Звичайно має бути певний часовий лаг (місяців 6) між запусками сайтів, аби вивести на пристойний рівень перший, а вже потім починати другий.

 • Я впевнений, через 5—10 років ми цю хворобу переростемо. Пошуковики вдосконалюються, а культура користування мережею росте.

 • от а можна побачити прилад блога зі сплогами?:))

 • хороше питання… прикладів сплогів – безліч. половина посилань зі спам-коментарів ведуть саме на сплоги. Але от дійсно якісний авторський блог, який би підтримувався мережею неякісних сплогів мені не відомий. Причин цьому я бачу як мінімум дві.
  Перша: автор, який веде якісний проект, не розпорошується на створення неякісних та й по великому рахунку нікому не потрібних сплогів.
  Друга: автор просто “не світить” своїх сплогів. А й справді, навіщо псувати власну репутацію? Особливо, якщо основний проект уже набув популярності.

 • я проти сплогів. Не тільки як користувач (у ролі читача). Такі говносайти погано впливають на ціни на біржах посилань та й взагалі псують релевантність пошукової видачі… Мабуть тре їх палити на тому ж вогнище де й спамерів на відьомство перевіряють >:-]

 • jarofed, а як сплог може підтримати гарного блогера з якісним блогом?

 • лінками)

 • скільки сотень сателітів треба мати. це просто брєд. тому отаке от. хтось колись пустив диму про користь сплога. а інші повелися.

 • повелися не на це. Повелися на простоту заробітку. Бо в красивій теорії сплог створюється за день, а потім, в ідеалі, на його підтримку не потрібно витрачати час. При цьому, нібито, правильно зроблений сплог, повинен приносити щонайменше 1 бакс в день на системі обміну лінками.

  Якщо теоретично підрахувати прибуток, то за місяць робиться 30 сплогів, а потім вони приносять 30 доларів кожного дня. Уже непогано. Втім, на практиці я таких досконалих систем не зустрічав. Та й навряд чи вони можливі. Тому згоден з тобою, Тарасе, хтось колись пустив чутку, а тепер ходять чутки про кнопку “бабло” в інтернеті. Це коли автор нічого не робить – а гроші стікаються до його кишені.

 • С помощью саттелитов очень многие профессиональные оптимизаторы поднимают заказные проекты. Саттелиты до сих пор рулят больше, чем покупка ссылок.

 • ідея яка ніде не використовується і може бути прибутковою має право на життя. Саме тому сплоги стали такими класними, ніби, з самого початку. А тепер вони потихеньку відходять назад і зникають.
  Я теж за сателіти потихеньку буду просувати. Це супер штука ))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.