• Як на мене, головним залишається бажання. Це першочергова необхідність для досягнення успіху будь чому. Якщо Ви дійсно чогось прагнете, то й кроки до цього будете робити. Головне сказати чітко сказати: “Я хочу …”. А якщо розводити теревені про те, що непогано було б робити і те, і оте, однак немає часу, да і взагалі я не дуже впевнений ні в тому, що цього хочу, ні тим паче в тому, що я це зможу зробити…

  А стосовно “лінощів мислення”: думки мають властивість породжувати думки і так в колі думок можна і зав’язнути. Єдиний вихід – почати діяти 🙂 Хоча б на один крок зрушити з місця.

 • Є проблема – за своїм хочу люди не хочуть хоча б шось робити. Бажання звісно є класною мотивацією, певна мета – також, але халепа 90% людей – вони не хочуть працювати. Ще 9.99% – працюють не на результат, залишаеться невелика частка людей розумних, котрі досягають мети роблячи хоч шось. (:

 • GrAndSE, згоден, що головним є бажання. Але не з точки зору: “Я хочу”, а в розрізі: “Я буду”.

  Згоден з Денисом, що після вибору цілі, потрібно негайно починати до неї рухатися. Тут суть якраз у реальних діях на результат. Як на мене, головне – починати діяти, як тільки у вас виникне ціль, при цьому не витрачаючи занадто багато часу на планування.

 • До речі про планування. Я думаю, добре все розплановувати може тільки той, хто вже має досвід у вибраному напрямку. А новачкам краще робити все на голому ентузіазмі, вчитися і стукатися лобом об кожну нову проблему. Головне у плануванні – охопити предмет як можна ширше. Звертати увагу також на теми, що здаються важкоздійсненими. Інколи, якщо їх добре обдумати, вони не здаються такими нереальними.

 • ага. все правильно.
  інколи ловиш себе на думці, що інкохолікізм до добра не приведе 🙂

  як ділився досвідом мій давній друг, який за 4 роки з часу приїзду в Київ зміг побудувати собі пристойну хату недалеко від м.Житомирська, – “я перестав говорити про те, що я хочу, а просто почав нарешті щось робити” 🙂

 • “Впровадження знань – ось що має значення!”
  зараз слухаю книжку “як добитися успіху” у ній сказано майже так само тільки перефразовано, суть залишається незмінною… кількість знань нічого не дає, дає вміння користуватись і правильно використовувати свої знання ось що саме головне.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.