• Ще раз дякую за огляди з усіляких кемпів.)

 • Дякую за згадку 😉 Про ДрупалКемп доведеться писати як офіційному блоґґеру саме мені 🙂

 • Дякую за огляд події, від якої я за сотні кілометрів.
  Думаю, Укртелеком дає хорошу можливість дивитися відео онлайн – один з найрозповсюдженіших тарифів – безлімітний 256 або 512 кбіт дають 50-70% комфорту. найбільший комфорт, звісно при швидкостях не менше 1 мегабіта)

 • – Східній та Південній Європі

  Східній (пост-радянські країни) та Центральній (пост-комуністичні – Польща, Чехія, Угорщина, Словаччина…)

  Ось список країн, на які ми орієнтуємось:
  http://blogcampcee.com/uk/about/cee

 • Дякую, Олександре, вже виправив.

  hellveen, під комфортом перегляду тут розуміється швидкість, яка дозволяє завантажувати відео швидше, ніж воно триває. Тобто якщо ролик триває три хвилини, а завантажується п”ять – логічно, що час від часу він буде зупинятися і довантажуватися. І якщо з ЮТубом ще не все так критично (там якість низька, а значить і розмір файлів невеликий), то на якісних відеосайтах (де 5 хвилин відео “важать” 50 МБ) можуть бути серйозні проблеми.

 • Pingback: Мінікемпи » Blog Archive » Презентації та лінки Мінікемпу про Онлайн відео()

 • Pingback: Maque.org.ua » Як вставити YouTube видиво у HTML()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.