• Цікаво. Поміркував над статтею і розумів, що коли пишу в уяві створюю собі образ якогось такого універсального читача свого блогу. Мабуть тільки нікого близького до мого “ідеалу” не існує. 🙂

 • Жаль що не всі користувачі інтернету знають про feed RSS.

 • “Жаль що не всі користувачі інтернету знають про feed RSS.”
  Ага класна фіча 😉

 • Цільовий читач – це один з найважливіших ключових факторів успішного блогу (щоб не розпорохувати думки на вітер, і зберегти, а головне примножити читацьку аудиторію блогу). Я взагалі виступаю на підтримку розвитку тематичного блогінгу, от думаю, мож і собі стартонути блог україномовний про те, як швидко, легко та цікаво зробити власний популярний блог… Досвід є, знання та вміння писати начебто теж є, а от чи буде воно комусь потрібно? (:
  Тре подумати…

 • Переважно пишуть для друзів. Але, коли хочуть душу вилити, маскуються десь – це більшість атк чинить. Ну і як на мене ще залежить де ти пишеш, чи то автономний сайт чи то сервіс блогів.
  Я ось наприклад тут (http://taras.blox.ua/) до нкого не пишу, хоча звертаюся до читачів. Це такий собі засекреченйи тестовий блог. вирішив персональне виливати там. дещо з іншого боку мене моджна побачити. Хоча хто знає мене з перших кроків в веденні онлайн щоденників – ті скажуть, що колись я писав набагто відкритіше і різкіше.
  А ще як би не старався щоб приволікти читача – неварто писати відверто осбисті чи сімейні факти, котрі зможуть використати проти тебе. Типу – в мене шеф- олень, а жінка – зараза :)))

 • офф топ. це якщо лінк в пості тоді йде на моерацію?

 • Денис, особисто мені було б цікаво почитати такий блог. Та й зростання кількості якісних українських щоденників не може не радувати. Якщо писатимеш цікаво, за аудиторією справа не стане.

  ELECTRIC, акісмету чомусь не сподобався твій попередній коментар. Не знаю, чому… Може висловлювання про шефа та жінку зіграли своє. А може справді на посилання зреагував.

 • Пишу для себе – просто записую думки і ділюся цікавим. Писати для когось – справа досить невдячна, хіба що коли вже аудиторія набереться велика

 • офтоп: а яка ліцензія на оті картинки, що є ілюстрацією до цього поста? Бо я вже 2 нарахував – як я зрозумів, там ціла стрічка – на яких умовах їх можна використовувати?

 • The Lex, All rights reserved + дозвіл на посилання

 • Про різновиди ліцензій Creative Commons для фотографій (і не тільки для них) я писав у цій статті. По суті – це дуже зручно. Ви просто вибираєте цікаву фотку із мільйона безкоштовних. Єдине, що від вас вимагають у більшості випадків – це посилання на автора.

  Один негатив – якщо розміщувати фотку прямо з Flickr – то вона може зникнути з вашого блога, у випадку, якщо автор видалить її із флікра. Як варіант для нелінивих – завантажувати фотку на власний хостинг.

 • Я дико вибачаюсь, але мені так легше. Тут тайная вечеря инопланетян? Хлопчики, та українська, якою ви спілкуєтесь мертва. Вы аккуратно обходите слова с российскими корнями, но при этом не стесняетессь слов:
  feed RSS
  фіча
  блог(почему не блогг чи щоденник,чи нотатник, чи записник(запис))
  блогінг
  офтоп….
  В общем мое сугубо личное мнение(я очень люблю рідну, но не владею в совершенстве и по-доброму завидую людям, которые владеют украинским языком в совершенстве). Вы общаетесь на мертвом языке гос/служащих и студентов.Такой мови я не слышал не во Львове, Калуше, Ив-Франковске, Ужгороде, Виннице и Полтаве.
  Вот такой тИЦ-дЫЦ, уважаемые земляки.
  Будьмо!

 • DiVolk, якщо вам так легше – прошу, спілкуйтеся російською. Якщо ви пройдетесь по коментарях цього блогу, то знайдете тут не так вже й мало російськомовних. Я адекватно ставлюсь до всіх мов, і той факт, що цей блог ведеться українською не означає, що я проти російської.

  Тільки цікаво, ви справді вірите, що назвавши українську мову мертвою, ви спонукатимете мене до закриття цього блога? Чи може у вас якась інша мета!

  Що стосується привнесених з англійської мови слів – єдина причина (як, до речі і в російськомовних блогах) це те, що вони вперше виникли саме англійською. Зверніть увагу, в російськомовній блогосфері також застосовується слово “блог” (чому тоді вже не “блогг, дневник, и т. п.”)…

  На далі, будь-ласка, давайте обійдемося без офтопів! Стаття не про мову і піднімати тут політичне мовне питання я не збираюсь…

 • Мертвым я назвал язык на котором идет общение в данном месте. Хотите вы того или нет, но бывая во многих городах Украины (центр, север, запад), я не слышал такого языка на котором происходит общение здесь.

 • О! Москаль! Дайош і тут хохлосрач! 🙂

  Питання “мертвої мове” просте: мертві бджоли не гудуть (к) – якщо вона, мова, така вже мертва, то шановним панам москалям з цього приводу вже точно нема чого перейматися. А ми тут собі “общаємся” як нам заманеться – хоч англомовною термінологією, хоч олбанською, хоч малорійською.

  А пишемо ми, доречі – для _себе_. 🙂

 • де (особисті образи видалено адміністратором) дівся?:)

 • о , бачу – ніде та людина не була, підліток )

 • Дітино нерозумна(ELECTRIC), я такий-же громодянин цієї країни…Щоб усі у цій країні були “москаляками” не меншими за мене… І нікого я не ображав…
  На блоге пана ELECTRIC-а я бачив фразу:”По-русски,по-українськи и на Вы”. Чи то для краси? … Не моя вина и не вина вовсе, что я родился в Украине, но мой родной язык русский… Просто я немного ТЕБЯ старше и моё обучение было просто невозможным на украинском. Откуда такая воинственность? Я еще могу понять информационно-“промытых” россиян… А если честно,то г-на(на пана не тянет)ELECTRIC-а хочется послать матом… (особисті образи видалено адміністратором)

 • Все, тему закрито! Надалі коментарі з особистими образами в бік будь-кого з коментаторів видалятимуться… Тут вам не “кор”… Знайдіть, будь-ласка, інше місце для суперечок!

 • O’key.Stop. Тільки чому не видалено про “москаляка”? Для мене це образа…

 • (DiVolk), дитина нерозумна скоріше ти. був би українцем то не назвав би тебе москалем. є і російськомОвні УКРАЇНЦІ. І цей слоган, що ти написав, не мій, уважніше читай. Незнаю твого віку але здається я таки старший. І культурніший )))

 • Taras_o

  тут є що почитати українською
  http://read-online.in.ua/


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.