• Як для мене Chrome приносить багато плюсів для зручного використання продуктів Google наприклад Google Gears при такому браузері непотрібний. Все є в одному браузері який добре продуманий але є плюси і мінуси:

  Почну з мінусів:
  1. нема штуки як search щоб швидше знайти в тексті потрібне слово.
  2. мало кнопок – Print. А інакше то затратно і лінь.
  3. Як затегувати в Делішес? Нема Кнопки…
  4. Є ще інші мінуси але то вже особисті смаки. Доповняйте свої ідеї щодо мінусів.

  Плюси:
  1. Google Gears
  2. Швидкість – найшвидший браузер за всю історію компютерів.
  3. Спрощене і легше користування Google продуктами.
  4. Цікавий і мінімалістичний інтерфейс.
  5. Є ще інші цікаві штучки але я ще не дійшов до них.

  От і все що я думаю про цей Сhrome.

 • Дякую, Ярославе за аналіз) Приємно читати не лише “вийшов браузер – качайте”, а й аналітику 🙂

 • kan

  2. Швидкість – найшвидший браузер за всю історію компютерів.
  Юра, тебя ты, что курил епт?
  Он сайты грузит медленее, чем говно от билла гейтса.
  Короче. какой гугл, такой и браузер.

 • to Kan:

  Та у вас проблеми з компом і інтернетом а не браузером.

  Порівняй роботу браузерів на кабелі і дайал-ап! :0)

  А який кращий то в кожного є свій вибір.

 • скачав, поставив, відкрив свій сайт, переконався, що все ок паше, побачив частину функціоналу файрфокса в хромі, плюнув на інтерфейс ака віста, відкрив javascript консоль, яку здерли з firebug, відкрив оперу, перевірив нею свої 6 почтових ящиків, оновив нею ж всі підписані rss потоки, закрив chrome…
  Завтра деінсталюю.
  PS – для мака немає версії… Тому Опера + Сафарі – рулить по повній

 • critic

  Хром шняга, гугля мабуть спіцом чекала поки вийде 3 фаєр і опера 9.5 потім подивилися підмутили от і вам хром Тільки нашо він потрібен коли є фаєр і опера?

 • Гарненька цяця. Подивимось що буде в майбутньому.

 • Pingback: Google Chrome « GrAndSE’s blog()

 • Раптово цей хром вискочив. Дивлюсь сьогодні гугл, бачу бета браузера. Думай, дайно завантажу. Тепер от чекаю на версію для Linux, бо вікон в мене нема. Приходжу ввечері додому і бачу, що весь інтернет тільки но про цей Chrome і говорить. Дайно думаю собі в блог думки з цього приводу запишу.
  А поки писав, наштовхнувся на цю замітку 🙂 Цікава думка у Вас, пане jarofed. Досить обгрунтована і далеко не безпідствна. Можливо саме так воно і є. Однак хто ж усю цю глибоку політику зрозуміє…
  Що до мене, так мене більше цікавить той шлях, яким зараз прямує Google. Чи не заведе ця стежинка компанію кудись до рівня Microsoft з усіма недобрими наслідками? Не хотілося б, оскільки компанія дає дуже добрі сервіси.

 • Думаю, підгрунтя тут набагато глибше. Взагалі дивно, як Гугл, будучи фактичним монополістом у сфері пошуку і контекстної реклами (принаймні серйозних конкурентів уже не було) так довго тягнув із власним “вікном” у світ, яким і є браузер.

  Але цікаво інше. Адже Майкрософт – це монополіст, якого більшість користувачів не любили (як ті їжачки, що кололись, але продовжували їсти кактус). На відміну від нього, Гугл – це монополіст, якого дуже багато людей любить.

  Коли у тебе є така підтримка – це звісно добре. Але, вочевидь, небезпечно віддавати всі важелі впливу в “руки” однієї компанії, сподіваючись, що вона використовуватиме свою владу всім на благо. Поки-що гугл не проявляє агресії. Але важелів впливу у неї стає все більше та більше. Цікаво поспостерігати, що буде далі.

  До речі, “помацав” цей Хром. Дійсно непоганий браузер. Але поки-що не бачу реальних переваг, які б змусили мене змінити Файрфокс на Хром.

  Вони говорять про швидкість. Але я реального, відчутного на користувацькому рівні приросту швидкості не помітив. Можливо, просто працював з ним занадто мало.

 • Ще день не пройшов з дати виходу а вже звинувачуєте Googlе.
  Ви досі не зрозуміли що браузер передбачени

 • й з використанням продуктів Google. А все решта то можна і робити на своїх улюбнених браузерах.

  Як для мене – нема різниці чи комусь я стану відомим чи щось я роблю наліво.

 • Контекстна реклама базується на контексті сторінки, де вона розміщена. Якщо сайт про пиво, то і реклама буде про пиво, навіть якщо до цього я неодноразово цікавився ядерною фізикою.
  Не встигла вийти навіть бета, як багато хто вже говорив про глобальну змову, а з можливісю скачати Хром всі тільки про це й говорять. Але браузер дійсно якісний, на відміну від того ж таки ІЕ

 • Я не звинувачую Google, тому що за логікою розвитку великих корпорацій він робить все абсолютно правильно – тобто збільшує свою частку ринку у ключовому бізнесі, а паралельно – виходить на нові ринки. На те, що гугл по-суті монополіст, уже всім начхати (в тому числі й антимонопольному комітету).

  Питання лише в тому, що буде в майбутньому. Адже відомо, коли занадто багато влади зосереджується в руках однієї організації – ні до чого доброго це не призводить. Можливо, Google, виняток. Час покаже.

  Що стосується контекстної реклами – я не стверджую, що вона повністю зникне у ІЕ8. Просто контекст сторінки і можливість пристосовуватися до дій користувача – це різні речі. А окрім того, наскільки мені відомо, у новому експлорері планується введення “фічі” відключення показу рекламних блоків (у тому числі й AdSense).

 • гугл знову вигадав велосипед 🙂
  але це позитивна новина.
  хоча негативним є те, що всі тільки про це і говорять.

 • не бачу нічого негативного в тому, що люди роблять огляди нового браузера. Зрозуміла річ – для блогерів це подія. І так – звісно це безкоштовний піар для Гугла. Але так вже влаштована мережа – компанії, які створили потужний інтернет-бренд, закономірно отримують увагу, зворотні лінки, трафік і т. п.

  А все ж дуже цікаво, чи побив гугл рекорд скачувань, зафіксований Файрфоксом? Ніхто ще не бачив статистики?

 • Не знаю як там що до пива, але я останнім часом активно цікавлюся придбанням автомобіля – і у Гугля також – то мені саме автомобільний “контекст у рекламних оголошеннях” демонструють і на сайтах наприклад, ай-тішних новин та оглядів.

 • ого, я чув про такі “можливості” гугл. Але сам ніколи не стикався. Це й дає відповідь, що міг закрити ІЕ і від чого не збирався відмовлятися найпотужніший у світі пошуковик. До речі, знайшов ще одну цікаву статтю на “Телекритиці”. Допомагає розставити деякі речі по своїх місцях. Кому цікаво – читаємо: “Я гуглю, ти гуглиш, він/вона …”

 • jin

  усі тільки про те й пишуть, поліз, вирішив викачати й спробувати, а дзузьки, лише версії для windows xp та vista, відповідно я на своїх машинках (windows 2000 та linux mint) не можу навіть спробувати. і не буду, поки не з’явиться більш менс стабільна версія, яка нормально працюватиме з java script (багато оглядів пишуть, що з цим проблеми)

  ps.: я частіше для пошуку використовую yahoo 🙂

 • Все ж сподіваюсь, що Google буде винятком з мережі корпорацій монополістів. Гадаю, що так і буде, у керма компанії стоїть команда, що його створювала. Однак, на ринку можливо все і раніше чи пізніше може повторитись щось на зразок історії Apple, коли людину, що стояла у початку компанії було на десять років відсторонено від керування компанією. Для “Яблучка” все це закінчилось поверненням старого директора на місце, коли компанія зкотилась маже до банкрутства. А з Google це буде скоріш означати появу нового Microsoft.
  Ну буду вірити в краще

 • Дивно чтого так багато нападок на Google – бо ж резону ніби нема, хай навіть поки-що… Microsoft свою репутацію ніби й заслужив 😉

 • akceptor, хто обпікся на молоці – дмухає на воду! Згоден з вами на 100% – на разі Google поводиться виключно коректно. Хоча один закон він таки порушив – закон про монополію (чи, точніше, заборону останньої).

 • цей бравзер нагадує мені щось середнє між мозілою і інтернет експлорером. Чогось такого екстраординарного тобто “фішки” я не бачу.. хоча в майбутньому він завоює прихильність користувачів. І обжене за популярністю мозілу.

 • jin

  ivan, “фішок” є дві:
  1. інтерфейс
  2. кожна вкладка – окремий процес.

  ps: завдяки п.2 можна запустити окрему вкладку без головного інтерфейсу, і це займатиме менше пам’яті.

  Це судячи з огдядів, бо запустити (читай вище) цей оглядач мені так і не вдалось

 • Очевидно також і те, що продукти гугл (GMail, Google Reader, Goodle Docs, тощо) працюють з Хромом значно швидше, ніж з ІЕ, Файрфоксом, тощо.

 • Ну і нарешті прозріли. Я вже говорю про це вже тиждень.
  Просто Chrome більше будуть використовувати ті що працюють з Google продуктами. А все решта можна і робити на Firefox.

 • Що до “окремих вкладок” і “окремих процесів”: якщо чесно, то ця, вибачте на слові, “лабуда” розрахована на якихось типу чайників які гадають що це ой як круто. Круто було б якби браузер взагалі не вис – ото було б круто! А коли він таки вміє виснути і окремі процеси “як засіб зменшення ушкоджень від зависань” подають як останнє досягнення програмерської думки – це та сама “лабуда”.

  Друге: про “окремі вкладки”. Якщо мова про мінімалістичність інтерфейсу, то ця мінімалістичність була би корисною взагалі і кожного разу, а не якось міфічно “вкладку можна покласти на робочий стіл”. А що – “вкладку-посилання” у вигляді ярлика Віндоуз чи якогось робочого столу Лінукс не можна “просто покласти на стіл і активувати у разі необхідності”? Що при цьому відбудеться? При цьому це посилання буде відкрите у “дефалтовому” браузері. Якщо браузер при цьому нормально настроєний, він буде “озброєний” якнаймінімалістичнішим інтерфейсом – як кому годиться. А якщо кому потрібен повний набір функцій – то він все одно має бути доступним навіть у “мінімалістичній вкладці”. Тому оця “лабуда про вкладки” також якось не зовсім зрозуміла.

  Ну, найцікавіше, звісно ж, буде покопатися у самому коді – от це було б справді цікаво. А так, саме по собі – зацікавити цей новий браузер може хіба що брендом та новизною. І особисто мене відверто дивує, чому не війшли одразу версії до усіх популярних систем – чому “викинули” спочатку для Віндоуз, якщо вже така мова про “альтернативний бразер”?

  P.S. У Інтернет Експлорері 7 – правда, здається, під Вістою – захист організовано цікавішим чином: процес браузера запускається і працює зі спеціальними обмеженими правами – так, наприклад, він на рівні прав процесу не може писати деінде і має доступ до дуже обмежених ресурсів, до того ж ще й саме для чього “спеціального обмеженого режиму” виділених. Це якщо вже казати про “запуск у окремих процесах”… 😉

 • Пи.Си. Да-да-да – добрі люди нагадали важливе зауваження (це щодо обмежений прав ІЕ7) – не може ні писати, ні читаті – тобто прочитати чогось зайвого і відправити “зацікавленим людям” теж не може.

 • Оупенсорс і велика корпорація. Схоже тепер світом рулить не бабло, а інформація.

 • Весело було читати деякі перли. 🙂
  Оце особливо:
  А у восьмій – і це цікаво – розробники пообіцяли створити режим приватності, завдяки якому користувачі легко можуть приховати сліди своєї веб-діяльності.

  Ви взагалі розумієте як працює реклама на гуглі, яку інформацію вони збирають і що продають? Можу з впевненістю сказати, що – ні.
  “Прихований режим” про який йде мова, є і в Хромі. Броузер просто не зберігає кукіси, не надає інформацію про рефери. Єдине що гугл не зможе зробити, так це відображати вам “необхідну” рекламу (це та, яку згадували при розмові про пиво і машини). Працює це просто, з допомогою своєї реклами гугл “слідкує”, що ви шукаєте і які сайти відвідуєте. І відповідно видає в рекламі те, що може вас зацікавити. До речі, те ж саме робить і Яндекс.
  А от все інше, на чому заробляє гугл гроші ви не приховаєте. Це запити, які ви робити в гуглі (гугл їх потім продає фірмам, яким цікаво, що люди шукають). І гугл продовжує відображати вам рекламу, нехай і не на стільки націлену на вас, але все ж. Рекламу він зможе підібрати і за інформацією з того сайту, який ви в той час переглядаєте.
  Та й не висидите ви довго в тому режимі, який ще, до речі, називають порно-режимом. Бо його в основному використовують для перегляду таких сайтів, бо ніякої інформації про таку вашу діяльність в цьому режиму в переглядачі не зберігається. А не висидите тому, що з відключеними кукісами ви не зможете ні пошту переглянути, ні зайти ще кудись де потрібні ваші данні.

 • Ви взагалі розумієте як працює реклама на гуглі, яку інформацію вони збирають і що продають?

  Я також з впевненістю знаю, що і ти нічого не розумієш.

 • podarok, дуже добре. Тільки я пояснив свою думку, а ти спромігся тільки на безпідставну заяву.

 • fragov, переконаний, за винятком керівників відповідних відділів у Google, ніхто достеменно не знає “як працює реклама у гуглі”… тому суперечки тут недоречні!

  що ж стосується нової версії Microsoft IE та те, чим ця версія могла дошкулити Google (і яка, можливо, стала однією із причин появи нового браузера) – я спеціально намагався бути максимально незаангажованим і дав посилання на компетентні джерела. Переконаний, якби Ви займалися не вишукуванням “веселих перлів”, а просто перейшли по одному з цих посилань (друге, на жаль, наразі недоступне) то більшість питань відпали б самі собою… якщо, звісно, критика не була самоціллю!

 • 2fragov
  Ти не пояснив свою думку. Ти звинуватив всіх, що вони нічого не розуміють.
  От і лови реакції на такого роду заяви.

 • Всіх? Я додав коментар до статті автора. Я висловив думку, ні яких переконливих аргументів я не отримав ні тут, ні за посиланням. Аргументів немає, але я не правий – я зрозумів вашу позицію, не маю бажання обговорювати свої дії чи стаття про це? Ні? Ну тоді пишіть за темою.

 • стосовно “хромого” – схожі думки були і в мене
  проте, здається, що користувачі ФФ або Опери не стануть ним користуватися – навіть скинувши префікс “бета”, хром поки що дуже програє за фунуціоналом “нормальним” браузерам

  хваленої швидкості також нема – ява-скрипт прораховує швидше, але CSS та HTML набагато повільніше ніж

  відсутність “родзинки” та залежність (хоч і тимчасова) від ОС – хлопцям з гугла ще потрібно попрацювати

 • Magni

  Привет тому кто создал браузер гугле хром
  В начали работал просто супер но последние дни просто не в пускает до сервера написал ошибка
  Шо я не попробовал переустановку софт гугла и обновить тоже и тоже ошибка
  Может била такая причина подскажите мне в такой ситуаций пожалуйста
  ЗАРАНИ СПАСИБО


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.