• А у блозі можна докладно описати усі технічні подробиці створення та підтримки мережі сплогів – ну і, традиційно вже, повихвалятися заробітками. 😉 Хоча першого, зазвичай, ніхто не робить…

 • Погоджусь із The Lex
  Блог якраз може бути позитивно наповненим журналом у вигляді звітів проробленої роботи, тобто досвід, описаний в вигляді тем блогу – це НМД досить непоганий варіант ведення тематичного блогу. І тут можна навіть блог про процес навчання вести – не скажу, що просто, але точно корисно для автора, ну і в принципі може познайомити автора з аналогічно зацікавленими читачами.

 • Для мене на сьогодні справді актуальною є порада “Намагайтесь дотримуватися балансу!”. Не певен на 100%, що припустився відчутного перегину на користь одного з аспектів блогінгу, але нагадування про баланс – дуже доречне.
  А взагалі-то пост дійсно якийсь сумбурний… :))

 • the Lex, згоден. І навіть більше того – чимало монетизаторів саме так і роблять. Вони пишуть про свої успіхи на монетизаторській ниві, викладають звіти по заробітках і зрідка діляться досвідом (свої найпотаємніші секрети, звісно ж, ніхто не відкриває). Але тут все зрозуміло – людина була монетизатором і вирішила писати про це блог! ОК! Все нормально!

  втім, все частіше і частіше мені трапляються інші приклади. Людина вирішила вести блог. Скажімо – про квіти. Спершу вона займається дійсно блогерською діяльністю (себто багато і цікаво пише і по-трошку розкручує свій блог). Але у якийсь прекрасний момент вона також починає “клєпати” сателіти і займатися агресивною розкруткою, оптимізацією та монетизацією. Мотивація зрозуміла – заробити грошей. Але на цьому этапі від квітів уже нічого не залишається.

 • Це цікава штука 50-100 сплогів може знаходитись при розкрутці… тут така одна цікава річ є: Ір адрес сайтів повинен відрізнятись, отже вішати їх на різні хостінги що рівнозначно витрачати більше грошей. думаю про розкрутку за допомогою блоггів на уже наперед створених для цього сервісах.

 • Якщо у людини є бажання вести щоденник, для цього не обов’язково заводити інтернет-щоденник. Как-то матерно у ВАС звучит слово “монетизатор”(почему не інтернет- заробітчанин). Если процессу блоггинга уделять достаточно много времени, то это должно приносить не только моральное удовлетворение. Если вы утверждаете, что пишете для “удовольствия”, но при этом обзавелись счетчиками и зерегистрировались в каталогах, то вы лукавите. А чтобы лучше понять процесс заработка на блогах, то хотите вы того или нет, то лучше читать не Павлину, а русскоязычных блогеров.
  У меня такое впечатление, что вы все студенты могилянки, и некто Максон Пуговський просто заставляет вас вести и комментировать друг друга.

 • DiVolk, згоден з вами – людина, яка веде блог, має повне право отримувати від нього не тільки моральну, але й матеріальну винагороду. Втім, матеріальна винагорода може бути різною. Яка користь від сплогів, з нечитабельними матеріалами (зазвичай, відсканованими старими і нікому не потрібними книгами), заточених під Сапу та інші біржі лінків? Якщо блог приносить користь людям – я тільки за те, щоб автор отримував прибуток.

  Думаю, Максону була б цікавою ваша думка? Цікаво, як можна “заставити вести блог”? Розчарую вас – блоги ведуть далеко не тільки студенти Могилянки. І якщо вже на те пішло – далеко не тільки студенти!!! І повірте, ніхто нікого тут не заставляє.

 • А мене ішо і б’ють буває коли забуду “закоментіровать друг-друга” – да-да-да! 🙁 Такі жахи творяться – просто ні на вулицю не виходь, ні в мережу.

  “Монетизатор” не звучить “матєрно” – це похідна від слова “монетизація” – дослівно, “людина, яка займається монетизацією”. Питання в тому, що Jarofed відстоює людей і авторів, які спочатку пишуть сайти, а потім їх монетизують – а не навпаки. Бо коли навпаки – тут якраз і стає не тільки очевидним, а ще й конструктивно-логічним, що ні самостійним, фактично ручним, створенням сміттє-контенту, ні тим паче ручним створенням та підтримкою мережі сайтів особливого успіху не досягнеш просто по факту обмеженності власних механічних здібностей.

  Річ про те, що дуже багато з цих справ зі створення та підтримки можна й справді автоматизувати – але ж виникає нестримне бажання так би мовити “автоматизувати” ще беспоредньо авторство, креатив, створення чогось свого: беспосереднє написання тексту, малювання картинок, чи навіть пошук цікавого у мережі і згуртування його для зручності читання іншим людям.

  І тут на повен зріст постає головна проблема: відсутність будь-якого таланту – та ще й помножене на небажання його розвивати. От Jarofed тут трохи пише про те як треба писати – здебільшого узагальнені питання на тему самостійного розвитку навичок, тощо, але пише – ти от, шановний пан “інтернет-заробітчанин” DiVolk, хоч якимось з них скористався? Тобі хоч самому себе самого читати цікаво?

  Стосовно реєстрації у рейтингах і каталогах це ти кумедно написав – як то кажут, зачотно! Ти ж в курсі що усі ці “пузомєрки” – то лише циферки, а аж ніяк не гроші – а мистецтво, назвімо цю роботу навіть так, “монетизації” – це якраз і є праця по перетворенню трафіку, рейтингу, читачів, тощо, у беспосередній прибуток.

  Втім, визнаю: це я трохи захопився банальностями у якості реакції на звичний вже хохлосрач. 🙂

 • А Ви тут, геть усі таланти? Наскільки великим авторитетом по темі “як треба писати” є пан Jarofed? Блог для мене хоббі і за мету я собі поставив мати з цього гроші(отакий типовий хохлосрач). Якби мій блог учора не був його сусідом у рейтингу Добробота, я б оце мабуть його і вас ніколи-б і не помітив. Я подивився показники блога через Site-Auditor. Як для автономного блогу з унікальним авторським контентом показники доволі слабкі. Яким би автор не був талантом, а у каталогах хоча-б Рамблера і Апорта треба зареєструватися. Ігноруючи правила які склалися автор повчає “консервативних рекламодавців”(пост від 06/09). Це смішно. Ви думаєте, що Павліна не скуповував посилань на свої ресурси? Що оце дядько писав, писав, навчав, навчав, та-й став відомим та успішним фінансово?
  А про “могілянку”, ви не повірите, тільки сьогодні зайшов в розділ “Про автора”…. 🙂
  Та я вгадав!!! Так і є – учні пана Максона, найвищім досягненням якого вважаю публікації у журналі Internet.UA(“Журнал-для всего оффиса”. Ржу до нестями).
  P.S. Я не спорю блог хорош. Однако игнорироавть правила существующие на рынке…
  Это априори, что мерседес 72-м заправлять. Далеко не уедешь.
  И всё-же смешная у нас в стране “мозговая элита”. От президента, до выпускника могилянки… Парите в воздухе, но не высоко, а так, где-то на уровне пчёл.

 • DiVolk, не дивно, що автор (тобто я) і коментатори доволі болісно реагують на заяви на зразок “мертвої мови” чи “всі блоги з Могилянки”. Це при тому, що сам вуз просто чудовий і я дійсно там навчався (правда думав, що ви давно вже про це знаєте, раз згадали про Могилянку у першому коментарі). На агресію ви й отримуєте агресію. Нічого дивного в цьому немає.

  Втім, я дотримуюсь думки, що досягнути успіху можна лише завдяки взаємовигідній співпраці, а не завдяки сваркам чи наріканням. Саме тому мені зовсім не хочеться підтримувати суперечки. Давайте будемо солідарними! Якщо ви справді вважаєте, що українській мові нічого не світить у блогосфері – це ваше право. Я дотримуюсь іншої думки і працюю заради того, щоб довести протилежне. Давайте припинимо неконструктивну дискусію.

  Якщо вам є що сказати по темі статей і ви маєте бажання поділитися власною думкою – ласкаво прошу.

 • Нічого нового у статті немає. Все це я десь бачив… Над кожною фразою,що віділена можно сперечатись і сперечатись. Уся “фішка” у тому, що матеріал поданий українською мовою, людиною яка професійно цьому навчалась.
  А про “баланс”, так він потрібен геть усюди(житті, взаємовідносинах,політиці,фінансах і т.і. ). Все це мені нагадує популярну за радянських часів книгу “О здоровой и вкусной пище”. Там майже усі рецепти містили фразу “варить до готовности” :-).
  А, що стосується пана Пуговського, він був чи не найпершим відвідувачем мого блогу і відав мені пораду:”Не марнуй час на лайно”(тобто ведення блогу і його монетизацію). А на блоге пана Максона я прочитав таке:”Викладач Могилянської школи журналістики, який мордує студентів і журналістів, змушуючи їх заводити блоґи…”(тобто марнувати час на лайно)
  Могилянка- вуз чудовий, але так склалося, що там навчаються або переможці шкільних олімпіад(ботаніки), або ті хто в змозі заплатити(мажори),бо це найдорожчий вуз. Більшість, замість освіти отримують сурогат.

 • Заздрість – смертний гріх. 😉

 • До чого такі емоції? Хлопці, охолоньте! 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.