Якісний трафік – це те, що відрізняє солідний „білий” проект для людей, від автоматично створеного і оптимізованого сплога для пошуковиків (орієнтованого виключно на участь у біржах лінків). Саме якісний трафік пояснює, чому за рекламу на фінансовому блозі з денною аудиторією 50 чоловік, рекламодавці готові платити в десятки разів більше, ніж за банер на розважальному ресурсі для дорослих, лічильники якого щоденно показують за 1000 відвідувачів.
Якісний трафік – це відвідувачі, які приходять до вас по речі (унікальний контент, допомогу, пораду, стиль викладення тощо), які неможливо отримати в жодному іншому місці.
Здобути якісний трафік можна тільки зосередившись на спілкуванні з людьми. І не можна – купуючи трафік на біржах, наганяючи його через чорні проекти чи займаючись активною розсилкою спаму.
Як же отримати якісний трафік?
Пишіть для людей! Це найбільш очевидна відповідь, яка спадає на думку,
а також
Намагайтесь дотримуватись балансу!
Більшість авторів на певному етапі свого розвитку переживають період захоплення окремими (одиничними) аспектами блогінгу (SEO, публікація в соціальних мережах, експериментування з новими інструментами та носіями, отримання лінків від інших блогерів, робота над дизайном, тощо). Зверніть увагу, що жоден із наведених методів не веде напряму до підвищення якості трафіку. Тому потрібно завжди дотримуватись балансу. І ніколи не забувати про потенційного читача.
І пам’ятайте: Якісний трафік – це насамперед результат роботи автора, а не оптимізатора.
Ось такий сумбурний пост сьогодні. Просто останнім часом я помітив одну цікаву річ – як якісні блогери з часом, намагаючись отримати прибуток від своєї діяльності, поволі, але доволі впевнено переходять у якусь зовсім іншу категорію. Вони починають займатися оптимізацією, розкруткою, клонуванням, розмноженням сплогів – діяльністю, яка дійсно може виявитися корисною для оптимізатора, але аж ніяк не для блогера. Себто я припускаю, що мережа сателітів (сайтів так із 20 – 50, а може й 100 – 200) може дуже сильно стати в нагоді при просуванні проектів від різних замовників. І не без того – принести чималий прибуток. Але яке відношення все це має до блогів???
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)