• Як на мене, твоє питання не у тому, щоб хапатися одразу за “найкращу ідею” – доречі, у твоєму контексті це перша ідея, яка спала на думку, і “найкращість” її ніяк не перевірена і не доведена. На мою нескромну думку ти сам чітко означив проблему: “в архіві «покривається пилом» з десяток чудових ідей” – то може час зробити так, щоб ці найкращі ідеї жили і розвивалися, доповнювалися і обмірковувалися у твоїй голові і поступово “обростастали м’ясом” у тому ж самому твоєму архіві, замість того щоб там “пилитися”, еге ж?

 • Як на мене, будь-яка людина, яка пише статті протягом доволі тривалого періоду, а також стежить за реакцією читачів, дуже швидко навчається відрізняти “хороші матеріали” і “хороші ідеї”. Особисто я, вже на рівні першої зародкової ідеї, можу визначити хороша вона чи ні (ця оцінка, звісно, суб”єктивна, але як правило інтуїція мене не підводить). Проблема саме в тому, що коли з”являється така “хороша ідея” – замість того, щоб відразу взятися за втілення її “на папері”, я просто нотую її в архів і берусь за пошук іншої теми.
  Чому?
  Враження таке, що я просто колекціоную найкращі теми, турбуючись про те, щоб завжди була одна така “на завтра”. І як правило, руки так і не доходять до публікації.

  Щодо “обростання м”ясом”, хотілося б, щоб так відбувалось. Та на жаль 90% ідей, внесених у архів, так ніколи й не з”являються на світ. Поки-що знайшов вихід – просто братися за опрацювання найкращих ідей, а слабші – відкладати в архів (на випадок якщо зовсім не буде натхнення щось вигадувати). А не навпаки – як я роблю зараз.

 • В мене теж хороші ідеї так інколи губляться. Я зрозумів чому люди відкладають ідеї на потім. Вони просто лінуються почати роботу над своїм най-найкращим проектом, бо «втомився», «голова болить» чи «люди можуть не зрозуміти цю занадто серйозну тему». Вони чекають сприятливішого моменту, який навряд чи настане.

 • У когось – не настає, а в інших людей – настає. Це все дуже індивідуально.
  Для тих, у кого НЕ НАСТАЄ, цей пост дуже корисний – вказує правильний стиль роботи.
  Для тих, у кого НАСТАЄ – все одно привід замислитись і зробити висновок, що ні, можна лишати все як є.
  Всі у виграші, всі задоволені! :))

 • Ідеї губляться. Причому, доволі часто.
  Намагаюсь, при виникненні ідеї записати стільки скільки можу зараз. Оскільки пишу по 2-3 замітки на тиждень, якщо не виникають деякі складнощі з часом, чи доступом до мережі, то можна написати замітку майжеповністю і відкласти ії, до часу, коли я буду вважати, що її слід опубліковувати. Тобто записую не лише ідею, а все що можу написати з цього приводу в даний момент. А потім повертаюсь до опрацювання замітки, яку збираюсь опубліковати на цьому тижні, и цього вечора Хоча розумію, що мій підхід не дуже підходить для блогу, що оновлюється щоденно – багато часу потрібно і на роботу з матеріалом “на сьогодні” і на “сиру ідею”.

 • Pingback: Пишіть, коли з'явилася ідея, а не коли "потрібно написати"! | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.