Хоч у цьому блозі я вже кілька разів згадував про важливість «архіву ідей» для забезпечення регулярності публікацій (зокрема, у статті «Чотири етапи написання статей»), та все ж існують ідеї, які бажано втілювати, не відкладаючи у довгий якщик – тобто відразу після виникнення. Йдеться про ваші найкращі ідеї. Ідеї, які при правильному підході можуть стати серцем найпопулярніших, найуспішніших і найвідвідуваніших статей.
Ніколи не відкладайте «на потім» хорошу ідею! Якби ви знали, скільки потенційних «бестселерів» я не написав, тільки тому, що вважав за необхідне краще підготуватися до створення «потужної статті». І знаєте, у що це все виливалось? Правильно! Ні у що! Цих бестселерів немає на блозі. Ніхто їх не прочитає… А я, навіть якби дуже захотів, уже не зможу згадати, про що збирався написати і як це зробити.
Іноді в мене доходило майже до абсурду: Сідаю за комп’ютер, відкриваю Word – і раптом до голови приходить чудова ідея для статті. Але замість того, щоб зрадівши такому натхненню, негайно взятися за втілення її «на папері» – я відкриваю текстовий файл (архів ідей) і записую свою думку туди. А сам берусь за пошук якоїсь іншої – не настільки «геніальної» ідеї.
Цікаво, це тільки в мене так буває?
Тепер намагаюся працювати за принципом: Найкращі ідеї – в першу чергу. А інакше виходить, що я продукую посередній контент, тоді як в архіві «покривається пилом» з десяток чудових ідей. Оскільки ж нові класні ідеї для постів спадають на думку постійно (іноді – по кілька разів на день) – нестачі у них не буває. Проте є ризик, так і не повернутися до хорошої ідеї, відклавши її «у довгий ящик» (чи згадати про неї тоді, коли вона вже буде зовсім неактуальною).
Архів ідей – не інвестиційний фонд, і навіть не банк. Ви не отримаєте жодних відсотків, якщо відкладете на завтра хорошу ідею, яку можна було опублікувати сьогодні. Втім – він все ще залишається дуже зручним інструментом для блогерів, до яких в один день може прийти 10 ідей, а протягом наступного тижня – не з’явитися жодної. Тому відмовлятися від нього аж ніяк не варто!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Пишіть, коли з'явилася ідея, а не коли "потрібно написати"! | Українська блогосфера ()