Знову п’ятниця, і на «Українській блогосфері» – регулярна рубрика «3+2+1»…
3
- Багатомовність – з чого почати – на прикладі Drupal – стаття Андрія Поданенка, блогера ентузіаста, який останнім часом проявляє просто-таки чудеса активності. Мало того, що він виступає спонсором нагороди UA Webstar 2008, то ще й займається перекладом на українську системи управління контентом Drupal. Тема перекладів зараз для мене також дуже актуальна, бо останній тиждень активно займаюсь перекладом іншої системи – Moodle. До речі, якщо серед відвідувачів мого блогу якимось дивом трапиться людина, яка займалася перекладом цієї системи (знаю, що роки два назад в Україні діяла ціла спільнота перекладачів) – дайте знати. Мізки киплять, коли намагаюся самостійно розібратися зі всіма тонкощами.
- Переназвати унітаз. Не зважаючи на дещо красномовну назву, у статті Павла Ковтонюка йдеться про «переваги» вітчизняної приватної медицини. У своїй статті автор розвінчує популярний серед більшості міф, що за гроші можна купити якісне обслуговування. Виявляється, навіть при готовності розлучитися «зі своїми кровними» – належного рівня медичного обслуговування ніхто вам не пообіцяє.
- Труднощі українського перекладу. Юнікод. Частина 1, а також Частина 2. Відразу двома статтями про проблеми українського кодування та використання українських символів порадував Чугило, на однойменному блозі. Словом, хто професійно займається українською типографією – читати обов’язково.
+2
- Serious Blog Design Flaws – про основні огріхи дизайну блогів розповідає автор блога Word Sell, Inc. Бред Шор (Brad Shorr). Цікавий перелік здавалося б, неочевидних дизайнерських помилок, які здатні суттєво зіпсувати «користувацький досвід» ваших відвідувачів. Варто ознайомитися хоча б для того, щоб визначити, чи не робите ви таких-само дитячих помилок у своєму блозі.
- To 2.0 or Not 2.0? That is The Government’s Question – саме такими Шекспірівськими словами звертаються до своїх читачів представники он-лайн видання Read Write Web. Чи розуміють користувачі ті виклики, які ставить перед ними новий (а якщо задуматися – не такий уже й новий) феномен? Чи готові вони активно діяти для особистого розвитку в умовах «2.0»… That is the question!
+1
- 10 правил написания гостевых постов. Гостьовий пост Дениса Головача на блозі Profithunter. Якщо пам’ятаєте – я анонсував відкриття рубрики «Гостьові пости в «Українській блогосфері». Та чомусь бажаючих не надто багато. Для тих же, хто думає, але все ніяк не може наважитися написати гостьовий пост, можливо, буде цікаво прочитати статтю Дениса.
Потрапити у рубрику «3+2+1» – просто! Потрібно всього лише писати цікаві статті. А я вже постараюсь знайти і поставити посилання на вашу роботу! А якщо боїтесь, що котрийсь із ваших шедеврів буде пропущено – не соромтесь надсилати лінки-пропозиції на мою пошту: jarofed(at)gmail.com.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)