• Шановний Павле! Блоги – не засіб для заробітку, Ярослав тутоньки, на “Українській блогосфері”, писав про це багато й переконливо. Тут Ви все правильно розумієте.
  І гість справді не повинен отримувати плату за те, що зволив прийти з візитом, – теж усе точно.
  Чому дехто цього не розуміє? Причини можуть бути різні. Як варіант – наслухалася людина, що на блогах багато хто заробляє шалені гроші :)), от і не розрізняє блог з інтернет-виданням…
  Але блог – це справді місце, де можна висловлювати думки. Якщо на цьому вдається заробити – слава Богу, якщо ні – це не привід для того щоб замовкнути.

 • Signarius

  Пане Павло, та не беріть ви до голови чи до серця. думаю, що вчинок вашого колеги ніякого відношення саме до блогу, блогів та блогосфери немає чи якогось неправильного їх розуміння. Це звичайна негативна людська якість- “намутити” на всьому, на чому можна. І якщо це ваш друг- тоді прикро, а якщо просто знайомий- то женіть його в шию!)))

 • Можливість писати — це цінність. На вашому блозі чітко вказується автор посту. Якщо опубліковане прочитають і воно сподобається, то, відповідно, й автор отримає плюс для свого іміджу. Ви надаєте гостю зручну розкручену платформу для публікації. Це також цінність — бути почутим. Такі правила у блогосфері. Якщо автор зацікавлений тільки в грошах, то блоги не для нього. Гроші в блогосфері виникають за принципом «Де шумлять, там і гроші», а не як прямий продаж товарів чи послуг.
  Пане Павле, ви ніякого гонорару не винні. Я тут бачу тільки один виняток. Можливо, якщо гість дуже впливова людина, то йому варто заплатити.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.