• jin

  Ярослав, а можна замінити мій нік на jin (з малої літери). Дякую.

  І лінк на цю статтю на УФ

 • 🙂 напевно з перших днів цієї групи є записаний до її учасників:))) Але біда що мій флікр вже давно наповнений всякими фотками. можливо вони не є досконалими але дуже шкода вже якось видаляти їх. Тому вирішив кидати на недосконалий фламбр всі фотки. Як навчусь редагувати фотки фотошопом напевно куплю собі хостинг на флікрі.

 • jin

  для початку треба купити Фотошоп 🙂

  Я наразі користуюсь безклштовним Gimp 2.4 та подумую про купівлю недорогого Photoshop Elements.

  Якщо серйозно, то є методи обійти багато обмежень безкоштовного аккаунта, фото не видаляються після “переповнення”, вони лише не показуються у основному стрімі

 • jin, змінено 😉

  ELECTRIC, а я, якщо чесно, чомусь ніколи не сприймав Flickr за фотохостинг для професіоналів. Мені здавалося, що професійні фотографи, які знімають на зеркалки і займаються справжнім мистецтвом, мешкають на Photo.net, foto.ua та інших спеціалізованих сайтах. А Flickr – це так, для любителів. Тому, можна сказати, стаття Юрія мене також просвітила! Був приємно вражений, що там така потужна спільнота. Якщо колись займуся серйозно фотографією – обов”язково долучуся.

 • Гм… Трохи ніяково раптом зустріти таке ставлення до ресурсів, але на Photo.net якраз “тусуються” переважно аматори – а аматор чи профі “зеркальністю” чи “незеркальнустю” своєї камери чи товщиною чи довжиною свого об’єктива аж ніяк не визначається. Так само як і на foto.ua насправді професіоналам особливо нічого робити і їх там і справді нема. До того ж і сам foto.ua – якщо вже казати про українське – не вважається взірцем фотохостингу на фотоклубу серед українських фотографів.

  Дайош статтю про фотохостінги! Тільки серйозну! А то, знаєте, такі уявлення про предмет якось не дуже прикрашають “професіоналізм і обгрунтованіть найвідомішого блогу України”. 😉

 • ЗИ: дивно, але схоже хтось з картинок “убив” стилі сторінки у IE6 – нижня частина розповзлася кудись аж до середини. А я от полюбляю старий добрий примітивний але ясний і прозорий дизайн у вебі… 🙂

 • g_i

  флікр, звісно, модна штука – але не користуюся через те, що є обмеження для розмірів фото((((
  це ДУЖЕ не сподобалося і виявилося вирішальним..

  крім того, щоразу як не візьмуся реєструватися на яху – так не приймає! каже шо такого поштового індексу немає і бути не може.
  мусив вибирати країну АФГАНІСТАН (бо там немає ніяких поштових кодів), і тоді аж реєструвало.

 • jin

  підтримую The Lex-а, що foto.ua – далеко не самий авторитетний в Україні ресурс 🙂 І любителів вистачає і на флікері, і на photo.net, і на pbase.com (хоча і професіонали там зустрічаються). Також професіоналізм ніяк не залежить від камери, у мене є знайомі любителі із Canon 5D + EF 70-200/2.8L IS + ще пару ельок. Зеркалки використовуються професіоналами лише тому, що вони недорогі та зручні для деяких застосувань 🙂

 • the Lex, дивно. У мене в IE6 все нормально відображається.
  Що стосується фотохостингів – я й не претендую на експертні знання у цій сфері. Просто завдяки статті Юрія відкрив для себе, що на флікрі також можна знайти дуже цікаві і професійні фотки, хоча їхнім розділом Creative Commons давно вже користуюсь. Тож якщо комусь і писати серйозну статтю про фотохостинги – то мабуть не мені. Принаймні, поки-що!

  До речі, цікаво, а який же найавторитетніший український фоторесурс?

 • jin

  g_i, у pro-аккаунті обмеження на розмір фото та кількість фото відсутні. також можна завантажувати відео, переглядати статистику і ще кілька переваг. правда для себе особисто я наразі не бачу потреби у про аккаунті.

  jarofed, погуляй по флікері, порийся у wow-фотках, у експлорері – там багато чудових фото (більшість яких, до слова мають ліцензії відмінні від CC).

 • Любителі фотомистецтва напевно не знатимуть як дякувати й Автору за цей пост, і господареві “УБ” за те, що надав можливість його опублікувати. Адже дехто знову-таки напевно дізнався про український Флікр уперше саме тутечки.
  Та й узагалі: інформації про вітчизняні інтернет-сервіси та соціалки, нмд, забагато не буває.

 • Pingback: Новоставський()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.