• дiйсно, думаю, ви правi що iндивiдуальнiсть дуже важлива. Дякую за статтю 🙂

 • Так чого не варто мені робити, коли я вирішив публікувати записи регулярно. Я так зрозумів, це просто не займатися копі-пастом. На рахунок проблеми, що написати так її взагалі нема. Та ми ж живемо, писати можна про все на світі. Навіть про то, що я сьогодні встав, сходив сам знаєш куди, поживився, сів за інет, посидів і зрозумів згодом що вже вечір і їсти нема що. На такі записи особистого життя читачі точно знайдуться.

 • “Штірліц перечитав телеграму – знову не дійшла…” (к) О! Нарешті дійшло! Поздоровляю з просвітленням! 😉 Залишилося нескромне – втілити цю гарну думку у життя, ага.

 • Коли пишеш якісь філософські думки тоді рідера не треюа Головне бачити світ. А оскільки той світ змінюється шалении темпами – то регулярність гарантована:)))

  Власний стиль мають всі, хто пише і пише багато:)

  Стосовно копіпасту – а чим він шкідливий якщо стаття відповідає тематиці блога чи направленій думці власника щоденника? Інколи навіть цікаво розбавти своє несвоїм. Але копірайти і посилання незабувати. І не зробити свій щоденник колекцією копіпасту:)

  Нерегулярність – відштовхує і приводить до того, що тебе забувають, занадто велика частута – люди невстигають за тобою і ігнорують. Оптимально – придумав, осмислив, написав, перечитав, переробив, виклав. Але це дуже важко:) Простіше думка виникла, нашкрябав, запостив. А далі інкоил вже і редагуєш:)))))))))))

 • думка виникла, нашкрябав, запостив

  колись противився такому підходові до ведення блога. Тепер визнаю, що він має повне право на існування. Головне, щоб думка мала бодай якусь цінність для читачів. 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.