• jin

  ну що ж, вітаю. а вітаю із першим вдалим використанням інтернет-платежів, які є насправді дуже зручним і швидким способом оплати товарів і послуг. у мене правда досвід трішки більший, моя перша транзакція, проведена через інтернет відбулась ще наприкінці 2001 року =)

  але, якщо ти плануєш регулярно і часто використовувати картку для розрахунку у інтернеті, то я не рекомендую користуватись приватбанком, у роботі із ними у мене багато негативного досвіду (просто “ніякий” саппорт, на процедуру, яка у інших банках триває 5хв, у цьому – можна потратити пів дня). до всього ж – через збій бази даних вони закрили мій рахунок, і заявили мені, що його у мене ніколи і не було (усе вирішилось, але зайняло багато часу і нервів)

  також, не рекомендую використовувати картку “горші онлайн” від “авалю”, оскільки нею неможливо здійснити оплату через paypal, а також і на пряму, на багатьох американських процесінгових центрах, хоча аваль її позиціонує як найкраще рішення для інтернет-платежів.

  конкретних рекомендацій по “рекомендованих” багках давати не буду – оскільки це буде прямою рекламою, але приватно можу розповісти.

  і насамкінець – молодець, дуже правильні висновки зробив із цієї усієї історії

 • а я нычого не рекомендую… Чекаю результатів рекламної кампанії.

 • Мдамс 🙂 Можу лише додати, що слова “потратити” не існує узагалі. Що є достатнім приводом не вживати двічі за одну статтю неіснуюче слово.

 • jin, дякую за поради. Думаю, що коли доведеться серйозно зайнятися платежами в інтернеті – тоді й подумаю про зміну банку. А поки що мене влаштовує Приватбанк. Хоч неодноразово чув і від знайомих і від людей у мережі, що це далеко не найкращий вибір.

  Взагалі, з інтернет-платежами мені неодноразово раніше доводилося мати справу. Але це здебільшого були електронні гаманці (Webmoney). Картками теж розраховувався, але від імені компанії (власної картки для розрахунку в інтернеті не мав).

  Lordie, це твоє особисте переконання, що слова “потратити” не існує? 😉 Адже не все в нашому житті – інвестиції. Буває і банальне “витрачання на вітер” 🙂 Хоча все залежить від точки зору і попередньої домовленості, якими словами називати речі…

 • Мда, українські банкіри схоже буквально вчора злізли з пальми…
  В мене картка американського банку, то вона одразу готова до роботи в інтернеті.

  Доречі з мене в AdWords ще нічого не знімали, навіть навпаки — переказали $0.25 для перевірки мого рахунку.
  P.S. Ще сьогодні прийшов 1й платіж з AsSense — $100, напевне я їх теж на AdWords витрачу.

 • Такі ваучери доречі приходять не тільки щойно зареєтрованим акаунтам. Нещодавно на роботі перевіряючи поштову скриньку, що зв’язана з одним проектом, який крутили і через AdWords вже доволі давно прийшов аналогічний ваучер. Ну думаю стане він в нагоді

 • Вітаю! Мені колись такий самий сертифікат надходив, але я ним не скористався. Закрутилось, забув і не згадував, поки час на користування послугою не збіг:)

  Щодо картки, то, імхо, зручно юзати ту ж Visa Classic, але “закриту” CVV кодом. При потребі здійснити платіж, у будь-який момент достатньо подзвонити у банк за безкоштовним номером і через оператора зняти обмеження на, припустимо, 2 дні. Здійснити операцію. А потім картка знову “закрита” і жодна операція, потенційно “ліва”, не пройде.

 • GrAndSE, такі сертифікати можуть приходити кому завгодно, але використати їх можна тільки у нових аккаунтах (принаймні, так написано у самому сертифікаті). Логіка гугла зрозуміла – навіщо дарувати гроші людям, які й так приносять прибуток. А от заплатити 250 гривень з потенційною можливістю заробити набагато більше – це вже зовсім інша справа.

  Psiho, що стосується CVV коду – тут залежить від того, як часто ви плануєте користуватися карткою для розрахунків в інтернет. Може набриднути телефонувати операторові. Думаю, є сенс мати одну відкриту картку, але не тримати там занадто великі суми.

 • jarofed,
  Сертифікат можна юзати і не тільки для нового акаунту — я там зареєструвався за тиждень до того, як отримав сертифікат.
  Потім ввів його і отримав $50 кредит, що покрив усі витрати (в тому числі і $5 за відкриття).

 • Я сертифікат з пошти не видалив, тому цитую дослівно: “Зверніть увагу, що ваучером можна скористатися тільки у новому обліковому записі… Код ваучеру має бути активований (a) протягом 14 днів з моменту реєстрації Вашого нового облікового запису AdWords та (б) до кінцевого терміну дії ваучеру, інакше Ваш ваучер втрачає свою вартість.”

  З чого висновок – твій аккаунт, якому був один тиждень, також вважається новим. А от користувачі, які зареєстрували аккаунт місяць або два назад – уже не зможуть скористатися сертифікатом (хіба що створять новий обліковий запис Google).

 • jarofed,
  Ну ок, я через місяць гляну, чи зникне це поле:

  Рекламні коди – не обов’язково
  Отримали від нас купона з рекламним кодом? Якщо так, то можете ввести цей код сюди.

 • ну не факт. Можливо, у них бувають різні сертифікати. Наявність поля ще нічого не означає. Питання в тому, чи зміг би ти через місяць скористатися сертифікатом, на якому дослівно написано, що він діє протягом двох тижнів після створення аккаунта?..

 • Той… Без образ, але ти не хочеш скористатися порадою великого письменника – і, здається, у твоїх порадах що до письма вона також зустрічалася – і перед публікацією декілька разів перечитати власний текст, щоразу неодмінно і обов’язково його вкорочуючи? Бо, власне, про AdWords кіт наплакав, а по тексу – я оце, власне, докладаю зусиль, щоб виділити, власне, сенс.

  Типу без образ ага. Але буду вдячний!

  ЗИ: доречі, менша кількість слів також сприяє густині сенсу і збільшує вагу ключових.

 • the Lex, той, без образ, але якщо людина хоче до чогось причепитися – вона обов”язково знайде, до чого…
  Ага?

 • jarofed,
  ну добре, добре, значить мені пощастило))

 • Та я ж не причепитися – я ж просто про AdWords хотів прочитати… 🙂

 • the Lex, про AdWords, буде через місяць-півтора, коли витрачу сертифікатні кошти! Тоді вже зможу говорити про якийсь конкретний результат. 😉

 • І тільки спамери можуть нагадати, що треба нагадати Ярославові про статтю про результати AdWords. 🙂

 • The Lex, 🙂 це точно


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.