• Гарно вкінці сказано (: Садівники хороші ми.

 • Ярославе, дякую за цікаву статтю! Ех, і чому вона не потрапила мені на очі рік тому, коли я саме починав свій блоґ?

  Здається, ти описався або ж таки і справді вибрав шлях первісного мисливця 😉 (див. останній абзац)

 • таки описався, вже виправив, дякую. 😉
  Чекаю твого повернення до активної мережевої діяльності…

 • Сплог можна створити швидко…
  Бекап бази даних
  Існталяція сайту на нове місце, заливання бази, змані мінімальних факторів, щоб не впізнавалось пошуковиками і вперед.

 • ну інсталяція WordPress навіть з нуля теж особливо багато часу не займе. Тут питання не у встановленні, а у наповненні унікальним чи хоча б унікалізованим (про авторський у сплогах не йдеться) контентом.

  Знову ж, як на мене, краще мати 2-3 (це вже на скільки сил і натхнення вистачить) цікавих авторських блоги (цікавих самому авторові, а не лише його читачам), ніж 150 сплогів, від яких, підозрюю, вже через кілька місяців починає нудити.

 • jin

  Є у ноутбука одна така особливість: Коли час вже пізній, інтернету немає, а спати ще не хочеться – то пальці ніби самі тягнуться до клавіатури.

  А все тому, що ти ще не купив wi-fi рутера 🙂

 • jin, таки ти правий 😉 Але, чесно кажучи, не дуже жалкую!

 • jin

  Ярослав, вибач за оффтоп, не стримався. А тепер по темі – хтось може мені пояснити зміст сплогів? сайт (блог) з ключовими словами, зручний для пошуковиків, лише для розміщення реклами на ньому? тоді взагалі навіщо якийсь дизайн, якщо він розрахований на роботів?

 • Я над цим активно працюю 😉 так що скоро буду.

  Даруйте оффтопік.

 • сплогери дизайном особливо не переймаються, але їм теж потрібно попрацювати, щоб зробити сайт максимально оптимізованим для заробітку (для розміщення текстових посилань, наприклад). ну і зрештою – головне – унікальний контент. Якщо займатися крадіжкою чужих статей – є великий шанс не потрапити у індекс пошуковиків. А без цього заробіток на біржах лінків неможливий. Ось і вся суть сплогів.

 • А є хтось хто купив, завдяки своєму щоденнику, квартиру, машину? Я про Україну:)

 • і про: один автор-один блог

 • ELECTRIC, не виключено, але я таких не знаю.
  А хто стверджує, що у одного автора повинен неодмінно бути тільки один блог?

 • Хорошi думки, дякую. Щодо садiвникiв – в точку.

 • Я коли про щось думаю, то пробую на тему спроектувати, як я його називаю “узагальнений закон збереження матерії”. В даному випадку інформаційної. (я просто математик)
  так от, про що я. Якщо дублювати контент на багато сплогів, то у кожного з них буде менший рейтинг, аніж він був у одного сплога. Тому це можна би було (якщо я звісно не помиляюсь), ще однією причиною долучити…

 • Andriy Mudryy, згоден на 100%! 😉
  По-іншому це можна пояснити так:
  якщо багато новачків намагаються заробити на одній і тій самій темі – то вона перестає бути темою і приносити прибуток.

 • jarofed, ну хотілося б повірити у золоту мрію:)

 • Поперше пишеш дуже цікаво, заніс тебе в закладки, тому що сподобалось: дизайн і стиль написання – захоплюе.

  а тепер з вланого досвіду, займатися одним блогом можуть лише ті люди у яких є хороша робота і вільний час, ті кому нецікаве матеріальне багатсво.
  якщо набратия опиту то сплоги можуть прожити дуже довго, і принести за цей час достатні кошти

 • Пригадала цей Ваш запис у блозі, коли ініціювала обговорення використання матеріалів без дозволу автору в ЖЖ: http://community.livejournal.com/ua_travels/748197.html

  Там стосується як раз “розробників” сайту, які без дозволу беруть чужі матеріали і реєструють їх від імені інших користувачів. Називають це словом “агрегація”.

  Як думаєте, це звичайний сплог?

  Насправді питання дуже широке – стосується авторських прав, які, на жаль, мало хто знає. Тому дискусія виявилась дуже гарячою.
  Є і офіційна відповідь спільноті авторів сайту: http://community.livejournal.com/ua_travels/748197.html?thread=6282149#t6282149
  Мені здається, що він підмінює поняття. Але я не спеціаліст.

  Що думаєте про це?

 • Стежинка, ознайомився трішки з передісторією конфлікту. Це дійсно обурливо, як легко можна виправдати свої відверто незаконні дії. Якщо хтось стверджує, що публікація контенту в інтернеті (на широкий загал) автоматично дає право на його републікацію іншими джерелами – то нехай спробує скопіювати контент із провідних англомовних аналітичних чи новинних сайтів (типу BBC чи CNN). Подивимося, скільки часу пройде, перш ніж їх засудять… 🙂

  З іншого боку, ви, як автор, маєте право на весь створений вами контент, а також право вирішувати, чи хочете ви щоб контент републікувався іншими виданнями. При цьому краще написати про правила розповсюдження контенту у описі блога (на опис, звісно, мало хто звертає увагу, але все ж). Наприклад, можна скористатися дуже розповсюдженою сьогодні ліцензією Creative Commons (кожен має право використовувати ваші матеріали за умови гіперпоселання на першоджерело). Можна взагалі заборонити будь-яке використання матеріалів без письмової згоди автора (тобто вас).

  Але, із власного досвіду – який би вид ліцензії ви не обрали – завжди знайдуться ті, хто просто скопіює контент без жодних докорів сумління. І далеко не всі будуть “настільки добрими”, що приберуть контент по першому вашому проханню. Поки такі випадки не каратимуться законодавчо (думаю, до цього потроху йде) – з ними складнувато боротися.

 • Pingback: Блогєрська криза | Монетизація блога()

 • Сколько пользуюсь поисковиками, а еще не разу, насколько я помню, не попадал на сайты с плохим контентом (сделаным синонемайзерами или тому подобными вещами). А все потому что сеттелиты с рерайтенным контентом почти не находятся в топах у поисковиков.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.