• >Чому у Києві не так?
  В Києві не так бо є ДАЇ з УкрАвтоДором…
  «Чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо дурні!» © народ

 • думаєш, якщо ліквідують ці інстанції – стане краще? Мені чомусь здається, що це закладено у свідомості самих людей. І нІчого нарікати на систему!

 • пройде ~300 років, якщо дивитись на США. Але враховуючи те, що ми не США – цифра буде відрізнятись. НМД – в трохи менший бік, але сумніваюсь, що ліки для довголіття винайдуть швидше, чим ми повмираєм і не побачим порядку в тій державі.

 • jarofed,
  Якщо просто ліквідувати — краще не стане, але якщо поміняти підхід то можливо щось і зміниться))
  Нажаль в Україні дуже сильно затягнувся відхід від совкових принципів, коли автомобіль це розкіш а отримати права — майже манна небесна.

 • наскільки розумію, отримати права – давно вже не манна небесна. 2 місяці 500 доларів – і права у тебе в кишені. А от автомобіль багатьма до сих пір сприймається, як об”єкт розкоші – це правда.

 • Автомобіль сьогодні у нашому суспільстві сприймається як предмет розкоші геть не через те, що його, буцімто, важко отримати: старенького “Москвича” цілком навіть на ходу – звісно, при докладанні рук – можна придбати за досить кумедні 600 у.о. Іномарку, хоча й стареньку, але так само “на ходу” – тисячі за дві починаючи. Це гроші не такі вже й захмарні навіть для пересічного нашого громадянина. Питання у тому, що пересічному нашому громадянину, та ще й “громадянину з грошима”, нехай навіть несвідомо, але доводиться платити не тільки і не скільки за потребу у авто, а скільки за потребу у “понтах”. І купуючи авто наш громадянин купує перш за все саме “понти” – на цьому факторі слід неодмінно акцентувати увагу для розуміння різниці “авто та автовласник у Україні і США”.

  З тієї ж самої потреби – тобто з різниці у потребах – випливає і згадана різниця у відношенні – як до свого авто, так і до інших автовласників та автомобільної інфраструктури в цілому. А звідки культура у “суспільстві понтів”?

  Доречі, можу закинути і собі вам сюди одну стареньку статейку про авто у Америці:

  http://www.fogol.net/sky-scraper/car.html

  Цікаво, як з 1991-го року змінилося ставлення до автомобіля у Америці і у нас… 🙂

 • В нас у всьому так – не лише у ставленні до автомобіля. П”ять років назад точнісінько так само люди ставились до мобільних телефонів. І хоча машину за 600 доларів я б брати остерігався (все таки хочеться, щоб воно їздило), але наскільки мені відомо – за 5 – 6 тисяч доларів можна взяти стару іномарку у хорошому стані.

 • Ставлення до мобільних телефонів і сьогодні точнісінько таке саме: спершу понти – потім, власне, зв’язок. Інакше навіть Сам Президент Наш не “світився” би АйФоном до їх офіційної появи у продажу – не кажучи вже про іншу когорту наших чиновників.

  Даремно ти так ставися до “авто за 600 доларів”. 🙂 Сила у простоті: старі авто мають величезну перевагу своєю простотою – незважаючи на те, що там є чому ламатися, усе це дуже легко і виявити, і відремонтувати, та й слідкувати далі за його станом також не важко. Отож десь звідси й починаються ті самі наші “вам шашечки чи їхати” – саме тут і лежить “відчуття сорому” одного мого знайомого, коли під час виїзду на природу виявилося, що тільки у нього позашляховик – корейського походження, у той час як у інших – “японці”. 🙂 На мою нескромну думку ми почнемо справді жити краще тільки тоді, коли позбудемося оцього “сорому що у сусіда краще”.

  Доречі: а ти сам оце зараз яку би машинку купив? Поклав вже на щось оком?

 • хм… оскільки досвіду водіння у мене абсолютно ніякого – то почав би із чогось зовсім простого. Можливо, ланос (або та сама б/у-шна іномарка). Але навіть на нього потрібно спершу заробити. А оскільки поки-що критичної необхідності в машині немає (як і зайвих фінансів) – то обходжуся… Хоча їздити хочеться…

  В будь-якому разі, якщо таки надумаю брати машину – обов”язково радитимусь із досвідченішими знайомими, які на цьому “собаку з”їли”.

 • Це буде не так просто, бо досвід показує, що кожен своє хвалить… 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.