• так банерна реклама на блогах незабаром буде мати перспективи,
  бенерну рекю будуть замовляти вже відомі більш менш компанії, для того щоб закріпити своє місце серед відомих компаній.
  Нові компанії будуть всеж таки робити ставку на контекстну рекламу, адже їм важніше спочатку база клієнтів а потім відомість

 • Таке питання: як на мене більшість компаній, навіть якщо вони невеликі купують розміщення реклами офіційно – за договором про виготовлення та розміщення реклами. Чи більшість блогерів українських можуть собі дозволити тобто чи мають право укладати такі договори? Для цього потрібна принаймні реєстрація СПД? Чи помиляюсь?

 • Більшість українських блогерів, як справедливо було відмічено, взагалі ще не становлять інтересу для рекламодавців, які б могли цікавитись офіційним розміщенням реклами (під офіційним розуміється та реклама, яка вимагає всіляких папірців). Якщо ж говорити про невеликі стартапи, то вони цілком можуть виділити невеликий готівковий бюджет у webmoney, щоб витрачати його на рекламу в блогах. Принаймні, я суджу по російських блогах, бо у нас такої реклами поки що дійсно обмаль.

  А якщо рівень блога підвищується – ніщо не заважає його авторові оформити ПП і проводити всі розрахунки офіційно. Я, до речі, теж зараз серйозно задумуюся над цим. Але якщо й оформлятиму – то швидш за все після нового року.

  Втім, в деяких українських блогерів уже є досвід подібного оформлення. Можна пошукати в інтернеті.

 • Совершенно согласен с мнением автора про переходы с блога на блог и задержке внимания. Каждому активному блогеру известна TNX не потому, что ее по телеку показывают, а именно потому, что она на всех более менее успешных блогах болтается 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.