• Шановний Ярослав, вам ще так з один рік потрібно попрацювювати над цим блогом, з розрахунку що за один тиждень у вас буде з являтись по 5 нових постів, і по 10 новіх читачів, т очерез рік і ви зможете продати цей блог за сумму наближенну до мільйона.

  Але не забувайте про ПР вашого блогу на Українських теренах.

 • jin

  у твоїх розрахунках є методологічні помилки.

  1. треба зважати на аудиторію (наприклад, мій блог займає, за данними цього ж alexa 1306045 за 3 місяці, але наприклад серед Українських користувачів 15596, Гучні Імена – відповідно 4484921 та 23766). Хоча за данними цього ж alexa у мене американський трафік значно переважає над Українським, по моїх приблизнох прикидках – у мене лише 25% американського (і 15% російського) трафіку
  2. з ростом популярності і відвідуваності, вартість росте непропорційно, тому (грубо кажучи) “золотий медаліст” буде вдесятеро-вдвадцятеро дорожчий, аніж “бронзовий”

 • Українець, 🙂 а ще бажано за цей рік щоб прилетіли інопланетяни і змінили менатлітет середньостатистичного українського покупця блогів (якщо в нас такі є). Бо поки-що в Україні такими категоріями не мислять.

  Хоча, “Українська блогосфера” створювалась не для продажу, тому я не жалкую!

 • jin, та в моїх підрахунках взагалі ніякої методології немає. 🙂 Просто жарт! Зрозуміла річ що за цей блог в Україні ніхто навіть 10 тисяч не дасть (а я за таку суму його не продам), так що немає про що хвилюватися. Я був і залишатимусь єдиним власником та автором “Української блогосфери” і на далі.

 • Один з моїх покинутих проектів якось хтось намагався придбати, але шось у мене рука не повернулася навіть фактично непотрібне мені віддавати…
  А ваш блог я б придбав, звісно не за пів лімона долярів, але трішки менше 1000 віддав би (всеодно за рік відбилося б при правильній стратегії монетизації) (:

 • Покупці, мабуть, є. Невже в Україні мало багатих людей. Просто нема товару, достойного їх уваги. Купити – це півбіди, а що з ним (блоґом) потім робити! Гроші роблять гроші. А на престиж … ну, вже краще за ці гроші невеличкий футбольний клуб купити 🙂

 • Денисе, саме про це я й говорю – сам по собі блог – непоганий товар. І звісно ж, люди готові віддати за нього певну суму. Але тут зазвичай виникає розходження у оцінках вартості між автором та покупцем. Бо для покупця – це звичайний блог з певним рівнем популярності та середнім місячним прибутком, а для автора – часточка його душі.

  Звісно, якщо йдеться про якісний блог, а не про сплог, створений спеціально для продажі. Такі по $100 продають. А може навіть дешевше.

  Ігоре, відверто кажучи, іноді в мене виникає відчуття, що навіть якби в Україні продавали той же Банкаголік – ніхто з наших олігархів за нього навіть мільйона не віддав. І не через те, що немає грошей, а через те, що поки що немає розуміння, навіщо це потрібно. Хоч може я і помиляюсь.

  А от що стосується маленького футбольного клубу, то тут не посперечаєшся – це, безперечно, краще! 🙂

 • jarofed дарма так думаеш, на україні є люди що скуповують інтерне проекти, спочатку вони купують знамениті, а потім менш знамениті, так сталося що на блоги світова фінансова криза недіє, том їх скоро почнуть купувати

 • Українець, цікаво, звідки така впевненість, що на блоги світова криза не діє? Дуже навіть діє! Більшість блогів працюють за рекламною моделлю (навіть якщо вся стратегія їх монетизації зводиться до продажу лінків) – а отже потрібен рекламодавець, який купуватиме рекламу. В той же час, коли великі і малі компанії починають переживати кризу – вони максимально скорочують свої витрати. Одним із перших “ріжеться” рекламний бюджет! І, вуаля – ось вже нІкому рекламуватись в блогах.

 • Якщо оцінювати лише з алексою то б було класно. але дмаю під купівлею блога розуміється автоматична куіпвля і його автора, щоб наповнення йшло і надалі:)

 • Згоден! Принаймні, у випадку з банкаголіком так і сталося – його автор продовжуватиме писати до блога, не зважаючи на те, що власник змінився. Це логічно – адже цінність блога на 50% (якщо не більше) залежить від особистості його автора.

 • > “Це логічно – адже цінність блога на 50% (якщо не більше) залежить від особистості його автора.”

  Якщо не на 90% 🙂

 • Думаю, це залежить від самого блога. Якщо йдеться про блог, який сам по собі став інфраструктурним ресурсом – тоді особистість автора не настільки висока. Якщо ж говорити про блоги на зразок Problogger чи той же Life Beyond Code – тоді автор дійсно є основною цінністю такого ресурсу.

 • Так, це залежить від самого сайту. Не так важливо, чи веб-ресурс персональний, чи тематичний. Наприклад, блоґ Джонса Ву важко назвати персональним, проте його й без автора важко уявити. Саме його читають, саме його ідеї сприймають, саме його манера викладу матеріалу цікава читачу, тощо.

 • До речі, jarofed, у мене не працює “Попереджувати про наступні коментарі через E-mail” 🙁 Я ставлю галочку, сторінка перевантажується, а галочка знов відсутня.

 • Дякую! Здається, я зрозумів, у чому проблема. Тепер все повинно працювати правильно!

 • Тестую 😉

 • Я бачу, блогінг в Україні має слабкий розвиток, тим паче на українській мові. Так що щось конкретне на ньому важко заробити. А ось в рунеті справи більш кращі.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.