• на своєму шляху перепробував багато партнерок, найбільш сподобалася від Begun – бонус в розмірі 100% від заробітку партнера.

 • jin

  Андрій писав зовсім не про те. З “прозорістю” реферальної системи усе зрозуміло, і схожа схема використовується багато де (я наприклад є учасником реферальної програми від одного інтернет-магазину, там та ж сама схема – для кінцевого кілаєнта ціна не залежить від того, по якому лінку він прийшов). А йшлося у тому пості лише про одне – блогери ставлять реферальні лінки, не вказуючи про це. І першаа згадка тут у тебе про xap.ru – реферальна, і про це не сказано ні слова (хоча, у лінках нижче, ти це ваказав).

  Я особисто немаю нічого проти реферальних лінків (і більше того, при реєстрації в одній із систем, я спеціально шукав реферальний лінк на блозі, де вперше прочитав про цю систему), але хочу, щоб мене про це попередили – у такому випадку я без проблем перейду за таким посиланням. А от із “прихованого” реферального лінку, я можу реферер і викинути (бо вважаю себе “обманутим”, навіть знаючи, що для мене нічого не змінилось)

 • 2jin – дякую, що тягнеш мазу за мене 8)))
  Все правильно, я говорив про те, щоб так як гугль(що мене недавно забанив 8)) ), біля кожного реферального посиланн писати, що воно є реферальне із посиланням на свою власну сторінку, що ж таке реферальне посилання. Щоб користувач знав. що кліком на цей лінк він може принести моральне і матеріальне задоволення як собі так і власнику реферала.

 • jin

  Гхм… а що за історія з ґуґлом???

 • Ну, власне, про це я й пишу – що оскільки клієнтом учасника партнерської програми є сама система, а не приведений ним реферал, то у незалежності від того, маркуватиме він ці посилання чи ні – він поступатиме етично і має на це повне право. Але правда й те, про що говорить Юрій: значна частина читачів вважають себе обманутими, коли автор напряму не пише, що лінки, які він розміщує, реферальні. В такому випадку маркування реферальних посилань (чи, попросту кажучи, виставляння на них позначки, що вони партнерські) може сприяти більшій ефективності. І про це йтиметься у другій частині статті :)…

  З іншого боку, якщо я беру участь у якісь партнерській системі, то всі посилання на неї в рамках блога будуть партнерськими… Це нормально. Але чи варто біля кожного писати, що це реферальне посилання? Навіть не знаю, яку позначку тут використати… можливо є сенс скористатися тегом “alt”… чи “title”…???

 • На мою думку, вся суть у ставленні самого блогера до системи, з якою він працює, до його заробітку, до методів збільшення заробітку і до відвідувачів (потенційних рефералів) його блога. Одні блогери пояснюють все, інші – все приховують і завуальовують. І тут немає великої філософії, самі відчуття підказують людині, як добре, а як зле.
  “Жадібний” блогер приховує реф. лінки, тому рука так і тягнеться видалити реф. номер чи піти на сайт окремо прописавши його адресу. А нормальний блогер, дбає про заробіток (переваги) і свої і своїх рефералів (в т.ч. потенційних) – по реф. лінку такого блогера хочеться зареєструватись 🙂

 • “частина читачів вважають себе обманутими, коли автор напряму не пише, що лінки, які він розміщує, реферальні” А чому так? В чому ж мав би полягати той обман? Якась дивне ставлення. При тому, що на якомусь підсвідомому рівні, я й сам маю таке відчуття – ніби хтось на тобі “наварюється” – сміх та й годі. Цікаво біло б дослідити з психологічної точки зору, звідки береться таке сприйняття? Далебі, то щось із розряду психозів. Якась просто таки “реферофобія”.

 • Pingback: Про реферальні поклики | Дохід у Мереживі()

 • Не вижу в реферральных ссылках ничего плохого. А польза есть. Человек зарегистрировашийся по ссылке всегда может обратиться за советом к автору. А автор, в свою очередь, заинтересован предосавить консультацию.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.