• Колись вже реєструвався – не сподобалося, але вирішив спробувати знову – за реферальним посиланням 🙂

 • При вмілому підході Xap може приносити непоганий додатковий прибуток, тому радий, що ти все-таки вирішив спробувати. Якщо будуть питання по роботі системи – звертайся.

  А взагалі, якщо дійдуть руки, думаю, я напишу окремий посібничок по роботі з Ксапом, який роздаватиму рефералам. 🙂 У блозі таких публікацій буде мало, оскільки, як бачу, не всім читачам це цікаво.

 • меня всетаки SAPE більше приносить, і контролюват прож посилань легше ніж на Xap, і тип пачена Xap дуже багато крутится лінків на єротичні сайти, а це смію засвідчити не є добре для блога.

  а взагалі справжній блогер повинен в ручну продавати посилання

 • Українець, все залежить від специфіки самого сайту. Якщо у вас не так багато внутрішніх сторінок з PR>0, а сам сайт ведеться російською мовою. І при цьому – він ще й оптимізований під Sape (тобто максимальна кількість зовнішніх посилань у ньому закрита тегом noindex), тоді цілком можливо, що він зможе приносити більше саме у Sape.

  Але по останньому пунктові я з вами цілком і повністю згоден – успішний блогер повинен продавати посилання вручну (без посередництва бірж лінків). Правда більшості для цього треба ще дуже і дуже довго працювати.

 • Цікаво, взнав деякі особливості системи. Маю запитання – додав сайт 4 дні тому, за перші 2 дні проіндексувалось 6 сторінок, і далі мовчок :(. Це нормальна ситуація і далі процес піде, чи може щось не так?

  П.С. Основним недоліком ХАР бачу, власне, ЖАХЛИВО малу швидкість індексації сайту.

 • головне – пересвідчитись що код вставлено правильно і на всі сторінки вашого сайту. Що він не закритий тегами noindex. Після цього – чекати. Але загалом 6 сторінок за 2 дні – це таки малувато. Хоча у їхнього робота-індексатора дійсно бувають “критичні дні”.

  Якщо найближчим часом ситуація не просунеться далі – тоді варто звернутися у підтримку (через їхній форум або тікети). На жаль, підтримка у них реагує доволі повільно. Це один з недоліків системи.

 • Дивно, мені навпаки з цим ботом доводиться боротись, бо індексує – занадто багато… неіснуючі сторінки 🙂

 • За тиждень проіндексували 670 сторінок, але чомусь автоматично не продано жодного лінка, руками додав 76 лінків, далі дістало… Буду чекати…

 • система зазвичай дуже активно додає посилання на сторінки з PR0, а на ті, в яких PR вищий – трохи повільніше. Але в загальному – потроху все додається. Принаймні, у мене так. Хоча я останнім часом взагалі відключив автоматичне додавання і додаю тільки вручну. Для цього виділяю в середньому 15 хвилин на день. Але це, звісно ж, не має сенсу, якщо у вас сторінки з низьким PR – тоді дійсно може дістати…

 • Гм… Дивно. В мене, власне, поки-що проіндексовано сторінки виключно з ПР0, але ні один лінк не додався автоматично.

 • Значить потрібно чекати – рано чи пізно лінки повинні почати розміщуватися активніше. І ще, на всяк-випадок перевір у налаштуваннях, чи не вимкнув ти автоматичного додавання (по замовчуванню воно повинно бути ввімкненим).

  І ще – відразу після індексації система біля всіх сторінок видає PR0. Клацни на показнику PR і він повинен обновитися. Або виділи всі сторінки і натисни внизу кнопку “перепроверить PR всех страниц”. Після цього показник PR набуде актуального значення. Хоча у більшості випадків 99% сторінок все-рівно залишаться із PR0 – все залежить від реальної популярності сайта.

  Одне можу сказати напевне – на PR0 вручну лінки додавати точно не має сенсу! Чого не можна сказати про PR3 і вище! 🙂

 • Соррі за дурне питання :), але де можна перевірити чи я бува не вимкнув того автоматичного додавання?

 • В панелі управління сайтами (там, де назва сайту) клацаєте на посилання “показать настройки”. Там побачите приблизно таке:

  ТИЦ сайта: 60 обновление ТИЦ
  Тематика: Новости, Статьи
  Регион: ua (украинские ресурсы)
  Лимит ссылок на каждую страницу Вашего сайта: 4
  [Уменьшить лимит ссылок до 3]
  [Возобновить размещение ссылок на сайте]

  Так виглядають мої налаштування. У мене автоматичне розміщення посилань вимкнене… Для того, щоб його ввімкнути – слід клацнути на останнє посилання.

  А у коли розміщення посилань увімкнене – тоді останній рядок налаштувань виглядатиме так:

  [Приостановить размещение ссылок на сайте]

 • Аа, ок, дуже дякую! Я, власне, і думав на це посилання, але ніби все включено…

 • XAP індексує пропорційно до відвідуваності сайту… Самий мій слабкий сайт індексував два тижні і то лише половина, в той час як флагман за кілька днів 1200 сторінок і ще через тиждень 2000 сторінок і 1200 – додані посилання.
  Ага.. ну і в мене система встановлена з локальним кешем… Це так.. для довідки…

 • В мене за 2 тижні проіндексував 912 сторінок, і жодного лінка не продав автоматично :(. Відвідуваність трохи більше сотні уніків в день, але ще купа роботів мало не кожну секунду заходять (в основному Гугл і Яху).

 • Додай руцями лінки на топових по рейтингу сторінках.. А всі нульовки – воно автоматом потім додасть.. Я так робив

 • В мене на сайті біля 600000 сторінок, в основному всі з ПР 0 🙂
  Руцями після 170 лінків плюнув на таке щастя :))

 • Що я тобі скажу… Піднімай рейтинг своїх сторінок….
  А.. і ще одне… В залежності від розділу в якому твій сайт зареєстрований – так і будуть продаватись сторінки…
  Скажу, що 1 сайт на 600.000 сторінок точно важче розпродати чим 60 сайтів по 10.000 сторінок

 • ОСАГО

  Сапа слишком привлекает к себе внимание программистов Яндекса, и там постоянно алгоритм вылавливает ксаповские ссылки.
  XAP – однозначно лучше

 • Чому українські блоги, які працюють з різними біржами лінків, отримують найвищий прибуток саме від Xap?

  тому що блогери невмыють торгувати на САПЕ.

  до прикладу:
  блог http://blogosphere.com.ua
  ПР 0-1-2-3-4
  тиц 60
  сторінок приблизно 300
  Добавляємо сайт в САПУ и продаемо с кожної сторінки небільше 4 посилань.
  Прибуток за місяць вийде приблизно 100-130$ за місяць.
  КСАП стільки приносить?

 • Ксап приносить рівно вдвічі більше! 🙂 А сапу ви правильно порахували – саме стільки вона й приносить! 😉

 • хе – хе
  щось подібне я й очікував прочитати 🙂

 • Сапа приносит нормально, jarofed правильно пишет – продали ссылки Вы оптимально – по максимуму, но там очень трудно балансировать при большом количестве ссылок на грани фильтра, КСАПА лучше из-за того что она меньше на слуху, и фильтров на неё меньше.
  Думаю что в будущем появиться биржа где будет более умная купля-продажа ссылок, которую не отловит ни одна поисковая система.

  Признаки покупных ссылок:
  бОльшая часть в подвале (внизу страницы), длина ссылок не более 70 (или другого кол-ва) символов, повторяющиеся анкоры. Человек сразу видит – что эти ссылки покупные, когда будут продаваться ссылки без выше перечисленных признаков, то думаю И Сапа и КСАПА либо сдерут алгоритм или станут намного менее популярными.

 • Не зовсім розумію навіщо …… собі і читачу МОСХ за 30 баксів. У мене основна морда PR 3, вкладені сторінки 0 або 2, плюс декілька “ретрансльованих” копій на блог-платформах (у жж на морді 4). Ну зароблю я якусь десятку, толк з неї? Зато репутація та пошукові параметри підуть вниз.

  Крім того, якщо система накопичує щось, то в результаті ми отримаємо ефект “накопичених показів” у банерних системах. Заходиш якось на їх екаунт, бачиш десять мільйонів думаєш “ось зараз проведу кампанію”. А ніфіга. Система забита чергою “показувальщіків” і ти у ній 15378-й.

 • none_smilodon, давайте будемо чесними самі із собою: якщо людина готова відмовитися від блога і перестати його читати, тільки тому, що у “підвалі” чи “сайдбарі” з”явилося кілька непримітних посилань – значить вона й раніше не надто захоплювалася цим блогом. А отже – все нормально. Я завжди був прихильником того, щоб блог читали люди, яким це цікаво, а не просто ті, хто з якихось причин (“по-блату” чи що?) заніс блог у свій рідер.

 • jarofed, “авторитет”, це трохи інше ніж “читачі”. я знаю людей яких мало хто читає, але їхній авторитет майже абсолютний. репутація штука велична, і я не впевнений що її слід просирати замовними постами та нетематичними лінками.

  лінки в сайдбарі… наразі не бачу тих грошей, заради яких варто це робити.

 • ставлення до текстової реклами в блогах – питання виключно особистісне. я принципово адекватно ставлюся майже до всіх різновидів реклами, тому що вважаю, що автор, який витрачає свій час на створення статей, має право на оплату цієї праці. Припускаю, що хтось може вважати інакше. Не хочеться сперечатися – це просто право кожної людини, вирішувати чи буде вона розміщувати рекламу на своєму блозі, чи ні. Ще жоден блогер не втратив у моїх очах репутацію через те, що розмістив на своєму ресурсі рекламу.

 • …., чувак, делай перевод на русский. ….

  Я не против украинского – но СЕО 0 это ересь на нем.

 • я не знаю, чому я не видалив цей коментар, але це останній коментар, з якого я видалив тільки нецензурщину. Будь-ласка, давайте обходитись без лайки…

  всім гостям із Searchengines – цей блог створено для підтримки саме української блогосфери. А SEO тут – річ другорядна.

 • jarofed, ніхто не сперечається що особисте питання.

  Сергей, SEO є сміщним російською мовою. як для провінцала у тебе забагато спєсі.

 • Якщо поставити “3 links”, то з моїми 20 сторінками PR3 та 38 PR2 при показує:

  Total profit (you must select the PR of your pages first!): 71118 ( $35.56 a month )

  Це правда, що блог може стільки приносити?

 • stopie, все дуже легко порахувати й без калькулятора. У вашому випадку, якщо обрати середню тему (там вартість залежить ще й від теми) і якщо ТИЦ вашого блога знаходиться у діапазоні від 10 до 100 (тобто не нульовий) – одне посилання зі сторінки PR3 коштуватиме 270 ксапів, PR4 – 165 ксапів.
  Легко порахувати (при повністю зайнятих місцях):
  270*3*20 = 16200
  165*3*38 = 18800

  16200+18800 = 35100 ксапів.
  Наразі ксапи з системи можна вивести за вартістю $1 за 1000 ксапів. Тобто виходить близько $35. Зараз у системі ціни дещо впали (раніше за таку ж кількість посилань можна було отримати близько $50) – вочевидь і тут криза дається взнаки.

  Я зараз пишу посібник для рефералів, у якому планую розповісти про хитрощі роботи з ксап. Там більш детально будуть описані способи підрахунку та прогнозування прибутку.

 • А коли посібник допишеш? 😉

 • Genyk, та зараз дуже багато справ (як, власне і завжди). Найбільше працюю над відкриттям ще одного блога. Тому не хотілося б марне обіцяти конкретні терміни. Але обов’язково допишу. І буду докладати всіх зусиль, щоб зробити це до кінця зими.

 • В мене стоїть сапа. Xap не пробував. Дохід нормальний як на мене (на хостинг вистачає, і на здачу купую лінки на внутрішні сторінки). Один мінус сапи це те, що не можна додати сторінки, які знаходяться за 3 і більше кліки від головної…а таких вмене 2/3…

 • Максим, а чи можна на сапі продавати лінки з англомовних сайтів, може ви в курсі?

 • Genyk, можна. Там є окрема категорія площадок “English sites”…

 • Максим, дякую. Буду мати на увазі, останнім часом ХАРа шось ну надто мало стала приносити, мо поставлю Сапу…

 • Genyk, ксап справді почав приносити менший прибуток. В основному, у зв’язку з тим, що ціни були знижені десь на 40% (до речі, у сапі також середня ціна знизилася). Є сенс спробувати сапу. Але там дуже велике значення має ТІц. Ну і звісно ж – кількість зовнішніх посилань. Якщо ТІЦ низький, а кількість зовнішніх посилань висока – продати щось буде дуже складно.

  Загалом, я працюю з обидвома цими біржами і можу сказати, що прибутки впали і там, і там…

 • одним словом – я зареєструвався, по сапа менш привітна)

 • comment

  На даний час система хар ру помінялась, але плюси в ній так і залишились. Автор молодець так тримати, твої матеріали надихнули мене. Тепер і я буду заробляти на своєму блозі


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.