• як добре, що я натиснув кнопочку “share” в рідері 8)))

 • не зрозумів? я твоїх розшарених матеріалів чомусь не бачу?

 • “І якщо ви розумієте, навіщо вам брати участь у конкурсі – значить ще не все втрачено.”
  Я розумію(для себе принаймі)), правда участі не брав.
  Блоґ мій ще не має того вигляду, яким я б хотів його бачити. Інше діло якщо б тематичний, то взявби участь непевно не дивлячися на вигляд.

  А так, то цілком згоден, що не обовязково за такою подією має стояти хтось “великий”. “Маленькі” люди теж можуть творити, щось гарне.

  Уявляю собі УАвебстар на такому ж рівні як Оскар.
  По телеку реклама, якби її прокоментувала моя бабця… )))

 • за кожним конкурсом повинні стояти спонсори, і спонсори повинні стояти зі сторони органіхаторів а неучасників, тоді буде все чесно.

  Ярослав, в данному послі є цікаві посилання, чи нема серед них тих я кі розміщені через Блогуна?

 • Українець, так обидва посилання наприкінці посту (під загловком “за підтримки”) розміщені через посередництво системи Блогун.

 • wedmid, радий, що ми з вами говоримо однією мовою. Тут питання навіть не в тому, є спонсори чи немає і “великі” чи “маленькі” люди організовують конкурс. Тут вся справа в розумінні, що якщо всі учасники підтримають – буде байдуже, хто організував. І навпаки, якщо ніхто не підтримає, то нехай організатор буде хоч сто разів “великим” і “відомим” – а нічого не вдасться. Єдина проблема – гроші таки вирішують багато що. І тому на конкурси “великих” організаторів зазвичай буває масовий попит.

 • Ярослав, а який толк органызовувати конкурс?
  ИМХО
  Організатор (без спонсорства) проводить конкурс – отримує багато посилань на свій серсурс на я кому проводится конкурс і цим самим підвищує свій рейтинг, участники під час конкурсу знайомляться з блогами дуруг-дружки. Конкурс закінчився і далі: “дякую всім за участь”, і через 2-3 тижні всі про цей конкурс заблуи.

  Організатор (з підтримкою спонсорів) проводить конкурс – отримує також багато посилань, по яким буде багато переходів, на ресурс який проводить конкурс, на сторінках якого віже розміщена реклама спонсорів. Результат: Спонсори получили позитивні контакти, і за це нагороджують переможців, ну хочаб статуетками, а це вже повага… далі думайте саме чи варто приямати цчаст ьв тіх конкурса де є спонсор

 • Ярослав
  – Українець, так обидва посилання наприкінці посту (під загловком “за підтримки”) розміщені через посередництво системи Блогун.

  о цікаво, а чи буде через деякий час оприлюднена статистика (виконана робота, матерільна вигода) співпраці з блогуном, чи всетаки утримаєшся від оприлюднення?

 • Українець, що стосується конкурсів, ти якось дуже побіжно згадав основний, на мою думку, аспект, заради якого вони всі і проводяться: “участники під час конкурсу знайомляться з блогами дуруг-дружки”. Саме можливість дізнатися про нові цікаві проекти (не залежно від того, яке місце вони посіли у конкурсі), а також можливість показати іншим учасникам свій проект – це, як на мене – основна мета участі в конкурсах. 🙂 Принаймні, для мене.

  Звісно, якщо ціль – зірвати великий куш, і, зайнявши перше місце – отримати якусь матеріальну винагороду – тоді потрібно шукати багатих спонсорів. 😉

  що стосується звітів та статистики роботи з Блогуном – то я обов”язково напишу про це, коли зможу робити якісь висновки про ефективність. Поки що роблю тільки перші спроби…

 • Щодо спонсорів, то думаю наступного року у цих конкурсів вони вже будуть гучні(сумніваюся, що хтось відмовиться).
  Ніхто ж зразу не побіжить спонсорувати проект з 0(не рахуємо ентузіастів).
  Тобто головне, що таке явище як блогоавардси в нас появилося, а популярність і спонсорство прийдуть з часом.
  Хоч участь і не беру проте активно переглядаю і голосую)

 • jin

  Можливо я наївний, але чомусь мені здавалося, що у світі Web 2.0 для організації вдалого конкурсу більше не потрібно, щоб за твоїми плечима стояла якась солідна корпорація чи багатенький дядько-спонсор. Я думав, що у світі щось змінилося і ми вже відійшли від канонів кінця XX століття, коли все вирішували грошові активи. Сподівався, що бажання учасників достатньо…

  Все Ярослав, я починаю конкурс імені мене, починається з 0:00 17 жовтня 2008 року, правила визначаю я (але нікому не розкажу), і право вибору найкращого блогу залишаю за собою. І навіть призовий фонд буде 🙂

  Кому таке треба? Чесно – я не побачив у цих конкурсах нічого цікавого для себе – це конкурс PR-у, а не блогів, і він (тобто PR) мені уже так набрид, що я навіть відписався від кількох стрічок, що “попали під гярячу руку”

 • jin

  2podarok

  треба добавити тебе у контакти, щоб обмінюватись розшареними новинами 🙂 А то я прочитав у розшареній стрічці tivasyk-а, який прочитав розшарену тобою новину 🙂

 • Ок… давайте нічого не будемо робити. Почекаємо… Може Гугл замутить для нас класний конкурс з кількома десятками тисяч призового фонду. Або на крайняк, якщо гуглу буде начхати на українських блогерів, то може Оболонь захоче щось подібне організувати, чи МТС, чи зрештою, може, Приватбанк… Яка різниця? Головне, щоб бренд відомий був!

 • В іе, текст зїхав вліво невидно перших букв 🙁

  А робити таки треба. Тільки згуртовано якось, ен так щоб було тьма конкурсів і безліч подібних заходів. Краще якісніше але рідше

 • 2jin – ну так додавай 8)) podarokua@гмаіл_крапка_ком

  Народ…. А може не будете сприймати конкурси як вибори в УА? Бо в них є дуже багато хорошого… Вони нас з Вами знайомили, знайомлять і будуть знайомити…
  Якщо все буде ок, бюджет на спонсорство наступного УАвебстару зросте в 10 разів… Зокрема від мене 8)))…

 • Electric, дякую, що сказав! Все таки іноді не зашкодить виходити за межі файрфокса і дивитися, як блог виглядає у інших браузерах 🙂

  podarok, згоден на всі 100%. Я що далі – то більше переконуюсь, що доводити щось комусь – справа марна. 🙂 Та і не потрібно це – кожна людина сама вирішує, як їй діяти. Це її право!

 • Pingback: BlogoHelp › Ваш провідник у світі блоґінґу!()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.