• http://konspirator.co.ua Конспіратор

  За даними журналу InternetUA найбільш інтернетизованими областями в Україні є Київська (59.87% від загальної кількості Інтернет-аудиторії), Одеська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області, тому зовсім не дивно, що такі сервіси як Liveinternet.ru та Mail.ru користуються попитом. Блоґосфера, як на мене є прямим віддзеркаленням стану українського суспільства, яке нафіг зрусифіковане.

 • http://novostavskiy.kiev.ua jin

  На моє запитання: «Чи планує Яндекс створити український рейтинг блогів?», представник компанії відповів, що це цілком можливо. Що ж, будемо сподіватися, що в українських блогерів теж скоро з’явиться більш-менш надійний спосіб вимірювати свою популярність (саме ним, як на мене, і може стати український пошук по блогах та рейтинг блогів).

  хтось користується яндексом??? конкретно серед читачів, просто цікаво

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  не знаю, чи можна мене назвати “читачем” :) , але я серед сервісів Яндекса користуюся виключно його рейтингом блогів. Тому що аналогів для кириличного сектору інтернету не знаю (гугл цього поки що не зробив). А якщо буде такий самий рейтинг для українських блогів – буде суперово!

 • http://www.lordproteus.org.ua/ Lordie

  А чому не зробити?..

 • http://my.ukrweb.info/node/17 podarok

  який там нафіг рейтинг укр блогів, коли вони ігнорують такі домени як info, name і не індексують їх ні при яких умовах

 • http://www.lordproteus.org.ua/ Lordie

  Отож :) І на своєму – краще… аніж на Я молитись

 • http://apples.co.ua an-tu

  Чудова новина щодо можливого каталогу Яндекса. У російськомовних наші блоги губляться, а тому не визнаються. Окремий каталог сприятиме розвитку нашої блогосфери, це вже точно.

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  Lordie, думаю, одне іношому не заважатиме! Свій безперечно потрібно робити і просувати. Але принаймні на перших порах буде дуже складно проіндексувати таку кількість блогів, як індексує Яндекс (хоча, чесно кажучи, я не знав, що вони ігнорують зони info та name).

  Свій швидш за все базуватиметься на ручному додаванні блогів (а там все залежатиме від розкрутки та бажання людей долучатися). А Яндекс просто індексує. Все (ну майже все)! Не залежно від того, робить людина “якісь рухи” чи ні.

 • http://novostavskiy.kiev.ua jin

  судячи по логах сервера, гугл і яху індексують частіше, і “глибше”, принаймі склалось таке враження при аналазі логів апача по моєму блогу

 • http://lilumi.org.ua lilumi

  ну Кукуц так відповів на питання про український рейтинг в якдексі, що дав знати, що це буде ой як не скоро.

 • http://lilumi.org.ua lilumi

  я користуюсь всіма сервісами і благами яндекса. Мені він подобається, хоч і останнім часом пошукова видача спаскудилася.

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  lilumi, згоден. А взагалі, якось януксоїди дуже несерйозно ставляться до перспектив української блогосфери. Особливо мене порадувала їхня дитяча наївність щодо питання, “а навіщо потрібен пошук по українських (тобто тих, які ведуться українською мовою) блогах”.

 • http://ukietalks.com/Blog Станіслав

  А що таке Яндекс? Пошуковик такий жоттий, памятаю з дитинства… А Мета зелений пошуковик. Дивно, що вони досі працюють. Тим більше нафта дешевшає.

 • http://www.lordproteus.org.ua/ Lordie

  Було б бажання :) Можна зробити і індексацію, і т.д… Можна взагалі щось на зразок Technorati зробити, хоча, звісно, локальних масштабів…

 • http://my.ukrweb.info/node/17 podarok

  і знову фантазії…
  А я просто невірю… І в яндекс також…

 • http://dvokrapka.com/ Vitaliy

  Відповідь на питання чи користуються читачі Яндексом: особисто я – для пошуку ніколи, лише як рейтинг блогів.

  Але ідея створити “свій” рейтинг просто висить в повітрі. рано чи пізно його зроблять. бо він дійсно потрібний (яким би це дивом не здаволось для доповідачів із Яндекса).

 • http://www.sidirom.org.ua Sidirom

  Приємно, що кількість блогів збільшується, вдвічі приємніше, що максимального оберту набирають автономні блоги, думаю у 2009 році явище “блог” буде не новим для любого користувача уанету.
  На рахунок укркаталогу блогів, не думаю, що такий буде від яндекса, принаймі в найближчому майбутньому…

 • http://vispyanskiy.name virua

  > “А що таке Яндекс? Пошуковик такий жоттий, памятаю з дитинства… А Мета зелений пошуковик. Дивно, що вони досі працюють. Тим більше нафта дешевшає.”

  Ваш сарказм мені не зрозумілий. Звичайно до рівня Гугла їм далеко, але ж щось-таки вони можуть.

  Яндекс дуже навіть непоганий сервіс. Користуюсь ним рідко, але так зневажливо б про нього не говорив. Про Мету, як пошукову систему, можна промовчати, проте, як портал, вона також непогана. Зовсім не факт, що хтось з нас розкрутись один зі своїх веб-сайтів до рівня цих проектів. А ви кажете: “хто це такі”. При такому розкладі, хто такі ми, українські блогери, на рівні американських.

 • http://novostavskiy.kiev.ua jin

  virua, я просто пошуком від яндекса користувався усього 2 чи 3 рази у житті (почав з альтавісти :) ), і із оффлайнових друзів ніхто яндексом не користується. я не знаю достовірно (бо не користувався), але у мене є думка, що яндекс розрахований на російськомовний пошук, і менше годиться для інших мов (незалежно, це українська, німцька, англійська чи польська). звісно, я можу помилятись.

  от тому я й спитав, чи користується хтось, і для чого. і по відповідях я не бачу повального користування яндексом. до слова сказати – сьогодні задав це питання російським знайомим – там картина зовсім інша – серед опитаних яндекс значно популярніший за гугл, а яху і взагалі знають не усі

 • http://vispyanskiy.name virua

  Моє повідомлення звернене до пана Станіслав! Причім тут ви, jin!?! Ніхто не сперечається з тим, що Яндекс більше для російськомовних користувачів. Це факт. Сам Яндекс себе так позиціонує. І не дуже й то намагається виходити на світові простори). Ніхто не сперечається, що серед україномовних користувачів він посідає не 1-ше місце. В чому тоді звернення.

 • http://novostavskiy.kiev.ua jin

  я якось упустив з виду коментар Станіслава, і вирішив, що він є відповіддню на мій пост. Перепрошую

 • http://vispyanskiy.name virua

  Та ви що!?! Це жах! Я вам ніколи не прощу. Жартую звичайно :) Нічого страшного. Просто хотів розставити всі крапки над “ї”. Без образ.

 • http://www.lordproteus.org.ua/ Lordie

  …і тим більше, якщо він позиціонує себе для російськомовних користувачів – здався їм каталог укр.блоґів…

 • http://vispyanskiy.name virua

  Думка вірна, Lordie. Поки не на часі (imho). Змінити цю ситуацію може хіба запах грошей, а точніше гарні перспективи отримати ці самі гроші з української блоґосфери.

  P.S. Сподіваюсь, що я помиляюся і керівники Яндексу не такі матеріалісти :)

 • http://internetessa.com Інтернетесса

  ви мабуть щось наплутали
  ріст в 1200 % при кількості 4300 блогів – це трошки некоректні дані.

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  інтернетесса, я не виключаю. Організатори обіцяли викласти всі презентації, які будуть надані доповідачами. Тоді можна буде порівняти (якщо помилився, обов”язково виправлю). Мене теж трохи здивували ці числа. Але хто знає, за якими принципами Яндекс рахує блоги.

  UPD: ви виявились праві. Знайшов презентацію Яндекса. Статистику виправив.

 • http://internetessa.com Інтернетесса

  до речі, не знала що ви з Чернівців
  а в якій школі вчилися?

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  ЗОШ #11 :)

 • http://www.lordproteus.org.ua/ Lordie

  virua, їм можна допомогти “поквапитись”… або нехай ігнорують… якщо реалізувати єдиний рекламний центр укр.блоґосфери власними силами.. тоді їм залишиться лише кусати лікті = )

 • http://blogosphere.com.ua/2011/11/21/ukrainian-blogosphere-stats-2011/ Статистика української блогосфери 2011: Кількість українських блогів зростає, а активних – падає. Twitter росте шаленими темпами | Українська б

  [...] ви можете звернутися до статистики попередніх років: Статистика української блогосфери 2008 Статистика української блогосфери 2009 Статистика [...]


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.