• ми ж не на дизайн прийшли сюди дивитися, чи не так?

  Особисто мене сайти з поганим дизайном відштовхують. Я навіть не переглядаю контент, просто автоматично закриваю вкладку.

  Для мене було і залишається загадкою, як можна робити такий несмак, при такій величезній кількості безкоштовних тем. Ну як не можеш зробити щось гарне сам, то скористайся працею ентузіастів і все. Мені здається, що нічого незаконного чи антиекологічного в цьому немає.

 • Реклямко, реклямко 🙂

  П.С. Я теж не пишу про СЕО, монетизацію, маркетинг і бізнес! ВИМАГАЮ БЕЗКОШТОВНОГО ОГЛЯДУ!!!

 • конспіратор, так, дизайн не можна повністю ігнорувати. Але у випадку з блогом “Час зважати” йдеться явно не про критичні проблеми з дизайном. В основному там все гаразд.
  це не ті варіанти, на які я натрапляв кілька разів в основному на безкоштовних платформах типу ЖЖ чи LiveInternet – аспидно-зелені літери по рожевому тлі. Ось це дійсно “убивчий” дизайн. При чому – в буквальному сенсі.

  masterpiecer, безкоштовний сир відомо де буває 🙂 Але, якщо бути до кінця відвертим, я давненько вже подумую над тим, щоб організувати якусь акцію безкоштовного обміну лінками, між українськими блогерами. Можливо, на днях проанонсую. Якщо все вдасться – кожен учасник отримає свою часточку піару.

 • 2jarofed
  скільки буде коштувати огляд мого блогу на УБ ?

 • podarok, як і для кожного українського блогера, вартість рекламного поста буде мінімальною. Детальніше у розділі “Реклама” А надалі з питань реклами, якщо ти не “просто поцікавився” – краще у пошту.

 • 2jarofed, дякую за огляд 🙂
  2Конспіратор, смак і несмак річ дуже суб’єктивна 🙂 але над покращенням проектів й дизайну, зокрема, потрібно працювати постійно.

 • Цікавий блог! Зараз не побачиш людей які дійсно турбуються насвколишнім середовищем!

 • Мені подобаються старання молодої людини в напрямку збереження екологічного середовища. Молодець. І в цьому питанні дизайн не грає першочергову партію. Спершу – якісне наповнення, а вже потім можна думати і про дизайн.

  Що не сподобалось – стаття про Партію зелених. Цей політичний проект вже давно віджив своє і нічого спільного зі збереженням екології не має.

 • …але кращого немає й найближчим часом не з”явиться 🙁
  Дякую за позитивний відгук! Впринципі саме такий підхід я й підтримую – головним має бути якісне наповнення… Але безперечно і над якістю наповнення і над дизайном потрібно працювати завжди

 • Ну шо я можу ше додати? Кому дійсно цікава тема охорони природи, клацайте по моєму ніку і буде вам щастя )))

 • За Вашими поадами переробив кнопку РСС, ніби тепер краще)

 • Коля, так справді набагато привабливіше. 🙂

 • Дякую 🙂
  Спробую й назву змінити …

 • Змінив й зображення в хедері, але пишу не для цього…
  Поставив дуже цікавий, як на мене, плагін для пошуку на сайті. Прохання зацінити й дати коментар 🙂

  У статті, з якої я про нього дізнався, було написано, що він покликаний збільшити глибину перегляду сайту відвідувачами. Побачимо. 🙂

 • давно чув про цей спеціалізований пошук по блогах. Англомовні популярні блогери доволі широко ним користуються. Втім, мені завжди було цікаво, наскільки ефективно він працює з у зв”язці з українським блогом. Трішки потестував у тебе на сайті – ніби непогано видає результати. В мене поки-що стоїть пошук від Google і не скаржусь. А той факт, що дефолтний вордпресівський пошук нікуди не годиться – це точно!

 • Мені спочатку дуже сподобалась ідея, але потім трохи розчарувався… Там коли людина приходить з пошуковика на блог, під формою пошуку відразу формується список додаткових матеріалів з твого сайту за цим ключовим словом – так от там чомусь не підтримується кирилиця. Написав їм, подивимось, що з того вийде. Поки залишу, ідея дуже подобається 🙂

 • Пошук таки залишу, хоча б з поваги за те, що їх сапорт доволі швидко відповів. Нічого доброго й оптимістичного, але відповів 🙂

  “We attempt to support different character sets in our application. There are some areas where this is a bit more difficult. We don’t have a timeline of when we expect to improve our international support, but it is definitely on our list.
  Thanks for the great feedback, and let us know if there is anything else we can help you with.”


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.