• або мені здається, або стаття вийшла якоюсь розмитою…
  хоча може це такий день сьогодні непростий…

 • Цікаво… але не вистачає завершення 🙂 цікаво буде прочитати про ці три рівні 🙂 думаю, що людина, яка пише про сучасну українську поезію, пише дійсно цікаво й якісно, може розраховувати на монетизацію скоріше через визнання як професіонала, запрошення на роботу, запрошення писати для професійних видань й т.п.

 • podarok, можливо… намагатимусь “доповнити картину” наступними публікаціями на цю тему, які наразі перебувають на стадії написання…

  Коля, в даному випадку я говорю саме про рекламну монетизацію – прямий прибуток (тобто заробіток “на” блозі, а не “завдяки” блогу). Хоча важко не погодитись, що блог може сприяти і створенню “додаткових” джерел прибутку через визнання людини як професіонала, запрошення на роботу, тощо…

  До речі, вже почав писати статтю про три рівні (рекламної) монетизації і бачу, що виходить явно не одна, а як мінімум три статті (по одній на кожен рівень)…

 • Щодо успішної власне рекламної монетизації подібних нішевих-тематичних проектів, то має бути розвинутий відповідний нішевий ринок товарів та послуг, як на мене. А це вже світитьдалеко не всім темам)) Ну звичайно, наполегливу працю ніхто не відміняв)

 • я б радше сказав не “далеко не всім темам”, а далеко не зразу. Ринок розвивається. Так вже склалося, що наразі в інтернеті здебільшого рекламується сам інтернет.

  Втім, вже зараз сюди почали звертати увагу великі компанії. При цьому – кількість користувачів мережі постійно росте, тому можна сподіватися, що й інтерес до реклами теж зростатиме. А значить – нішевий ринок реклами і розширення тематик, які зможуть приносити рекламний прибуток – це лише справа часу.

  А поки що все справді залежить від амбіцій та кількості зусиль окремих людей.

 • О… з коментарями воно вже якось краще і закінченіше виглядає..

 • Напишу комент не про монетизацію. А про те, навіщо дехто створює блоги.
  Останнім часом зустрів таку ситуацію, що щоденник створюється виключно для того щоб паплюжити Україну, українців. Число сплогоблогів такої тематики росте з великою прогресією. Велика радість таких гавноавторів якщо вони знаходять обєкт для знущання. Себе ніколи і нізащо не назвуть. А будуть казати – що вони нові месії і знають як правильно жити. Мова таких блогів – росіська або суржик російській.

 • Тарас, неадекватних людей у мережі завжди вистачало. Намагатися сперечатися з ними – собі дорожче – тільки нерви попсуєш. Як на мене, найкращий вихід – просто ігнорувати таких уніків та їхні сплоги і робити свою справу. А якщо вони докучають неадекватними коментарями на твоєму блозі – то бан ніхто не відміняв.

 • Pingback: masterpiecer(tm):Blog v1 SP1 » Архів блоґа » Збираю що б почитати()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.