• G3D

  Є. Але лише одна. Я хочу щоб мій блог не перестав існувати протягом найближчих 5-15 років. Скромна така ціль, чи не так? )

 • На даному етапі, в мене в житті ідуть важливі часи (наприклад теж поступання до ВУЗу), часу не має не те щоб писати в блог, а просто залізти в інет глянути що тут та як. Моя мрія ,чи то вірніше мета на сьогодні, не втратити свої теперішніх читачів…

 • jin

  Ярослав, ти пишеш регулярно, але із сторони виглядає, ніби-то частина дописів написані “для маси”, щоб публікуватись регулярно. Але після таких дописів дуже приємно бачити справді цікавий текст 🙂

 • +1 до точки зору jin’а… Чимало дописів усе ж “носим воду ситом”… Кому воно треба?:) Аби було регулярно?) Дурня.

 • А чого усе знову упирається в гроші?
  jin, Lordie: +1

 • Свого часу зачитувався всілякими мануалами по GTD – нічого конткретного “прикрутити” до свого життя не вдалось, проте зробив чимало цікавих висновників, які зараз мене, що називається виручають 🙂

  А взагалі є декілька тез, з якими варто рахуватися, плануючи:

  “Не можу – значить не хочу”.

  “Час є завжди. Треба тільки хотіти його знайти”.

 • jin, Lordie, в моєму випадку якість аж ніяк не залежить від частоти. Просто, як і в кожної людини, бувають моменти, коли статті вдаються краще, а бувають – коли вдаються гірше. І все, знову ж, дуже суб”єктивно – комусь цікаве одне – комусь інше.

  the Lex, а чому більшість фінансових цілей в житті людини звучать так: “Заробити перший мільйон” (хоча, відверто кажучи, ціль далеко не “найкраща”)? Відповідь банальна – тому що гроші це той ресурс, який найлегше порахувати! А тому для наочності використовуються саме вони. Переконаний, що мої читачі достатньо розумні, щоб ставти для себе власні цілі у тих категоріях, які мають для них цінність.

  Конспіратор, з мануалами по GTD треба обережніше – там багато води. Але згоден з тобою на 100%: “хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає виправдання”.

 • Pingback: Довгострокові цілі у блогінгу | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.