• А ще щоб вести особистий блоґ треба або ж мати прекрасну фантазію, або фантастичне життя ;D Бо читати про якесь посередньо-буденне життя Василя Пупкіна в Мухосранську не дуже цікаво.

 • тематичним блогам дійсно набагато легше знайти нових читачів ніж звичайним щоженникам “о жизни”
  на власному досвіді це відчула – почала писати про Загублених і із звичних 20 відвідувачів, на блог почало приходити більше сотні в день, а то і по дві 🙂

 • конспіратор, для того, щоб вести успішний особистий блог, треба мати популярність за межами блога. і прикладів цьому – безліч.

  letrodectus, ну тут все залежить від теми. 🙂 думаю у Lost-а чималенька кількість прихильників (признаюся, не в останню чергу через твої дописи я також переглянув цей фільм і тепер з нетерпінням очікую 5-го сезону). але в загальному – так, тематичним блогам залучити аудиторію легше, ніж особистим.

 • Ось наприклад я не так давно завів собі блог і намагаюсь зараз та буду намагатись у майбутньому писати про різне: про музику, кіно, спілкування та інше, що буде цікаво обговорити з моїми відвідувачами. І я не вважаю свій блог ні особистим, ні тематичним, хоча мій блог називається “Блог Тараса” (тому що я його пишу)

 • Yura

  Блог Артемія Лебедєва – то не блог а просто якийсь срач. Нічого нормального і корисного я для себе не знаходжу. Навіщо тратити час для того щоб спостерігати голих дівчат чи всякий срач.

  В контексті блог Артемія Лебедєва виглядає як мухи (дураки) до гамна злітаються. На жаль такий підхід набування популярності це неправильний напрям. А так і всі будуть знати особистість блогера за діями в минулому.

 • Тарас, думаю поки що він в тебе буде особистим 🙂

 • Yura, Тьома – це кумир, легенда, ікона? Будь-яке сказане ним слово багато ким сприймається як істина. Він набагато розвиненіший і вищий за своїх читачів, тому то й може дозволяти собі будь-що.

  Тарасе, цілком погоджуюся з Яною: твій блоґ – цілком і повністю особистий. Кожному блогу характерна тематика, без цього ніяк, проте коли вона занадто широка, то йдеться про особистий блоґ, вужча – тематичний. 😉

 • А українською ojltyybr :):):):) Такі щоденники є – просто вихлопи графоманії людей. І поряд з персональними, більшість має тематичні.
  Лєбєдзєв – хамсько дебільний блог. Він своїх читачів нах8й посилає, а вони йому за це ще задницю вилизують. І нема чого на цього представника певної нації хамів звертати увагу.

 • З другого боку особистий блог, є засобом людини спілкування зі світом, висловлення своїх думок, і можливо не завжди доречно наганяти на нього читачів всілякими способами лиш для того щоб потім з монтетизувати та заробити пару центів. Тоді блог як на мене просто помре. Особистий блог є автороцентричним і певним випадком тематичного, автор висвітлює ті теми що його цікавлять. І завжди треба памятати, що блогосфера починалася з персональних щоденників “про все і себе хорошого”. Так от я тут заговорився, мораль моєї писанини – а чи треба особистим щоденникам гіпервідвідуваність?

 • mr.petruccio, безперечно, особисті блоги мають повне право на існування. Більше того – існує безліч прекрасних цікавих особистих блогів, які хоч і не мають шалених показників відвідуваності, все ж живуть і процвітають, приносячи авторам задоволення від творчого процесу.

  У жодному разі не потрібно з особистих блогів штучно намагатися зробити тематичні. Це окремий жанр. І те саме стосується монетизації – кожен автор сам вирішує, які цілі він ставить перед собою і який блог хоче створити, а також хоче він отримувати за це платню, чи ні…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.