• Абсолютно згоден. Яблоблоґ без дописів лежав все літо. Зараз нарешті почалося активне дописування. Приріст користувачів більше, ніж відчутний: у жовтні майже у 15 разів більше користувачів відвідало блоґ, аніж у вересні.

  Взагалі, яка користь з блоґу, якщо туди не писати? Навіть для піару немає сенсу. Відвідуваність майже нульова — навар такий самий.

  Інформація — рушійна сила блоґу. Без контексту блоґ ніщо.

 • Пробач некоректне питання, ти вважаєш себе популярним, що даєш поради? Це не наїзд, це констатація факту – популярних україномовних стенделонів наразі не існує.

 • maque

  Як на мене, це доволі популярний блоґ. 😉

 • поясню теж “популярно”. я бачу у фідбурнері біля 130 читачів, це значить що репльно їх кількість коливається до 250. у 2004 році коли я в писав у http://www.livejournal.com/users/none_smilodon для себе про мої пікаперські витівки, приступи психопатіїта політичні уподобання, як раптом побачив біля 125 читачів. це є моїм стартом і абсолютним мінімум, до якого мені вже ніколи не спуститись.

  мені подобаються сучасні елони, в них є щось від тих часів. але є одна питання: цього руху вистачає?

 • Не вистачає. Дуже гріє власноруч розведене “багаття вічуття популярності”. 😉

  Ярославе, щось ти сьогодні і справді “поради” направо й наліво роздаєш, аж ніяк їх не обгрунтовуючи. Блог – це усього лише інструмент. А ще простіше: “блог – онлайн-щоденник, найхарактернішою рисою якого є періодичність публікацій і послідовне розташування їх у часі” – і на цьому, власне, все -блог як такий нікому нічого не винен і аж ніяк ніхто не може прийти і сказати “Пам’ятайте, блогінг – це не …. Не варто робити зі свого щоденника інструмент виключно для …” (к) Давайте ще скажемо аж узагальнене: “сайт – це не …” (к) Або взагалі: “Інтернет – це не … Не варто робити з інтернету інструмент виключно для …”

  Стосовно сьогоднішніх порад ти якось вже аж надто “загордився” як на мою нескромну думку. Не варто робити зі свого щоденника інструмент виключно для власного самоствердження. (к) 😉

 • Спокійно, це наїзд. Всім лежать на підлозі і не хвилюватися (c)

 • Гарно сказав none_smilodon, підтримую.
  Стооно писат иі писати – атк звихнутися можна, захворіти графоманством і обписуват ивсе навкруги своїми карлючками.
  Може краще казати, якщо є бажання писати – то пишіть, а не подавляйте у собі це бажання чи не івдкладайте на потім. Бо так щезає багато думок цікавих і корисних, котрі можна доести людям.

 • ого, нічого собі дискусія розгорілася, поки я мирно спав 🙂
  none-smilodon, запитав – відповідаю: ні, я не вважаю себе популярним. Зіркова хвороба в принципі нікому не потрібна. Але я так само не вважаю, що для висловлення своєї думки (у своєму ж блозі) потрібна популярність. Я ж не в науковий журнал статті подаю. А все, що висловлено в рамках цього блогу – висловлено виключно на правах “ІМХО”. Ваше право – читати це, чи не читати. Погоджуватися з цим чи не погоджуватися.

  Але давайте будемо відверті з собою – гляньмо на блоги справді популярних блогерів (як російських так і англомовних) – вони пишуть постійно. Іноді вони можуть навіть сказати – що не потрібно писати, коли немає про що: але при цьому самі публікуються просто-таки з регулярністю, якій можна позаздрити. Виключень я поки-що не бачив. Так що не бачу в цій пораді нічого кримінального.

  Що стосується ЖЖ – там принцип трохи інший. Там дуже велика кількість “френдів” читає вас тільки тому, що ви читаєте їх. А після того, як перейти певну критичну межу, можна уже нікого не френдити – нові “друзі” з”являтимуться у вас за інерцією – бо ви перебуваєте у френдстрічках багатьох блогерів.

  В принципі, навіть я, пишучи дуже посередній ЖЖ-журнал (взагалі нічого цінного – всіляка вода приправлена емоціями) і публікуючи замітки десь так в середньому двічі на місяць, якимось дивом назбирав більше 50-ти френдів. Так що 1 френд і 1 читач на лічильнику Feedburner – це абсолютно не рівноцінні речі.

  the Lex, так і не зрозумів, з чим конкретно ти хотів посперечатися. Блог – це те, що хоче його автор. Та я цього й не заперечую. В статті викладений мій підхід до тематичного блогінгу. Ото й всього.

 • Я тут цілком погоджуюся з Ярославом, що блог це передусім писанина, тобто висловлення думки чи точки зору автора з питання що його цікавлять, а не інструмент заробляння бабла (сплог).

  І звичайно приємно читати улюблені блоги частіше, проте як нема про що писати краще не писати, але й мовчати довго не треба – бо тебе просто забудуть.

  А розмови на тему популярний не популярний т вже другорядне і пусте, головне щоб був якісний


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.