• Дякую за увагу до мого проекту 🙂
  Обіцяю регулярно (не рідше разу на тиждень) писати статті на цю тему. Таку перерву, я зробив для внесення невеликих змін в двигунець, щоб встигнути додати деякий корисний функціонал, необхідний для покращення сприйняття того що я пишу.
  Можна попрохати Вас про одну невелику послугу: на Вашому блозі поля в формі для коментарів не мають встановленого в CSS кольору для фону. Я кожного разу змінюю за допомогою Firebug колір фону щоб писати коментарі і бачити, що ж я таки пишу, я то на на близькому до чорного фоні чорними літерами писати можна тільки коли знаходишся на відстані від монітора близько 20 сантиметрів, та й то складно. Якщо буде потрібно допомогти, то пишіть мені

 • g_i

  о, ради шо тобі сподобалося))))
  знаєш, в контексті нашого етносу столиця – це не просто столиця, це цілий такий собі ідеологічний прошарок, окрема якась площина буття та сприймання…
  важко то всьо зразу вловити)

 • А от щодо Ксапу. А якщо 50 000 тисяч назбирав, то бонус не нараховується? 🙂

 • який бонус? якщо йдеться про акцію, яку я проводив для рефералів, то у правилах було дуже чітко написано – 10 000 ксапів отримає людина яка “перша надішле на мою електронну скриньку скріншот-підтвердження”. Першим був Мастерпісер.

  але можу гарантувати, що це не єдина акція для рефералів, так що, можливо, візьмете участь у наступній.

 • Та то я пожартував. Цей ксап лише вчора нормально проіндексував сторінки. Нарешті поллється бабло ;).

  Чекаємо на нові акції.

 • GrAndSE, а яким браузером ти користуєшся? У мене все нормально з коментарями. були проблеми з фоном, але я змінив його на зелений і тепер все мало би читатися нормально. Чи ти про саме поле введення?

 • а от мені цікаво чий я реферал 8)))

 • :))) якщо ти свідомо не вибираєш чиєсь реферальне посилання, то є велика ймовірність, що дізнатися, чий ти реферал буде просто неможливо. Але існує також мізерна ймовірність, що ти “нічий” реферал – тобто зовсім не реферал 🙂

 • Я про введення. Хоча ця проблема зустрічається всюди. Поки не наштовхнусь частенько сам забуваю жорстко задавати кольори.

 • ок… спробую розібратися з цією проблемою, хоча у самого така проблема жодного разу не виникала.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.