• Гигиги. Я реально підстолом. Сподіваюсь цей коментар не видалять як спам 🙂

 • супер! картинка стара, але все одно смішно 🙂

 • Час і люди на коментарі будь якого штибу беруться звідти ж, звідки беруться час і люди для написання самого блогу – знову ж таки того чи іншого штибу. 🙂 Загалом же, реагуючи так на такий коментар, ти ставиш себе не рівні з автором коментару.

  Про так звану “конструктивну дискусію”: практично неможливо – та я й гадаю що неможливо в принципі – вести хоч трохи “конструктивну” і взагалі “дискусію” за умови дотримання позиції “мій блог – моя вітальня, а усі ви тут – непрохані гості” (к) 😉 Звісно, критика має бути конструктивною – але погодься, що іноді, і то досить часто, той чи інший блог ніяк не можна “критикувати конструктивно” за відсотності будь-якої конструктивності у ньому взагалі. Будемо сподіватися, що до “Української блогосфери” це не відноситься. 😉

  Доречі, я справді щиро не розумію авторів, які приймають і сприймають “схвальні коментарі” на кшталт “гарний пост – я теж так думаю”, то що. Навіщо це? Тішить самолюбство? Адже цінність такого коментара абсолютно і цілковито дорівнює цінності того самого “нічого нового – сайт ні про що”. У цьому питанні ще можна підтримувати коментарі такого типу від людей знайомих, “тих хто в темі”, але від “непроханих гостей”… у чому різниця між “пустими схвальними” і “пустими критичними” коментарами від незнайомців?

 • Твоє право, jarofed, видаляти чи не видаляти такого роду коментарі.
  Тебе можна зрозуміти. Адже, якщо вдатися в аналіз коментарів, а їх я бачив чимало, то…
  Спамери (звичайно я не стверджую, що твій випадок до такого належить), як правило, діють двома перевіреними способами: лестять власнику блогу (частіше буває) або ж вдаються до грубої критики (рідше помітно).
  І як не дивно (imho) друге проходить частіше. Адже це виклик блогеру, проти якого йому важко встояти: видалиш коментар і ти – боягуз.
  Погодьтесь, що сміло можна писати коментар – “Ваш блог – лайно!” – на будь-якому блозі, бо він підійде до всіх тем. Він ні про що і водночас може стосуватися кожного.
  Інша справа – написати конкретні негативні відгуки з обґрунтуванням: дизайн – лайно, грамотність шкутильгає, тощо.
  Повторюсь, як на мене, це право автора блогу реагувати на подібні коментарі так, як він вважає за потрібне.
  Якщо автор сайту є адекватний, то нічого поганому в його рішенні не буде.
  Тому не розумію, jarofed, навіщо було цьому присвячувати цілий пост. Відписав би чуваку на мило, пояснив йому все популярно, і на тому кінець.

 • Дело а том, что есть так называемая категория “люди-очко”, о которых я когда-то писал. Суть существования этих людей – самоутвердиться за счет других при наличии отсутствия чего-то стоящего. Вот они и пишут подобные комментарии, вызывая вас на “проза-дуэль”, вытягивая свободное время и нервы. Лучший способ борьбы – полный игнор.

  p.s. Наконец-то попал на первый интересный блог украинца на украинском языке 🙂

 • the Lex, щодо “пустих схвальних коментарів” – згоден. Якщо це спам-коментар, то не має жодного значення схвальний він, чи критичний – в будь-якому разі буде видалений.

  А конструктивна критика від неконструктивної відрізняється дуже елементарно, якщо людина сперечається (чи заперечує) певну конкретну ідею чи деталь, викладену у статті, при цьому робить це без жодних особистих наїздів (типу “афтар мудак”), то така критика – конструктивна. Якщо ж людина поливає брудом все (і сайт не такий, і статті не про те, і автор не шарить) то це не конструктивна критика. Найрозумніше рішення для такого коментатора – просто не читати блог, який не подобається. А найрозумніше рішення для автора – просто видаляти ті коментарі, які не допомагають блогові стати кращим.

  virua, просто це був перший випадок, коли спамер повернувсі на блог 🙂 Окрім того є ще одна перевага в тому, що я опублікував цей матеріал: тепер коли у когось будуть виникати запитання, чому я видалив його коментар, не потрібно буде писати кожному окремо, можна буде просто дати лінк на цю статтю.

  spomoni, дякую за відгук 🙂
  я дотримуюся приблизно тієї ж думки!

 • Блог — за визначенням є територією автора. А коментатор має тільки ті права, які йому дає автор. Звичайно, на практиці видаляються тільки коментарі спамботів і йде дискусія, але право автора є право автора. Хто з цим не згоден і хоче відстоювати написане, тому Мережа дає багато місць, де все вирішується гуртом: спільноти, форуми, вікіпедія, баш…
  Можливість авторського визнання й стало першою причиною, що привела мене в блогінг. Хоча пізніше з’явилися ще й інші.

 • Ги-ги-ги! Блог як пісочниця для маленьких диктаторів. (к) 🙂

 • Приємо ,що укр. блогосфера загалом підтримує цивізізовані підходи до модерування. Я проти демократії, якщо така демократія суперечить цивілізованості.

 • Спам був є і буде… особливо спам коментарі)) Дальше в ліс і розумніші спамери стають і на сам кінець звичайному читачу треба буде писати дуже розумні коментарії а не прості каменти типу “Класно )) мені подобається” ))))

 • Володимир Бойко

  Веб-простір – за визначенням є територією відкритою і такою що належить всім загалом і нікому конкретно. А деякі користувачі наївно вважають що можна обмежувати інших його учасників.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.