• Розвиток – “наліцо” :-))))

  PS: От в мене акісмет, здається, нормально спамерів ловить, але щось іноді хочеться “повоювати” та написати якусь кляузу :-))
  Десь бачила, як це робиться – там якось по IP вираховeується, кому писати скаргу. Тільки от пригадати зараз не можу…

 • Пам’ятаю, перший україномовний спамерський лист що я отримав, я отримав від друзів з підписом “дививсь що мені прийшло! це не фейк”.

  Зараз про монетаризацію не кожен третій, а кожен перший блог.

 • Стежинка, іноді вистачає зайти на сам сайт, який прописаний з імені коментатора і прокоментувати там статтю, щось типу: “а ви знаєте, що цей сайт просувається спамом у коментарях на блогах”. Дуже часто власник сайту навіть не здогадується, що його так “просувають”. Він замовив SEO, а SEO виявилось спамерським. У деяких випадках допомагає.

  none_smilodon, хм, а я вже й не пам”ятаю, яким був мій перший спам. А щодо кожен перший блог – про монетизацію. Не правда. Спеціально передивився українські блоги у своєму рідері – там більше 70% жодного відношення до монетизації не мають. І це при тому, що я спеціально відшукую якісні блоги на цю тему.

 • Ех, в мене українського спаму ще не було 🙁
  ПС: Речення “Я їх видаляю – і плачу, видаляю – і плачу… :)” вбило, записую в блокнотик))

 • HipHop

  Блоги и зделаны что бы на них спам писать)))

 • HipHop, та будь-ласка, якщо спамер настільки не цінує свій час, що готовий витрачати його на таку дурницю! 🙂 Все-рівно посилання на різноманітні сплоги видаляються… )))

 • jarofed,
  Тобто, цілком свідомий коментар, що відображає повністю суть статті і містить свою точку зору, але при цьому посилається на сплог або сателіт, буде так само видалений?

 • ZyXEL, видалене буде тільки посилання на сплог або сателіт. А “цілком свідомий коментар, що відображає суть статті і містить свою точку зору” нехай собі залишається.

 • видаляю і плачу))) жесть!

  випємо ж за спам!

 • Gazon84

  Думаю що до спаму треба відноситись з [url=http://topswallpaper.com/index.php?option=com_datsogallery&func=detail&catid=41&id=2022&Itemid=0]гумором[/url] і не псувати собі нерви) Гарного всім дня!

 • Gazon84

  Шось  не вийшло мені правильно той малюнок вставити, так що вибачте і переправте якщо захочете.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.