Вчора, тобто у вівторок, я прочитав другу анонсувальну презентацію про неформальну конференцію EduCamp для студентів. В понеділок виступав перед студентами Київського Міжнародного Університету (КМУ), а у вівторок – у Державному Університеті Інформаційних та Комунікаційних технологій (ДУІКТ).
З першим університетом взагалі вийшов веселий жарт. Через одрук у назві, я більш, ніж тиждень був переконаний, що виступатиму перед студентами мого рідного вузу „Києво-Могилянської Академії” (КМА). Про помилку дізнався за 4 години до власне виступу. Але, тим не менше – все пройшло нормально.
Зібрати студентів о 18-тій годині вечора виявилося справою нелегкою, тому в аудиторії було не більше 15-ти чоловік. Але цього було цілком достатньо, щоб продуктивно провести презентацію. Тим більше що з презентаційним обладнанням також сталася каверза і довелося обходитися без проектора. Проте, ситуація вирішилася доволі просто – я повернув монітор ноутбука до аудиторії і попросив всіх підсісти ближче. В результаті вийшла дуже „камерна” обстановка. Принаймні слухали досить уважно – за що я вдячний студентам.
За кілька хвилин до початку презентації у КМУ
Доповідь відбувалася у камерній обстановці
Студенти слухали доволі уважно, за що їм щира дяка
Що не сподобалося (можна навіть сказати – вразило) – це рівень підготовки (а точніше – непідготовки) студентів до сприйняття інформації. Мені здається, що на своєму четвертому чи п’ятому курсі я знав про інтернет більше, ніж вони зараз. Хоча, звісно, це може бути суб’єктивне враження. А можливо значення феномену Веб 2.0 в Україні дійсно дуже переоцінено такими ентузіастами, якими є організатори Едукемпу. Принаймні я щиро вважав, що значення слова „блог” сьогодні точно розуміє кожна людина віком від 15-ти до як мінімум 30-ти років, яка користується інтернетом. Виявляється – це не зовсім так.
Презентація в університеті Інформаційних та Комунікаційних технологій виявилася куди більш масовою. Послухати доповідь прийшло точно більше 50-ти студентів (а візуально мені здалося, що їх кількість наближалася до 100). Презентація проводилася не у звичайній аудиторії – а в актовій залі. При цьому обладнання також було на рівні. І аудиторія в середньому слухала з більшим інтересом. Принаймні, на моє запитання, чи знає хтось, що таке блог? Із зали пролунала несмілива відповідь: „ЖЖ”. Що ж – це вже початок.
Фотки робилися на мобільний, тому вибачайте за якість:
Кількість слухачів у ДУІКТ була куди більшою
Маленька синя точка у лівому кутку – то я 🙂
Загалом, думаю, організатори едукемпу роблять дуже корисну справу. Шкодую лишень, що з дуже великою ймовірністю не зможу відвідати захід, оскільки буду перебувати далеко за межами Києва. Але всі, кого зацікавила неформальна конференція EduCamp, можуть зареєструватися на сайті і відвідати її 15-16 листопада (тобто на найближчих вихідних). Як і завжди – участь в НЕконференції – абсолютно безкоштовна!
За підтримки:
Сервіс Навколо Світу шукає гарячі тури у будь-який куточок світу!
Интересные виртуальные гадания и гороскопы в Интернете
Мир Покера – Всё об онлайн покере: новости, статьи, бонусы, фрироллы, видео.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)