• Якщо їх не виключать з голосування, то три сайти (Укрбаш, M.P.C.R. ™ і masterpiecer(tm):Blog) будуть зняті з конкурсу. Я думаю, до нас приєднаються й інші.

 • Ну от – зразу такі ультиматуми 😉 Я думаю, у Хелвіна достатньо механізмів щоб реально перевірити, були там накрутки чи ні. І яке б рішення він не прийняв – думаю, з ним є сенс погодитися.

 • 2masterpiecer
  Така поведінка достойна дівчинки з сьомого класу, яку вдарили по голові книжкою, а за це вона сховала крейду від вчительки.
  На місці хельвіна, я б анаказав тебе за такі висловлювання, бо це означає, що ти не ціниш проект української нагороди.
  А ще підписуєшся за MrGall на інших сайтах – мабуть мамою він тебе кличе?
  Ніки!… Думайте, що говорите.. За ніками стоять реальні люди, і вони читають все…

 • jarofed, я теж так думаю.
  podarok, гигиги, і тих наказати, і сих наказати? Просто таки каратель! 🙂
  В особистій розмові Олег погодився, що зробить те саме, тому я на 50% розписався за нього. І образи тут недоречні

 • Самоусунуться не тільки наші проекти, зараз я спілкуюсь з адмінами інших сайтів в номінації «Тематичний сайт» і вже як мінімум 1 погодився зняти свій сайт (якщо накрутчики не отримають по заслугам)))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.