• Якщо використати контекстний підхід до бірж прямих лінків – отримуєш дуже хороші результати…

 • я вірю. Але для того, щоб застосовувати такий підхід, потрібна дуже потужна витривалість та терпіння – підбирати практично кожен лінк вручну. Хоча у деяких випадках це справді може бути вартим зусиль.

 • “спробую потестувати AdSense вже після Нового року.” Спробували? Чи не маєте бажання розповісти про результати того тестування?

 • На той час AdSense не реєстрував україномовні ресурси. Сьогодні, говорять, ситуація вже змінилася. Можливо, я повторю свою спробу.

 • AdSense заговорив українською
  п’ятниця, 21 серпня 2009 р. | 16:01
  http://google-ukraine-blog.blogspot.com/2009/08/adsense.html

  У вас є свій сайт українською чи російською мовою? В такому разі з радістю повідомляємо, що AdSense для контенту та AdSense для пошуку тепер доступний українською мовою. Перейдіть на “Налаштування AdSense” в своєму обліковому записі, щоб почати публікацію оголошень та пошукового коду. Наша система автоматично підбере оголошення українською. Ці оголошення будуть пов’язані за змістом зі сторінками вашого сайту та пошуковими запитами користувачей.

  Enjoy! 🙂

  ЗИ: раніше теж питань не було і навіть рекламні оголошення українською були: як не дивно, але AdWords на українську мову перейшов раніше за AdSense – Ярослав не дасть сбрехати! 😉

 • Раніше були українські оголошення в AdSense, але створити обліковий запис на україномовний сайт було неможливо. Тобто для того, щоб створити обліковий запис AdSense, спершу потрібно було додати туди будь-який російськомовний або англомовний сайт, а потім вже можна було додавати і україномовні. Тепер, по ідеї, можна зі старту реєструвати україномовний. Дійдуть руки – спробую.

 • Так, цікаво буде дізнатись про ефективність тієї рекламної системи. Бо я оце нещодавно почав випробовувати (зараз пишу допис на цю тему) Мета-контекст, але поки що результати мм… не дуже добрі. Маю сьогодні дописати, – подивитесь, як захочете.

  А щодо “потім вже можна було додавати і україномовні”, то навіть це було, строго кажучи, заборонено умовами АдСенс – українська мова була непідтримуваною, тобто, рекламу АдСенс не можна було розміщати на сторінках українською мовою. Але на те уваги Гугл просто не звертав, тому люди так і робили, як ви описали.

  Ага, ще одне. Я тут нещодавно подивився довідку по АдСенс – може тижні зо два – то там було все ще написано, що українська мова непідтримувана. Може донині це виправлено? Доки не перевіряв.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.