• Имхо, общение в сетях никогда не вытеснит живое. Ну только если мы как существа перейдем с социального этапа на машинно-роботизированный, у нас в мозгах будут встроены двухядерные процессоры Интел и отличные видеокарты с эффектом 3Д-рендеринга 🙂

 • На кафедральному форумі я знайшов багато нових друзів і знайомих. В соцмережі мені залишилося їх тільки пододавати. Правда після цього, в розмову за чашкою кави чи пивом могла вкрадатися на 5-10 хв тема, що там вконтакті.)
  Тепер, коли всі вони по іншу сторону Карпат, я може споглядати за їхніми свіжими фото і т.д. Когось переглядаю, з кимось переписуюся, а з кимось і здзвонюємся.
  А на новому місці саме через соцмережу знайшов нових і знайомих. І відкликаюся на будь який заклик оффлайн зустрічі. Хоча тут вже і егоїзмом пахне. Але насправді то не так)

  Хоч мережі і забирають у нас час, але якщо використовувати їхні плюси, то вони і дапомагати можуть з оффспілкуванням.

 • G3D

  Особисто я вважаю що соціальні мережі не можуть поглянути людину. Але настільки сильно вони її поглинають залежить від самої людини.. Так що)
  З.І. Розучимсоь, а не розімчимось =)

 • Чесно кажучи, мене соціалки здебільшого дратують. Побавився я з ВКонтакте тиждень.. А тепер добре якщо раз на тиждень там з’являюсь. Хоча вузькоспеціалізовані соціалки можуть бути цікавими – тут же збираються не просто так, а для вирішення певного кола завдань, спілкування дійсно за інтересами, а не аби “поляпати” та провести час.

 • G3D, клятий ворд! 🙂 постійно виправляє слова, після чого помилки вискакують у найнесподіваніших місцях! Дякую, виправив!

 • Вкрай негативно ставлюся до вкантактє і аднакласнікав, так як вважаю, що зв’язки можна прекрасно підтримувати і в офлайні, а виставляти в онлайн своє особисте життя (погодьтесь, що дуже багато-хто так робить) не варто.

  Якщо вже й буду юзати “соціалки”, то тільки вузькоспеціялізовані тематичні 🙂

 • Декому суспільство щось не дало і такі люди шукають розраду в Мережі і, на жаль, поглинаються нею. Як у когось в офлайні все гаразд, то й Інтернет вони використовують як інструмент. Але є ще третя група — недосвідчені користувачі. Згадайте своє перше знайомство з комп’ютером. Їх тримає природна цікавість і величезні можливості. Вони ще не можуть точно знати для чого їм онлайн-життя. Але наступає такий момент, коли досвіду набирається стільки, що вже нічому не дивуєшся. Тоді можна або почати тверезо дивитися на монітор або все-таки захопитись.
  Насправді, люди з початку історії шукали альтернативну реальність: в іграх, книжках, музиці, живописі. Не бачу, чим Інтернет принципово відрізняється. Інтернет і реальне життя взагалі не можна ставити на одному рівні.
  P.S. А «немає ніякої ложки» — це особистий девіз? Мені цей вислів також дуже подобається.
  P.P.S. Цікаво, як віртуали збираються народжувати дітей?

 • Блогеру потрібно організовувати зустрічи з його дописувачами оффлайн. Це частина його роботи.

 • Зараз соц мережі це забавки, але з часом я впевнений їх будуть використовувати всі. Починаючи від роботодавців закінчуючи міліцією. Аж нецікаво зараз в неті, сидиш майже задарма , є все шо хочеш, навіть мінімальні старання дозволять відкрити свій сайт. 9 років назад інтернет приносив мені просто неймовірне задоволення, хоч тоді можливостей практично небуло.
  Шикарні були часи. Створив мінімальну , коряву, сторінку і тебе вважать генієм.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.