• Чоловіки не плачуть!
  Всі жінки – красуні!
  Jarofed як і всі люди – помиляється!
  Вордпрес – найкраща блогерська платформа!
  Друпал кращий за Вордпрес!

  Не бачу нічого негативного…
  Якщо замало прикладів – можу навести їх тисячами.

  Все наже життя – стереотипи.
  Стереотипи допомагають нам жити!
  Релігія побудована на стереотипах
  Google – кращий ща Яндекс
  Яндекс – кращий за Гугль

  Ще?

 • > ” … я не знаю жодного прикладу, коли б стереотипи мали позитивний ефект (якщо знаєте – просвітіть мене) … ”

  podarok: Всі жінки – красуні!

  + 1 бал

 • Згоден з podarok: якщо б не стереотипи у нас би давно мозок луснув, адже йому довелося постійно думати. А так, навіщо думати, можна спиратися на стереотипи!

 • “Всі жінки – красуні!”
  не чув про такий стереотип? 🙂 зате чув, про інший:
  “якщо чоловік хоча б трішечки кращий за мавпу – то він вже красень!”

  і все-таки не зрозумів, яким же це чином стереотипи реально допомагають нам жити? на прикладах будь-ласка…

 • як допомагають?
  “простіше проігнорувати Ярослава, чим відповідати на його запитання”
  Стереотип? ТАК
  Допомагає жити? ТАК

  Або… (З раннього подарка)
  “Чоловіки не плачуть…”
  Цей стереотип вчить бути сильнішим за ситуацію.

  Що ще…
  Інтернет Есклорер – невдалий броузер.
  Стереотип? ТАК. Допомагає? ТАК

  Все наче банально

 • “2+2=4” – це не стереотип,
  як і
  “jarofed як і всі люди – помиляється”!

  факти відрізняються від стереотипів саме тим, що вони мають під собою підгрунтя.

  Якщо твердження
  “Інтернет Експлорер – невдалий браузер” – це правда – значить це не стереотип. А якщо це лише стереотип, тоді в чому ж він допомагає? Ну хіба що збити людей з толку!

  І те саме стосується всього іншого.

  Хоча, мушу визнати, оточивши себе багатьма стереотипами і сліпо їм вірячи, можна досягнути високої майстерності “ховання голови в пісок”. Якщо мета полягає в цьому – тоді стереотипи дійсно допомагають. Кожному своє…

 • 2+2=4 це стереотип, 2 річки + 2 річки = ? – одна широка і глибока, одна широка і одна мілка … Перелічувати варіанти мозок зламається 🙂 , стереотип вас врятував. Але при розв’язанні конкретної проблеми стереотипи найчастіше заважають.

 • Прекрасна тема, правильний акцент. Блогінг – це просто ще одне соціальне явище, і як кожне соціальне явище він має свої флуктуації, тенденції. Вміння балансувати між власним я і позиціюванням блогу – це вдача блогера. Нажаль я сам не можу похвалитися витонченністю цього балансування. В приципі я навіть не впевнений, що можу називати себе блогером. У мене скоріше журнал(и).

 • 2jarofed (блін… Ну коли вже будуть деревовидні коментарі)

  “2+2=4″ – це не стереотип

  Втім то і річ, що у світлі математики – це дійсно істина(якщо відкинути теорію ймовірності), але якщо використовувати це до статистики – толку мало, бо в тому випадку 2+2=3 або навіть 2. Відповідно в випадку статистики 2+2=4 цілком може бути стереотипом, що веде до помилок.

  факти відрізняються від стереотипів саме тим, що вони мають під собою підгрунтя.

  Спірно… Більшість стереотипів також на чомусь стоять, маючи під собою підгрунтя.
  Скажімо стереотип
  “В Україні ніколи не буде порядку” – яскравий тому приклад.

  Якщо твердження
  “Інтернет Експлорер – невдалий браузер” – це правда – значить це не стереотип. А якщо це лише стереотип, тоді в чому ж він допомагає? Ну хіба що збити людей з толку!

  Знову питання інтерпретації… Якщо вебдизайнер каже ці слова – значить це факт і зовсім не стереотип. А якщо ламер почув ці слова і взяв на замітку – то це вже стереотип, бо на відміну від вебдизайнера він не знає ні плючів ні мунісів цього ствердження. Він просто завчив фразу, перетворивши її на стереотип.
  2jarofed (блін… Ну коли вже будуть деревовидні коментарі… Ну і попередній перегляд коментаря також було б непогано повісити)

 • podarok, ой, а я знав, що у нас філософська дискусія почнеться. 🙂

  справа в тім, що будь-яка проста істина (на зразок математичної – 2+2=4), якщо її перенести у життя, дійсно може перетворитися на стереотип (як у твоєму випадку зі статистикою). От і виходить: у математиці, де вона не є стереотипом а є цілком закономірним законом – ця формула приносить користь. А у статистиці (тобто там, де вона перетворюється на стереотип) користь від неї уже сумнівна. Потрібно думати своєю головою – а інакше ризикуєш наробити помилок.

  звісно, стереотипи “також на чомусь стоять”, але якщо копнути глибше, то виявляється, що основа стереотипу була необгрунтованою (не мала під собою твердої логічної основи). Що стосується фактів – там навпаки.

  на питання про програміста і ламера, а також Інтернет Експлорер ти сам відповів. 🙂 Якщо людина засновується на власному досвіді, а не на вкладених кимось у її голову твердженнях – тоді стереотипи перестають бути стереотипами.

  Словом, на мою думку, краще керуватися власними висновками, а не чужими словами. 🙂 І перевіряти інформацію, яка до нас надходить, на відповідність банальному здоровому глуздові. Звісно, це не можливо робити завжди. Але принаймні прагнути до такого ідеалу.

  P.S.: що стосується деревовидних коментарів – це теж справа звички. Особисто мені формат дерева у коментарях не надто імпонує. Тим більше, зважаючи на кількість коментарів, які назбирує середньстатистична стаття у цьому блозі (тобто не дуже багато). Але обіцяю, якщо у WordPress 2.7 буде вбудовано такий функціонал, я з ним обов”язково поексперементую.

 • Ну коли розмовляєш з блондинкою, і вона видає якісь дурненькі речі, стереотип про блондинок додає мегатотальний позитив)

 • Forum

  Стереотип – це щось з розряду default-установок. IMHO

 • Pingback: Стереотипи - потрібно чи ні? | G3D's blog v 1.3.5()

 • Pingback: Стереотипи і Релігійні Війни | Персональна сторінка - podarok | uk()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.