Стереотипи – явище однозначно негативне. Принаймні, я не знаю жодного прикладу, коли б стереотипи мали позитивний ефект (якщо знаєте – просвітіть мене). І це в тому числі стосується й блогінгу.
Наприклад, людина створює свій блог, називає його «Гаджети» і починає писати про mp3-плеєри. Вона пише про mp3-плеєри тиждень. Пише місяць. Пише три місяці. З’являється все більше та більше зацікавлених читачів, які люблять mp3-плеєри. Вони звикають до стилю і тематики блогера і вихваляють його на всі боки!
Тим часом блогер росте, розвивається, його вподобання змінюються, і в один прекрасний день замість статті про mp3-плеєри він пише статтю про мобільні телефони. А ще через день – про комунікатори та нетбуки.
При цьому частина відвідувачів радіє, бо вже втомилася читати про ті кляті mp3-плеєри (та скільки ж можна). Інша частина звинувачує автора у непослідовності і вимагає повернення у формат mp3-плеєрів.
А блогер змінився – коло його інтересів розширилося. Звісно, він буде писати і про mp3-плеєри…, але про нетбуки і мобільні телефони – теж буде! Зрештою, його блог же називається «Гаджети».
Вся справа у стереотипах…
…нехай їм грець!
У кожного блога свій стереотип. При чому з’являється він разом із появою самого щоденника. Як ви почали – того від вас і вимагають надалі (ну це якщо вам вдалося хоч когось зацікавити).
А ви як думаєте? Чи можливо позбавитися від такої стереотипізації блога в очах відвідувачів?
За підтримки:
Олексій Качаєв ділиться з нами власними секретами. Думаю, вам цікаво буде ознайомитися з однією із його останніх статей: Секреты блоггинга: 8 способов сделать пост самым читаемым.
официальный дилер Volvo, Land Rover, Jaguar
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Стереотипи - потрібно чи ні? | G3D's blog v 1.3.5 ()
Pingback:Стереотипи і Релігійні Війни | Персональна сторінка - podarok | uk ()