• Колись користувався ручкою та папером, зараз пишу банально в віконці статі, як ти колись на LiveJournal 🙂

 • jin

  про збоченця – це говорив я. і далі говорю, і не лише тобі (знаю і інших людей, хто користується вордом). я зазвичай користуюсь вбудованим html-редактором (візуальний у мене відімкнено), інколи і зовнішніми програмами, зазвичай це notepad++ та vi (хоча по правді сказати, частіше vim, аніж “чесний” vi)

 • Forum

  Дійсно дратує коли Вордпрес змінює порядок тегів у зображень наприклад.

 • Ну от 🙂 А мене ще називали божевільним, коли я пояснював відсутність віз.редактору у LD тим, що вони перетворюють будь-який, навіть банальний, код – у ахінею.. = )

 • А мені до вподоби Google Docs. Дуже зручно, адже завжди доступно, неважливо, де я знаходжусь (аби був доступ до Мережі). До речі, ще є корисна фіча – спільне редагування. Так, наприклад, якщо я разом із клієнтом та іншими членами команди працюю над документацією – ми можемо це робити одночасно в одному документі, незалежно від нашого фізичного місця знаходження. Всі зміни відстежуються. Також це може бути корисним, якщо стаття створюється колективно.
  Щодо функціоналу – лише необхідний мінімум. Там немає всіх фіч Ворда чи OpenOffice, але їх цілком достатньо для таких цілей.

 • exceive, і як це застосовується відповідно до блоґу?:)

 • Lordie, по-перше, Google Docs має інтеграцію із популярними блоговими платформами (WordPress, Blogger, LiveJournal, etc.), по-друге, за наявності сумісного API у самописному блозі, це також можна використати. Фактично, сервіс дозволяє опублікувати документ у якості поста прямо на вашому блозі.
  А можна просто перенести текст у редактор вашого блога блога (як сирий HTML у простий редактор, так і форматований текст у візуальний):)

 • Я пишу одразу в html (іноді зі вставками css через style=””) — мені так простіше)))

 • Вбудований у WordPress html-редактор

 • пишу ось так як зараз пишу цей коментар. Для надійності звик вже час від часу робити Alt-A + Alt-C – щоб текст не падав при вилітанні броузера.
  Довго дуже шукав свій улюблений HTML редактор, аж поки не навчився писати теги прямо як є. Мабуть тому і обрав BUeditor – він просто пришвидшує набір тегів. Чого і Вам бажаю.

 • не користуюся ніякими, окрім фотошопу для редагування зображень. Іноді, при відсутності інтернету, можу написати статтю у ворді.

 • MS Word або Open Office + редактор HTML коду – візуальними не користуюся – + Far у якості FTP-клієнту для завантаження на сервер. Я ретроград. 🙂

  Іноді – і то досить часто – пишу текст прямо у HTML редакторі. Улюблений – за звичкою – MS Visual Studio. 😉

  ЗИ: цікаво, а хтось тексти з мобільних кишенькових дівайсів -не “нетбуків” – пише?

 • А шоб вам було так добре 🙂 Windows Live Writer рулить і все! Усе своє блоггерське пишу в ньому, і про інше не заморочуюсь.

 • jin

  2The Lex: ретроград, це коли пишеш у vi, редагуєш малюнки у hex-редакторі і завантажує за опомогою ftp. ніяких far-ів, команда ftp дуже зручна і надійна! 🙂

  я час від часу пишу із мобільних девайсів, як нетбука, так і з кпк (хоча після купівлі нетбука – частіше з нього, аніж з кпк, до купівлі – часто писав з кпк)

 • приємно, що така активність у обговоренні. 🙂 як бачу, не один я не сприймаю серйозно вбудованого у WordPress візуального редактора. Хоча людям, які зовсім не розуміються на принципах html, він мабуть таки буде корисний.

  Дякую всім за відповіді. Думаю, потрібно буде потестувати той Notepad++, а можливо, навіть Windows Live Writer, який так розхвалює Masterpiecer. 😉

  до речі, щодо нетбуків, хто ще крім jin, ними користується? Мені самому не доводилося їх тестувати, але чомусь візуально здається, що набирати статті на них не дуже зручно. Все таки там не повнорозмірна клава! Через це й не купую собі нетбук. А інакше серйозно про це б задумався. 🙂

 • Пишу або просто у віконці блогера, поті деколи попроавляючи html аюо AbiWord легка і швидка програмка для написання текстів

 • Я все більше використовую сервіс “Документи Google”. Він завжди під рукою та й достатньо зручно.

  Lordie > “Ну от 🙂 А мене ще називали божевільним, коли я пояснював відсутність віз.редактору у LD тим, що вони перетворюють будь-який, навіть банальний, код – у ахінею.. = )”

  :))))) Не перегинай. Може тобі просто ліньки робити візуальний редактор. Так і скажи. Навіщо, якщо користувачі й так можуть писати. Лише мають HTML-теги пригадати або вивчити 🙂 А зробив би, ну, тоді юзери й вирішували б, добре це чи ні. Хтось би вимкнув, а хтось і ні. А на схилі 2008 року не мати WYSIWYG-редактора для сучасної CMS це …

 • Користуюсь плагіном до вогнелиса ScribeFire, дуже зручно, як на мене – підтримує усі відомі сервіси для ведення блогів, та і стендалон блоги, дозволяє постити у декілька блогів.

 • Усе пишу за одним зразком. Спочатку html у стандартному для GNOME редакторі gedit, а потім копіпастю тіло і заголовок у Вордпрес. Дуже звик, в іншому редакторі важко зосередитись. Хоча достойних програм є багато. Notepad++ наприклад. Візуальних не знаю і не хочу: примітив. Підсвітка коду і вкладки – це все, що мені треба.
  Зображення готую в GIMP, а файли заливаю через Filezilla.

 • Zoundry Raven
  Якби ще в мене нормально надсилалися пости через нього – як раніше – було би супер.
  А так він мені з усіх найбільше сподобався.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.