Якось раніше так виходило, що мені практично не доводилося задумуватися над цим питанням? Навіть не знаю, чому сьогодні захотілося дослідити даний аспект діяльності блогерів? Можливо – заради змін. А можливо – просто для того, щоб дізнатися про альтернативні підходи.
Особисто я для редагування та публікації контенту користуюся двома інструментами: Microsoft Word та вбудованим у WordPress html-редактором.
Раніше, коли єдиним моїм блогом був особистий щоденник на ЖЖ, я взагалі не використовував зовнішніх програм. Писав текст безпосередньо у віконці для публікації LiveJournal і відразу ж відправляв створений контент «in the AIR» шляхом натискання кнопочки «опублікувати». Зрідка, якщо текст виходив занадто довгим, зберігав його у окремому txt-файлі, так би мовити «про всяк випадок».
Пізніше, разом з переходом на платформу WordPress та початком публікації більш-менш осмислених статей, які були б цікавими не лише мені та найближчим друзям, виникла потреба більш комплексних інструментів для редакції. І таким інструментом «по-замовчуванню» став звичний для більшості користувачів Windows продукт Microsoft Word. Дехто вже навіть встиг назвати мене «збоченцем», коли дізнався, що я використовую Word для написання заміток у блог. Що ж – на колір та смак товариш не всяк.
Для перенесення уже створеного тексту в онлайн я зазвичай користуюся вбудованим вордперсівським редактором. При цьому його візуальний редактор мене просто дратує, оскільки постійно намагається змінити верстку документа на свій лад, тоді як я звик, що комп’ютери мене слухаються і роблять так, як хочу я, а не так – як хочуть вони. Більше того, навіть коли стаття уже зверстана у html-редакторі і ти хочеш переключитися на візуальний, щоб глянути, як воно виглядає – останній все-рівно у більшості випадків умудряється впихнути якісь зайві теги у код. Тому мені довелося повністю відмовитися від «переваг» графічного редактора і користуватися лише html-редактором для публікації статей.
Звісно, публікація статей у html-редакторі відбирає трішки більше часу, ніж у візуальному, але, якщо до нього звикнути, то жити можна!
Так виходить, що я виявився менш просунутим у технологічному плані публікації статей, ніж багато хто з моїх друзів блогерів, які користуються для цих потреб спеціалізованими зовнішніми програмами. Тож мені стало цікаво, які саме програми найбільш часто використовуються для публікації контенту у різних CMS та які їхні реальні переваги? Може є сенс і собі таку поставити!
А якими програмами і чому користуєтесь ви?
За підтримки:
Туристический сервис НавколоСвиту — туры в Египет от украинских туристических компаний.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)